Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Mene je oduševio u zadnje vreme Fortnite. Krenuo sam tokom prvog talasa korone da igram sa klincima. Zašto me je oduševio? Igra je generalno klinačka, bolji je PUBG. Ali...multiplatfomost mu je predobra. Ja imam troje dece. Znači ima nas dovoljno za Squad (tim od 4). Ja igram na PC-u, najstariji pika preko PS4 a najmlađe dvoje preko svojih RN9P telefona. I to sve fercera bez ikakvog buga. Vidim da ljudi igraju i preko XBoxa ili Nintendo Switcha. Znači uradili su za medalju kompatibilnost između više platformi. Dobro je što nalozi mogu da se koriste na svim platformama. Samo se izvrši linkovanje. Znači ako imate PC nalog, možete da ga vežete i za PS4 , i za XBox itd.
PUBG alfa i omega 😁
Ako neko igra PUBG New State,neka se javi.
Lomio sam se opet da počnem ali nisam prelomio 😆
 
Ukoliko neko igra South Park Phone Destroyer nek se javi :)
 
Je li iko od vas igrao Company of heroes na mobilnom? Kakvi su utisci?
 
Je li iko igrao Final Fantasy War of fhe Visions: Brave Exvius? Ja pikam od sinoc, deluje prilicno raskosno za sada, mislim, za jednu besplatnu Android igru. Neverovatno ostri CGI klipovi, uverljiva glasovna gluma, zapravo interesantna prica, mnogo sadrzaja i igrackih mehanika. Jos uvek nisam video ni polovinu sadrzaja, ali dopada mi se ono sto do sada vidim.

Ono sto me brine jeste sama borba, koje ne deluje bas inspirisano za sada. Taktika za igranje je ista sa vecinom likova, ovo je neki tactical RPG bas za pocetnike...
 
Ja igram
Tower-simpaticna i jednostavna a zabavna
i Heartstone - igra sa kartama,jako zanimljivo i ovisno!
 
Vec skoro puna 3 meseca, svaki svakcijati dan, igram FarmRPG i to je prvi put u zivotu da sam se zaludeo nekom mobilnom igrom, a mator konj :)




Igra nema reklame, pokrece se instant i u pitanju je "tekstualna verzija" Stardew Valley tipa igara. Takodje kao i u slucaju Stardew Valley jedan developer razvija igru uz nikad bolji i zabavniji community u jednoj igri koji sam do sad video. Farm vajb, ali u sustini chill mmo.

Farming, crafting, fishing i exploration, 4 skilla se razvijaju kroz razne kvestove, trejding ajtema sa ljudima u chatu, special eventi (halloween, christmas, valentines itd) i milion malih updatea koje ovaj lik skoro na dnevnom nivou izbacuje. Igra je dostupna i kao desktop verzija kroz browser


p.s. obavezno ukljuciti dark mode, u suprotnom se oslepi :)

p.p.s nick mi je ikoalosaurus, u end-gameu sam uveliko, sve lvl 99, od nedavno rade referrali, mozete se i preko mog koda registrovati i dobiti ponesto kul - 04C40
Posaljite poruku u igri ako se pridruzite, imam tonu itema da posaljem besplatno da pomognem u startu :)
 

Prilozi

  • 1645645004579.png
    1645645004579.png
    353 KB · Pregleda: 32
  • 1645645080611.png
    1645645080611.png
    263.5 KB · Pregleda: 32
  • 1645645167597.png
    1645645167597.png
    364.9 KB · Pregleda: 32
Poslednja izmena:
Ne znam, meni je Stardew Valley bezveze. Atmosfera je ok, ali je smor po rudnicima ubijati karakondžule, po sve težim nivoima. Ja ne mrdam od Minecraft :D
 
Ovde combata i nema, drugacije je dosta, samo chill farmanje i exploration sa tonom kul itema : )
Kako nema combat, kad po rudnicima pronalaziš rude ,prelaziš nivoe, rešavaš svašta nešto, jesi putovao autobusom u pusinju ?..tamo kuouješ i majnaš item-e kojih nema u ostalim rudnicima,plus trgovina sa prodavačicom..sve je povezano. Sviđa mi se priča, da nije tih rudnika opet bih je igrao.
 
Kako nema combat, kad po rudnicima pronalaziš rude ,prelaziš nivoe, rešavaš svašta nešto, jesi putovao autobusom u pusinju ?..tamo kuouješ i majnaš item-e kojih nema u ostalim rudnicima,plus trgovina sa prodavačicom..sve je povezano. Sviđa mi se priča, da nije tih rudnika opet bih je igrao.
Mislim na ovaj farmrpg , u njemu nema combata :) Jesam, jesam, u jednom trenutku sam sve zivo completirao u SV, pa sam onda pauzirao dugo i batalio skroz. Ovde je slicna prica, slican community, samo ima taj mmo momenat koji ja volim po pitanju trejdinga i komunikacije :)
 
Mislim na ovaj farmrpg , u njemu nema combata :) Jesam, jesam, u jednom trenutku sam sve zivo completirao u SV, pa sam onda pauzirao dugo i batalio skroz. Ovde je slicna prica, slican community, samo ima taj mmo momenat koji ja volim po pitanju trejdinga i komunikacije :)
Ja sam igrao onu jednu sa Play Store-a, oficijelnu. Nisam znao da imaju dve verzije.
 
FarmRPG je samo inspirisana stardew valley-om, nije ni klon, niti bilo sta slicno, drugi developer je skroz u pitanju, i drugi community. Probaj, neces se pokajati :)
Farm RPG ,to je ta igrica ?
Ma, ja sam mislio da govoriš o Stardew Valley, kao o igrici koja pripada tom RPG žanru igrica..nisam uopšte shvatio da je to druga igrica. :D
Probaću, hvala, mada nemam puno vremena ni za Minecraft, igram Pocket Edition.
Kad smo već kod Minecraft, gledao sam shaders and texture packs da instaliram za Pocket Edition, čisto da probam, pa ako neko ima preporuku..?
 
Poslednja izmena:
Farm RPG ,to je ta igrica ?
Ma, ja sam mislio da govoriš o Stardew Valley, kao o igrici koja pripada tom RPG žanru igrica..nisam uopšte shvatio da je to druga igrica. :D
Probaću, hvala, mada nemam puno vremena ni za Minecraft, igram Pocket Edition.
Kad smo već kod Minecraft, gledao sam shaders and texture packs da instaliram za Pocket Edition, čisto da probam, pa ako neko ima preporuku..?
Probaj, neces se pokajati, prezabavna je, instant igra, nema nikakvih reklama, nema cak ni loadinga, pokrece se brzo koliko i kontakt lista na telefonu :) Tekstualni je fazon pa je skroz light. Ako se registrujes, zakaci se na moj referral :) 04C40
 
Kako vam radi gamepad u igrama?
Jel koristite neke programe za mapiranje dugmića na gampad-u, i da li osim android igara igrate i igre preko emulatora, retroarch...
Imam stari Logitech rumblepad 2 usb, koji ne radi u igrama Genshin Impact, ne radi ni u PPSSPP, Retroarch... ali radi u android meniju.
Uspeo sam uz pomoć OCTOPUSA da mapiram dugmiće i proradio je, ali ima nekih bugova u samom softweru (vidi igre samo sa interne memorije), voleo bih da probam ukoliko ima još neki software koji služi za mapiranje dugmića. Probao sam i Pandu, slična je Octopus-u.
 
Ja ga samo koristim na android boksu u igrama koji ga nativno podrzavaju, ali jako jako los izbor igara postoji, par stotina UKUPNO, razocaran sam koliko developeri ne shvataju trzisni potencijal. Na stranu sto ne verujem da postoji aplikacija za mapiranje dugmica za android boksove (mada je nisam ni trazio, iskreno).
 
Prepruka za neku igru,pucacina,voznja,arkada,fudbal,bilo sta samo da nije dosadna i sa ne trwba net?
 
Da li neko igra Apex za telefonu? Kakva je igra? Nešto se nećkam da je instaliram jer 3GB mi se čini kao mnogo zahtevna igra koja će preopteretiti telefon, pa me zanima da li vredi?
 
Da li neko igra Apex za telefonu? Kakva je igra? Nešto se nećkam da je instaliram jer 3GB mi se čini kao mnogo zahtevna igra koja će preopteretiti telefon, pa me zanima da li vredi?
Igram ja, na Poco F3. Radi mi bez problema na 60 FPS i HD. Nisam primetio da opterećuje nešto previše telefon (naravno zavisi i od telefona), malo se više greje nego kad se igra PUBG. Rekao bi da je to logično pošto je novija i zahtevnija igra.
Za sada su mi zamerke što ima laga kada se sleće (nije važno za gameplay) i što se igrači na većoj daljini ne vide baš dobro.
Sam gameplay je zadovoljavajuć, mada ima dosta stvari tu još da se doda iz PC verzije
 
Nazad
Vrh Dno