Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Treba mi preporuka, preko kog sajta da kupim dopune za Turski region?
Hvala.
 
Ekipa,treba mi pomoc.Definitivno mi ne prihvata ni Visu ni Mastercard kad hocu preko Turske.Uradio sam sve kako ste mi rekli.Ostaje mi onda one gift card.E sad,kad hocu da uzmem preko turgame.com a hocu npr.5 kartica po 200TL da imam za godinu dana.Jel mogu kad udjem u Netflix da ubacim svih 5 kartica ili moram jednu pa kad istekne drugu?Naravno,moram napraviti novi nalog.
Ako kupuješ kartice ne moraš da praviš noć nalog. Mislim da bi moglo i bez VPN-a, ali moguće da je i on neophodan.

P.S. Nadam se da ti VPN nije bio problem prilikom korišćenja kartice, tj da si koristio plonaj koji provereno radi i da si proverio na google-u i nekom od sajtova za lociranje da si zaista na Turskoj.
 
Ako u nekoj grupi postoji jedno mesto za family 4k za srpski nalog, za duži vremenski period, nek mi se javi u DM. Hvala!
 
Kome ne moze da prodje fora sa Turskom preko kartice,lakse resenje mu je gift card preko turgame😉
 
Preko koje opcije da izvršim transfer na turgame.com za Netflix?
Uplatu mi odbija, kaže da pokušam ponovo kasnije.
 
@Masster ,meni su prvo poslali iz Intese lozinku za internet placanje pa onda su mi poslali verifikacioni kod za Netflix.
 
@Masster ,meni su prvo poslali iz Intese lozinku za internet placanje pa onda su mi poslali verifikacioni kod za Netflix.
Mene stigne prvi kod od banke i to prodje lagano ali onda na sledecem koraku turci traze da se unese broj telefona da posalju SMS kod, e taj ne stize nikako. Uzeo sam na kraju preko G2A 100TL za 6,5USD. Malo skuplje nego na Turgame ali opet vise nego duplo povoljnije kad se placa direktno od nas
 
Meni se jednom desilo da nece iz prve pa imas opciju Resend code,da ti posalju novi kod.😉
 
Koji vpn(free po mogucnosti) preporučujete za kreiranje turskog netflix naloga
 
Do sada nas ima trojica koji čekamo da se ubacimo u neku familiju... fale nam još dvojica :) i onda možemo sami da napravimo ekipu
Ako je tako fali vam još jedan, ukoliko nećete da vam se ponekad desi da jedan od vas petorice ne može da gleda sadržaj... Sa četvorkom ( ;) ) nema problema...
 
Uvek možeš da osnuješ i da ti se neko naknadno javi. U mesec dana skoro sigurno da će se pojaviti. Ostaneš na gubitku možda 200rsd, ali imaš uslugu odmah.
Prvi mesec moraš da platiš punu cenu svakako
 
Evo meni posle 2-3 meseca dopune kredite, prvi put da nije izbacilo grešku prilikom plaćanja preko kartice normalno.
Redovno je skinuto sa kartice 77.99 Lira.
Kartica: VISA PREPAID 4313********4540 Datum: 29.06.22 Vreme: 06:00:40 Iznos: 77,99 TRL Mesto: NETFLIX.COM Amsterdam NL
 
Ja funkcionišem preko gift kartica.Nece Intesine da mi prodju na onaj način kako su mi ovde objasnili.
 
Evo meni posle 2-3 meseca dopune kredite, prvi put da nije izbacilo grešku prilikom plaćanja preko kartice normalno.
Redovno je skinuto sa kartice 77.99 Lira.
Kartica: VISA PREPAID 4313********4540 Datum: 29.06.22 Vreme: 06:00:40 Iznos: 77,99 TRL Mesto: NETFLIX.COM Amsterdam NL

Kakvi krediti?
 
Nazad
Vrh Dno