Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2022

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poena
113
Zbog pravila u prvom postu moram novu temu.

Pravila :
- 1,2 slika po postu ... Nemojte postovati po 20-30 slika
-Nemojte kopirati slike za poznatih img sajtova tipa 9gag, ljudi kojima su takve slike zanimljive sigurno vec posecuju taj sajt...Nije zabranjeno, slobodno postavljajte ali nemojte svaku drugu sliku kopirati odande.
- Bez xxx slika, slika nasilja i svih neprimernih slika za jedna ovakav forum
-Obratite paznju odakle linkujete sliku , ako je hotlinkovanej zabranjeno onda je okacite na neki imgupload sajt(nemojte imageshack.us najsporiji je)
-Komentarisanje je naravno dozvoljeno ali znajte da ce cesto biti brisani komentari kad se vidi da krece veca diskusija/rasprava oko necega
-Bez politike
-Potrudite se bez domaceg humora u pokusaju ako je ikako moguce

despot77

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.05.2008
Poena
63
Škola mog klinca, Osnova škola "Danilo Borković", Gradiška, Republika Srpska.
IMG_20220101_125050.jpg

Inače, škola je dospjela u medije prije godinu i po isto zbog murala posvećenog Brajantu...

Poslednja izmena:

milkobgd

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.07.2010
Poena
113
Zbog pravila u prvom postu moram novu temu.

Pravila :
- 1,2 slika po postu ... Nemojte postovati po 20-30 slika
-Nemojte kopirati slike za poznatih img sajtova tipa 9gag, ljudi kojima su takve slike zanimljive sigurno vec posecuju taj sajt...Nije zabranjeno, slobodno postavljajte ali nemojte svaku drugu sliku kopirati odande.
- Bez xxx slika, slika nasilja i svih neprimernih slika za jedna ovakav forum
-Obratite paznju odakle linkujete sliku , ako je hotlinkovanej zabranjeno onda je okacite na neki imgupload sajt(nemojte imageshack.us najsporiji je)
-Komentarisanje je naravno dozvoljeno ali znajte da ce cesto biti brisani komentari kad se vidi da krece veca diskusija/rasprava oko necega
-Bez politike
-Potrudite se bez domaceg humora u pokusaju ako je ikako moguce
Sto ne prebaci tih par slika?

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poena
113
Kao sto napisah zato sto ce biti pre prvog posta i pravila nece biti u prvom postu kao sto su uvek u svakoj temi.
Nije namera da se slike ne vide. Postavite opet slobodno.

a c a

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
113
mariage-kung-fu.gif.a3e868e16ecf0018a6cab65de0fd8f65.gif

rodjen_4_jula

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.01.2011
Poena
93
Svugde ima careva koji parkiraju bahato, npr prr par godina kada sam bio u Berlinu vrlo sam se iznenadio što bahato parkiraju. Na sred ulice i upale sva četiri i istovaruju nešto ili nekoga. Jedino što je bio istočni Berlin, možda u je u zapadnom drugačije 😂

В.и.к.т.о.р

Flash Drive
Učlanjen(a)
13.05.2004
Poena
43
Svugde ima careva koji parkiraju bahato, npr prr par godina kada sam bio u Berlinu vrlo sam se iznenadio što bahato parkiraju. Na sred ulice i upale sva četiri i istovaruju nešto ili nekoga. Jedino što je bio istočni Berlin, možda u je u zapadnom drugačije 😂

Мора да су из ових крајева. 😀

Vrh Dno