Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jlu5wX3.jpeg
 
Ako je zaista istinita slika... onda smo svi mi homo sapiensi na ovoj kugli, zapravo jedan veliki hemoroid!
Drugi deo recenice mi logicniji nego prvi :D
.. u svakom slucaju, par glavica belog luka i bice velicine celog menhetna! PLus ce da smrdi na lesh :D
 
Чини ми се да је та прва из 1965. године... Сакупљао сам некада наш стари новац...
 
niti ja je se nešto ne sećam

Ta papirna od 5 dinara je bila dosta retka, video/imao sam je par puta, mislim da je sukcesivno povlacena iz opticaja, menjala je metalna kovanica od 5 dinara.
Ali da, skoro nepoznata tada. Secam se da sam jednom u prodavnici hteo da platim nešto sa njom, mlađa prodavačica nije bila sigurna da li sme da je uzme, pa je pitala stariju koleginicu, koja joj je odobrila.

sfrj-set-kovanica-1975-sve-nominale-dinara-para-unc-slika-91532761.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa da. Radjena je analiza da kada bi se svi stanovnici planete zemlje skupili, da bude cini mi se 3 ili 4 coveka na m2, dovoljna bi bila povrsina Los Andjelesa da svi stanu.
Toliko o prenaseljenosti planete
Jer prenaseljenost zemlje zavisi od površine koju zauzimamo stojeći...
Da javim stanodavcu da mi je stan preveliki, jer mogu da stanu još više desetina ljudi u njemu, da neće biti prenaseljen :D
 
~7.700.000.000 ljudi sa 3.5 po m2 staje na 2.200 km2 (reda 47 km x 47 km prostora)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno