Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

sta ti ispisa sad :D poceo da baguje? kome? 2 godine od launcha? ma vazi. jedini problem na 8pro je sto ne radi ekran kako treba, ali to je sw problem koji nikad nece da rese.
 
Jedini problem samo ekran? Nije strašno :D
 
pa ja sta da mu radim... nisam znao pre kupovine, nigde ne pise, nisam mogao da se informisem, ja sam na problem ukazao, svi kazu da problem ne postoji, 99% ljudi zeli da im ekran tako radi, apsolutno nista ne mogu da uradim bespomican sam. ekran je neispravan u ovakvom izdanju i to je cinjenica, e sad sto ljudi to zele tako, to je vec drugi problem.
 
hvala na info
ali taj jedini problem - EKRAN -je mnogo veliki problem da bih dao pare za to i posle se nervirao
dok ne nadjem nesto bolje ostajem na S 20 FE sd
 
ja da sam znao to, nikad ne bih kupio kriv telefon. nije to problem samo na oneplus 8, nego na svim krivim telefonima. gde nemas mogucnost da podesavas sam preko softvera to jest...
 
Kakav sad problem ima obična osmica sa ekranom? Moj kolega ga ima i nikakvih problema za sada nema...
 
kazem ja 99% ljudi ne moze da uvidi problem i misle da im ekrani rade savrseno. i moj telefon kad bi ti dao ti bi rekao da je sa njim sve u redu (kao i svako do sad ko je uzeo u probao telefon).
 
Nameless ROM instalirajte, umesto što čekate Color OS, mnogo dobro radi, bolje i od Oxygena, plus ima sve kao i Oxygen, ne gubite nijednu opciju. Čak su uspeli da ubace i one plus face unlock.
 
face unlock ima i oxygen. jer taj shameless rom popravio ekran?
 
Zato i kažem, ranije custom romovi nisu imali tu mogućnost. Što se ekrana tiče kod mene na 8 sve kako treba.
 
Veruj mi ako bi neko primetio to bih bio ja, jer apsolutno primetim najmanju moguću stvar ne samo na telefonima nego i inače.
 
ja svaki do sad koji sam isprobao imao je pokvaren ekran :D jedino ako si nasao vezu direkt kod oppeta, pa si dobio nesto specijalno...
 
Ti imaš Pro? Možda.je to razlog?
 
pa ono... mozda. doduse obicnu osmicu nisam probao nikad, mozda nju nisu zeznuli.... svaki pro koji sam probao ne radi kako treba :/ sto je najgore ljudi tako i hoce. hteo sam da uvalim ovaj telefon zeni, ali nece ni da cuje, uzela pixel. ostace sa mnom do groba vidim ja, jedino da ga umotam u 100 evra i ostavim na ulici.
 
A koji ti problem imaš uopšte? Znam da si se i ranije žalio nešto? Ako ti je hardverski problem nijedan ROM ti to neće popraviti.
 
da odgovorim obojici. ekran na krivim ivicama ne radi kako treba. detektuje dodir kako mu se oce. i to je softverski problem, jer je to namerno odbijanje registracije dodira da se izbegne nezeljeni input, posto ocigledno 90% populacije koja koristi ovaj telefon ne zna da ga koristi...
 
Ja sam rekao da je meni na ivici isto drugaciji dodir, to primećujem kada hoću da otkucam broj 1 ili 0 na swiftkey, jer mora da se zadrži. Drugačije odreaguje nego delovi ekrana koji su u sredini tj koji nisu na ivici. Nekako sam naučio da živim s tim i ne smeta mi.
 
tako je, bas to je problem. slova p i q moras da znas gde da pritisnes da bi sigurno odreagovala, inace je hit and miss. kada brzo pritiskas p i q nasumicno, onda nekad promasi jedno ili drugo i uopste ne kuca ono sto ti hoces...

ali to ljudi ili ne primecuju ili nauce da zive sa tim.

druga stvar koja me nervira je mali ekran. mislio sam da cu da se naviknem, ali ne.... mrka kapa... tako da evo sad izlazi ovaj lenovo, prelazim na njega, a 8 pro poklanjam nekom i to je to... dosta od mene 2 godine sam se mucio sa njim...
 
U pravu si za to, isto sam primetio, ali rekao bih da više pravi problema kada treba da se zadrži dugme nego kada se tapne kratko, Možda je to feature da se ne bi stiskali tasteri sa strane zbog edge ekrana. Mene zato edge ekran i nervira, lepši su mi ravni.
 
bas tako. upravo to. takodje pravi problem kad treba da pritisnes nesto skroz na ivici ekrana, citam cnn sajt i ima neki gadan video popup koji ima x close buton mikroskopom ga ne bi naso, i uz samu ivicu ekrana je, to je horor pritisnuti.
 
Ja apsolutno nikakav problem nemam:
Bukvalno sam ivice dodirivao samo, znači skroz spolja.
 
Hajde probaj long press na p i q, da li istom brzinom odreaguje kao long press na y taster recimo?
 
Sve ok:
 
Tako je.
 
Kod mene takodje sve tip top,nikakav problem,isti obicna osmica.
 
Nazad
Vrh Dno