Šta je novo?

iPhone 13

Onog trenutka kada operater/prodavnica izda fiskalni račun za telefon, isključivo vlasništvo nad telefonom prelazi na kupca i operater/prodavnica nemaju ama baš nikakva prava u budućnosti nad tim telefonom, kamoli da ga blokiraju ili nešto slično. Svoja potraživanja mogu regulisati redovnim i zakonom definisanim putem a ni slučajno blokadama, oduzimanjem telefona i sl. To su besmislice.
Slažem se sa napisanim, ali šta je sa MTS-om koji ne izdaje fiskalne račune?
 
Da li vredi uzeti iP13 Pro nakon Galaxy S10?
Po meni da. Bukvalno u svakom aspektu bolji telefon, značajan upgrade. Drugo je pitanje kako te služi S10 i treba li ti bolji telefon.
Slažem se sa napisanim, ali šta je sa MTS-om koji ne izdaje fiskalne račune?
E to nisam siguran. Ne znam ni šta tačno oni daju od papira prilikom kupovine i šta tu piše, ali vrlo verovatno da je isto jer koliko znam ukinuli su ono da po isteku UO za 1 din otkupiš telefon, što znači da je u startu tvoj.
 
dbrand

A88BE0A9-E0FA-4AA1-8681-5C80659255D3.jpeg
 
Poslednja izmena:
Nigde ne piše da svi moraju da imaju ukusa :)
 
Ti me razumeš :)
 
jeli barem pravi carbon?
 
Klasična folija, nisam mogao da brišem telefon više
Uživo je naravno lepše, drugačije boje, i sa strane žut karbon kao na kameri, nemojte osuđivati, svima se svidelo :D
1635788188626.png
 
Poslednja izmena:
Ma ok je meni ovo, nego se užari rasprava o dizajnu, a svi mi ga uvijemo u nesto sto totalno izmeni fon :)
 
pokusavajuci da uradim kompletan transfer na novi telefon konstatno izbacuje "Transfer cannot be completed This iPhone does not have enought storage to transfer the data from your other iPhone" iako su oba telefona 256gb i na trenutnom ima 140gb slobodno
 
Pošto je opšta nestašica Iphone 13 serije telefona, da li vredi čekati 13pro ili uzeti 12 pro ? U totalnoj smo dilemi. Inače, prelazimo sa Galaxy s20+ i 21+
 
Uspešno sam vratio ip13 pm 256GB sierra blue uzet u mts-u. Od kako se pojavila samsung note serija svaku sam imao, pa rekoh da probam malo iphone. Baterija je ogroman plus, dan sam završavao sa 50% , dok Note 10+ iako ima novu bateriju izdrži sot oko 3h max. Ali što se tiče aplikacija za iphone itd, ono je užas, za mene je android broj 1 :D
Koristio sam ga 10 dana, i mogu da pohvalim samo kameru,bateriju i brzinu, ali je sistem mnogo zatvoren. Sreća pa sam imao pravo od 14 dana na odustanak od ugovora, inače bih poludeo sa jabukom :D Čekam da se pojavi s22 ultra, a iphone možda uzmem kada bude izašao 20, tj za 7 godina. Tada će napraviti valjda always on display, fingerprint, usb 3.0 itd :)
 
Zanimljivo:unsure:
 
Ne znam je l sam ja jedini koji bih pre zadržao notch i face id nego otisak prsta ispod ekrana bez notcha...
 
pokusavajuci da uradim kompletan transfer na novi telefon konstatno izbacuje "Transfer cannot be completed This iPhone does not have enought storage to transfer the data from your other iPhone" iako su oba telefona 256gb i na trenutnom ima 140gb slobodno
Mozda je najbolje da uradis iCloud backup ako imas prostora dovoljno. Ako ne , ne secam se da li postoji opcija da odaberes sta prenosis sa starog na novi, ako postoji onda prenesi sve sem slika i videa, pa njih posle preko itunes-a.
 
Uspešno sam vratio ip13 pm 256GB sierra blue uzet u mts-u. Od kako se pojavila samsung note serija svaku sam imao, pa rekoh da probam malo iphone. Baterija je ogroman plus, dan sam završavao sa 50% , dok Note 10+ iako ima novu bateriju izdrži sot oko 3h max. Ali što se tiče aplikacija za iphone itd, ono je užas, za mene je android broj 1 :D
Koristio sam ga 10 dana, i mogu da pohvalim samo kameru,bateriju i brzinu, ali je sistem mnogo zatvoren. Sreća pa sam imao pravo od 14 dana na odustanak od ugovora, inače bih poludeo sa jabukom :D Čekam da se pojavi s22 ultra, a iphone možda uzmem kada bude izašao 20, tj za 7 godina. Tada će napraviti valjda always on display, fingerprint, usb 3.0 itd :)
Daj malo vise detalja. Ja sam na istom mestu gde si ti bio: Note korisnik koji bi da proba Iphone. Gledam 13PM 256.
 
Mene vise zanima sta se desava sad sa tim telefonom kad neko vrati, kontam da ga ponovo prodaju ali ne moze tako, nije novo.
U Bih mislim da toga nema nikako.
 
Ne znam je l sam ja jedini koji bih pre zadržao notch i face id nego otisak prsta ispod ekrana bez notcha...
Kome smeta notch ili punch hole kamera je školski primer first world problema. Imamo uređaje koji stanu u dzep i koji nam menjaju mp3 plejere, kamere, platne kartice, GPS navigacije, itd itd i nekome od svega toga smeta relativno mali izrez na vrhu ekrana ili rupica...
 
Da li vredi uzeti iP13 Pro nakon Galaxy S10?
Naravno. Malo treba da se naviknes ali baterija barem ti je nebo i zemlja. Imao sam 11 pro i s10, ijoš tad je ip bio superiorniji i u kameri.
Samo da zanš da je razlika u težini primetna i značajna.
 
Daj malo vise detalja. Ja sam na istom mestu gde si ti bio: Note korisnik koji bi da proba Iphone. Gledam 13PM 256.
Takodje, uvek na Samsung flagship i uzmem Apple da probam i prosledim zeni posle 15-tak dana, mada me jako svrbi 13PM zbog baterije i kamere...trenutno sam na Note 20 Ultra Snapdragon
 
Uspešno sam vratio ip13 pm 256GB sierra blue uzet u mts-u. Od kako se pojavila samsung note serija svaku sam imao, pa rekoh da probam malo iphone. Baterija je ogroman plus, dan sam završavao sa 50% , dok Note 10+ iako ima novu bateriju izdrži sot oko 3h max. Ali što se tiče aplikacija za iphone itd, ono je užas, za mene je android broj 1 :D
Koristio sam ga 10 dana, i mogu da pohvalim samo kameru,bateriju i brzinu, ali je sistem mnogo zatvoren. Sreća pa sam imao pravo od 14 dana na odustanak od ugovora, inače bih poludeo sa jabukom :D Čekam da se pojavi s22 ultra, a iphone možda uzmem kada bude izašao 20, tj za 7 godina. Tada će napraviti valjda always on display, fingerprint, usb 3.0 itd :)
Šta znači "sistem je mnogo zatvoren"?
 
Ne može da se flesuje custom kernel od siyah-a OC verzija :D
 
Ne moze da se instalira app jer nije za tvoju regiju.
 
Nazad
Vrh Dno