Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam kod SBB vise godina i tad nije postojala ta brzina, moj nalog je menjao imena paketa, krstili su ga sami . Ne vidim foru da mi sad odjednom stavljaju 1000/100 a zadnje produzenje ugovora bilo je 2021 i tad je bilo 600/50 i pre toga je bilo 600/50 ( a ta brzina 600/50 nigde nije navedena), a takav paket je inace 500/50. Nije bitno mislio sam da neko nesto zna mozda resili da uduplaju brzine, o reklamiranju to vec znam da su se hvalili da su najbrzi a nisu itd....
Selection_039.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa nije prvi put da to rade, ne razumem sta te muci. Povecavaju brzinu za postojeci paket, cena svakako ostaje ista.
Isto je bilo i sa tzw kablom, kad smo na kraju dogurali na 500/50.
 
Pa nije prvi put da to rade, ne razumem sta te muci. Povecavaju brzinu za postojeci paket, cena svakako ostaje ista.
Isto je bilo i sa tzw kablom, kad smo na kraju dogurali na 500/50.
Mene nista ne muci ja godinama imam na optici 600/50 paket (koliko pamtim moj paket je bio najbrzii meni nisu imali sta da dupliraju) , juce je u mom nalogu stavljeno 1000/100 i samo samo pitao dal to povecavaju, kao sto sam i napisao znam da su se hvalili da su najbrzi, pustio speedtest video da je ostalo isto i zato sam pitao.
 
Poslednja izmena od urednika:
Mene nista ne muci ja godinama imam na optici 600/50 paket (koliko pamtim moj paket je bio najbrzii meni nisu imali sta da dupliraju) , juce je u mom nalogu stavljeno 1000/100 i samo samo pitao dal to povecavaju, kao sto sam i napisao znam da su se hvalili da su najbrzi, pustio speedtest video da je ostalo isto i zato sam pitao.
Da li si restartovao ruter? Mozda su stvarno povecali.
 
Covek se zali kad mu povecaju protok,sta bi bilo da su smanjili za iste pare, napravio bi revoluciju :)
Kome su to povecali? gledao sam EON pakete, kaze do 500 u Giga gradovima. A ja to imam i vise jedno vreme je bilo 600/60. Ovo je takva nebulozna reklama prvo ispisu do 1Gb pa onda ponude novima na toj stranici pakete, 15 mesec maltene dzabaka a posle puna cena i kaze u najjacem paketu 500 u giga gradovima, @Caci nemoj da se jedis sto ti ne pise 1000/100 bice to malo sutra kao i ipv6 @tarzak normalno da sam resetovao ruter kad sam video 1000/100 Za one koji misle da Orion nudi nesto epohalno brzina koju nude je zbir brzina po portovima na ruteru i npr kao imas 4Gb konekciju, prvo lan port na PC je 1Gb tako i da imas stvarno 4Gb sa porta na ruteru nista od tih 4GB jer PC to ne podrzava morao bi da imas i takvu lan karticu u PC.:):ROFLMAO:
 
Било је приче да сбб тестира 100мбит уп, лично једном приликом сам из сбб добио инфо да се планира 1000/100 за премиум пакете како на оптици тако и каблу али нису знали када.
 
Било је приче да сбб тестира 100мбит уп, лично једном приликом сам из сбб добио инфо да се планира 1000/100 за премиум пакете како на оптици тако и каблу али нису знали када.
Ja ima Premium paket od kad sam na SBB, e sad jedno je testiraju a jedno je napisu u mom nalogu. Nesto ne vidim da ista testiraju, kako narod kaze prvo skoci pa onda kazi hop.
Kad budem vide da pise makar 700 na oocla testu mogu da se nadam, pluss ako ce to znaciti i poskupljene onda mi ne treba. Sa premium nalog nista ja nisam imao do tih poveca ili grats fora jer to sve vec postoji u premium nalogu.
 
Да ли ће бити повећања и каквог зна мали број људи унутар самог сбб. Провуку се неке информације али док не изађе званично обавештење, остају само гласине.
 
Mene interesuje da li ce da dizu cene, da ih otkacim zauvek. Ebes i SK, samo F1 gledam. I moto GP
 
Мени лично изгледа треба само добар интернет и неколико документарних канала о природи.
 
Malo sam trazio i naletim na ovu zanimljivost. Neko ovde prica da na osnovu izbacivanja kanala moze da se raskine ugovor? Da li na osnovu ovoga moze da raskine ugovor sa sbb-om?

02.03.2022 15.03

Promene u programskoj šemi​




TV kanali AXN i AXN Spin, kao i AXN katalog u Video klubu od 31. maja više neće biti deo naše programske ponude.

AXN kanal dostupan je od Start paketa, dok je AXN Spin deo Hit i Extra paketa na EON, D3 i Total TV platformama.
 
Sad više ne može, ako je moglo, imao si rok 30 dana od objave.
 
  • Like
Reagovanja: dsa
Malo sam trazio i naletim na ovu zanimljivost. Neko ovde prica da na osnovu izbacivanja kanala moze da se raskine ugovor? Da li na osnovu ovoga moze da raskine ugovor sa sbb-om?

02.03.2022 15.03

Promene u programskoj šemi​




TV kanali AXN i AXN Spin, kao i AXN katalog u Video klubu od 31. maja više neće biti deo naše programske ponude.

AXN kanal dostupan je od Start paketa, dok je AXN Spin deo Hit i Extra paketa na EON, D3 i Total TV platformama.
Taj datum o izbacjvanju kanala se produzava sbakog meseca,a Vito je objavio da se ti kanali ne izbacuju iz ponude.Jos uvek radi CBS REALITY iako je najavljeno da ce biti izbacen 16.05.
 
  • Like
Reagovanja: dsa
Када су пре пар година најавили избацивање Анимал Планет, Дискавери и сл неки су раскинули уговорне обавезе без плаћања пенала.
 
@dsa to gašenje AXN-a se spominje u ovoj temi od marta. ja ću verovatno odgledati celu 4. sezonu serije "The Rookie" dok izbace taj kanal 😁 (prikazuje se 1x sedmično, danas je na redu 11. epizoda od 22)
 
Мени од јутрос стоји да је нет 600/60. Нисам код куће да проверим.
 
Meni od jutros u mojSBB aplikaciji za internet stoji 400/40. EON Duo premijum. Pošto imam modem Cisco EPC 3208, ne očekujem znatnije ubrzanje u DL. Na poslu sam, imam javnu IP adresu i mogu da pristupim mom ruteru daljinski sa WAN, nema nikakve promene u brzini, mereno u Asus ruteru (bar bih po UL primetio). Sačekaću da dođem kući i fizički restartujem modem, pa opet da probam.
 
Brzine podignute samo u aplikaciji, bar kod mene. Na merenju, stara brzina.
 
Такође, 600/60. Било је приче о 100 уп, на доле не морају ни да дирају.
 
Kod mene je 1000/100 "PROMOTIVNA BRZINA TRIO EON 3"
 
^ Koji paket? Optika ili coax?
 
Звао сбб, не знају шта да кажу... пратите сајт за обавештења....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno