Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Snimanje ekrana je za amatere.
Postoje programi za skidanje i enkriptovanje fajla ali se placaju.
 
Sad su javno dostupni jer se neko malo naljutio na bivše drugare 😂

Kod:
https://github.com/widevinedump

Naravno centralna stvar (patch-ovan CDM) se plaća.
 
Ne vidim tu neki veliki problem. Zajednicka viber grupa i nosilac javi to sto je potrebno.
 
Koliko sam ja shvatio viber grupa ne rešava ništa.
Ljudi koji po IP adresi nisu u istom domaćinstvu će dobijati tu poruku svaki put kada koriste Netflix. Moći će da je ignorišu, to će raditi, ali će svaki put smarati.
To je sve ako ovo zaživi u šta sumnjam.
 
To bi bilo izuzetno glupo tako napraviti, posto onda ne moze niko da gleda van domacinstva, sto je i u slucaju da se koristi bez sharinga apsurdno.
 
Meni je skoro iskakalo nešto slično, nosilac naloga dobije kod na mail, a zatim i verifikuje da je to njegov uređaj, nakon toga više ne iskače.
 
Ako bude tako, onda nema nikakvog smisla. Ništa se time ne postiže.
To bi bilo izuzetno glupo tako napraviti, posto onda ne moze niko da gleda van domacinstva, sto je i u slucaju da se koristi bez sharinga apsurdno.
Nisam mislio tako, nego ako po IP-u vide da recimo niste bili u istoj kući (npr. IP adresa TV uređaja prvog profila) u poslednjih nedelju/mesec dana.
 
To je glupost i to i Netflix zna. Ljudi će masovno pi*deti i otkazivati naloge.
Netflix je toga svestan. Verujem da tehnologija za ovakve provere i blokade postoji ali ih Netflix neće primeniti. Naročito sada, kada imaju veću konkurenciju.
 
To je glupost i to i Netflix zna. Ljudi će masovno pi*deti i otkazivati naloge.
Netflix je toga svestan. Verujem da tehnologija za ovakve provere i blokade postoji ali ih Netflix neće primeniti. Naročito sada, kada imaju veću konkurenciju.
Nije im ni interes da uzimaju 2€ po korisniku. Ne znam, odeš negde na kafu potrošiš mesečnu pretplatu za Netflix…
 
To je mač sa dve oštrice. Verovatno će postepeno uvoditi neke mere i pratiti broj korisnika, pa na osnovu toga dodatno zatezati.
 
Kao što rekoh, ne verujem da će išta od toga zaživeti. Uradili su testove da vide koliko njih će prekinuti sa deljenjem i uzeti lični nalog. Iako bih ja uzeo i sam, mnogo ljudi bi se radije toga odreklo u potpunosti ili uzeli neki drugi streaming servis iako je možda veći sadržaj na Netflixu (npr. u Nemačkoj Prime koji uključuje i isporuku sa Amazona i igre itd je 8€ dok je Netflix 18€ za isti kvalitet slike, 4k ali sa mislim većim bitrateom).

Bolje im je 2€ po korisniku (iz kvazifamilije :D) nego 0€ po istom. Preračunaju se oni, a nisu ni jedini koji znaju za ovakve stvari koje mogu vrlo lako da zaustave da im se to isplati (Spotify, HBO Go, Youtube, Playstation store...).
 
Meni su trazili pre 2 meseca verifikaciju i od tada sve normalno.
Nego, imam pitanje jedno.
Hteli zena i ja da odgledamo danas The hateful eight i Django unchained.
Zakleo bih se da sam gledao te filmove pre par meseci na Netflixu ali ih sada nema.
Jel su to skinuli ili sam ja to istripovao i negde drugde sam gledao??
 
Na Netflixu ga nema, ima na Amazonu. Da li je bilo, ne znam.
 
Probaj preko browsera.
Kod mene ih ima, ali sam ja u Nemačkoj. Postoji mogućnost da su ih skinuli za gledanje iz Srbije. Rade to sa nekim naslovima, pretpostavljam, kada neko otkupi licencu za prikazivanje na toj teritoriji (npr serije Flash nema u Nemačkoj, dok je u Srbiji ima).
 
@beconase sasvim je moguće da ih je bilo, a da ih više nema. Na HBO Go za dosta naslova piše do kada će biti dostupni za gledanje.
Neki filmovi se pojave, pa nestanu, pa se opet pojave.
 
Sad su javno dostupni jer se neko malo naljutio na bivše drugare 😂

Kod:
https://github.com/widevinedump

Naravno centralna stvar (patch-ovan CDM) se plaća.
Prevara, istestirao još pre neki dan čisto iz radoznalosti, pošto ne vidim svrhu alata (sem ako ne želiš da ogrezneš u pirateriju :)) kad već sve postoji istog sekunda na torentima, sređeno i spakovano. :unsure: Smrdi mi na navlakušu, jer mi nije radila dekripcija, iako je postavio L3 Dumper i navodno dao 3 dana fore za skidanje. Tako da je navodni autor (pre lopov) pod izgovorom da se sveti nekome
imao za cilj da se munjevito nafata nekih parica, jer za CDM key traži 150-200GBP. Juče uveče je već sve bilo obrisano sa github-a. Svejedno, ko želi da se zeza ima još uvek alate na
 
Poslednja izmena:
Pretplatio sam se uz pomoć VPN preko Turske. Treba li svaki mjesec na dan obračuna paliti VPN ili sada skida automatski po turskim cijenama?
 
Meni su trazili pre 2 meseca verifikaciju i od tada sve normalno.
Nego, imam pitanje jedno.
Hteli zena i ja da odgledamo danas The hateful eight i Django unchained.
Zakleo bih se da sam gledao te filmove pre par meseci na Netflixu ali ih sada nema.
Jel su to skinuli ili sam ja to istripovao i negde drugde sam gledao??
Skidali su neke sadrzaje krajem godine, znam za seriju The Americans i valjda neke fox-ove sadrzaje.
 
kakvi su ovi netflix nalozi na aliexpresu sto se prodaju?
 
Serija Nečista krv će biti od 17. januara na Netflix-u.
Kreću i naši u korak sa vremenom :)
 
Nazad
Vrh Dno