Šta je novo?

Phonechip zastita protiv Wifi zracenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

whis

Cenjen
Učlanjen(a)
12.05.2019
Poruke
259
Poena
120
Pozdrav ljudi, zanima me vase misljenje o ovoj stvarcici :) Radi se o Phonechip zastiti zracenja.

Zna li neko vise o tome i da li ovo vec neko koristi? Ja sam inace u zadnje vreme dosta poceo da razmisljam o tome i shvatio ozbiljno Wifi zracenje a 90% nas ima ruter bas u sobi u kojoj spava. Licno ja se nekad probudim sa glavoboljom. U zadnje vreme sam poceo da gasim ruter nocu i iskreno bolje se osecam nego kad je on upaljen dok spavam.

Ovaj clanak mi je delovao bas zanimljivo:
Ali naravno svestan sam da ljudi prodaju mu*a za bubrege i na sve nacine pokusavaju da zarade pare, tako sam i ja posumnjao u ovo i odlucio da vidim sta vi forumasi mislite o ovome.
 
Алла́н Чума́к approves this.

cumak.jpg
 
Ali naravno svestan sam da ljudi prodaju mu*a za bubrege i na sve nacine pokusavaju da zarade pare, tako sam i ja posumnjao u ovo i odlucio da vidim sta vi forumasi mislite o ovome.
Jednako štiti kao švajcarski kristali a dosta je jeftinije.

EXNOLV-XYAIBKn8.png
 
Ja vise verijem u orgonsku energiju, evo i RTS je prenosio
 
Ne vidim zasto je osvojio tek drugo mesto, ovo je sigurno bila najbolja biznis ideja - prodavanje magle za pare. Ali o tom drugom prilikom, ovakve teme pripadaju podforumu "Trece oko", a posto zasad nemamo u planu taj podforum, ide u zaborav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno