Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Sinoć gledao Lost in Space bez problema.
SBB
 
Napišite da je do Witchera još neki put, ffs. Očigledno je do operatera i nekog throthlinga ili šta su god radili.

Nije bilo nikakve sporosti kada je izašla Money Heist poslednja sezona, a najmanje 10x je gledanija od Witchera u celom svetu, pa i kod nas.
 
Witcher je pojam za Money Heist. :D
 
Meni Netflix jedva radi na MTS optici zadnjih par dana. Kada pristupim preko Telenor interneta sa mobilnog radi bez problema. Isto radi lepo sa MTS optike kada koristim VPN.
 
Witcher je pojam za Money Heist. :D
Ma ne ulazim uopšte u kvalitet serije, kome se šta više dopada, ali nećemo da se lažemo da je popularniji od Money heista i da zbog toga nekome netflix radi lošije.

Sasvim slučajno se to dešava kolegama koje su na nekoj vrsti MTS infrastrukture (adsl, supernova, optika).
 
Pa mislim da sama pomisao da Netflix radi lose zbog neke serije nema veze sa vezom, normalno da je problem do operatera i shitty mreze.
 
Svi mi koji smo spominjali da je do witchera smo stavili smajli na kraju posta. Valjda je jasno da se zezamo.
 
Kakva je situacija kod ostalih na mts netu?
Kod mene i dalje nece preko 1.02Mbps/1080
 
I onda kazu da nije do operatera 😁
Sbb izgleda vise od Mts-a voli Witchera 😂
 
Cancelovao sam pretplatu, sutra mi je billing dan, imam opciju restart membership, jel tu treba da kliknem posle 12h ili će se pojaviti nova opcija sa odabirom paketa ili moram prvo restart pa onda da odaberem paket? Pričam naravno o prebacivanju na Turske pakete.
 
Poslednja izmena:
Kako da vidim taj protok u uglu?
Meni na Telenor Home radi bez problema na onom srednjem paketu, Full HD. Treba mi za jedan ekran, a ne dam 2 dodatna eur za 4K 🙄
Nego gledam istu seriju, a neka epizoda povuče veći protok od druge.
 
Ako gledas aplikaciju preko smart tva,kliknes na info na daljincu a kako da vidis na android boxu,to ne znam.😄
 
Na android aplikaciji ubacili filter, pa se mogu između ostalog odabrati filmovi i serije koje imaju titlove na određenom jeziku.
 
Ako se uzme Netflix na neku drugu zemlju tipa Turska,Indija, da li se mogu uključiti srpski/hrvatski titlovi?
 
Mislim da je i za igre to polako bilo azurirano pa ce i ovo vremenom svima biti.
 
Zainteresovan sam za neku grupu za netflix, ako ima slobodnih mesta neka mi pisu
 
Imam tri mesta na porodičnom 4K nalogu koji se automatski obnavlja svakog meseca i biće aktivan do druge polovine septembra sledeće godine, cena za ceo period je 1700, a za 3 meseca 800 dinara. Ako ima zainteresovanih neka pišu u inbox.
 
Nazad
Vrh Dno