Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ček,znači sad pored 8 sr arena ima i dodatne 3 premium? Znači postoje i "obične" arene 1,2,3 i sad ih je ukupno 11?
Šta će biti na tim premium arenama jel netko zna? Liga prvaka?
 
Da pored 3 premium arena ima jos i 8 obicnih, plus arena 1x2 i arena esport. Na premium arenama ce ici najvazniji mecevi toga dana...
 
  • Like
Reagovanja: gec
Na nordic1 IPTV listi svih 14 arena sport tu.
1920x1080 (25 FPS)
 
I na to sve od juče postoje bosanske verzije arene 2,3 i 4 na kojima će ići derbiji koji su u Srbiji rezervisani za nove premium arene . Razlika se vidi jer bosanske verzije nemaju natpis uživo ili live kad je direktni prenos
 
Imaju i obične as, one su backup.
Ja sam ubacio AS 1,2,3 sa client portal, a AS premium 1,2,3 i ostale sa nordic1, tako da su sve u fullHD kvalitetu i 25 FPS.
Skroz korektno, mada koristim iris smart zbog vraćanja.
 
I na to sve od juče postoje bosanske verzije arene 2,3 i 4 na kojima će ići derbiji koji su u Srbiji rezervisani za nove premium arene . Razlika se vidi jer bosanske verzije nemaju natpis uživo ili live kad je direktni prenos
totalni kaos,tako nešto su u hr izveli sa onim pokojnim planet sportom preko kojeg su htjeli ljudima dodatno izvući lovu samo za ligu prvaka,sad negdje smišljaju razne pakete
Imaju i obične as, one su backup.
Ja sam ubacio AS 1,2,3 sa client portal, a AS premium 1,2,3 i ostale sa nordic1, tako da su sve u fullHD kvalitetu i 25 FPS.
Skroz korektno, mada koristim iris smart zbog vraćanja.
da samo ti backup kanali su uglavnom u SD kvaliteti,fino si to iskombinirao da imaš sve u dobroj kvaliteti ;)
osim tvvieta od naših ott.global ima sve i premium i obične
 
Nemam pojma teško se baš nalaze.A imaju brdo korisnika Art čini mi se oko 70k.
 
Тешко се налазе диоген, два брата и битка? :ROFLMAO:
Шта има да се налазе када њихових листи и МАК адреса има на сваком ћошку, на сваком форуму и телеграм групи. Разумео бих да си рекао поред отт-глобала да имају и реддевилс. Него, чуди ме да ту твоју ниси рекламирао :unsure:
 
Тешко се налазе диоген, два брата и битка? :ROFLMAO:
Шта има да се налазе када њихових листи и МАК адреса има на сваком ћошку, на сваком форуму и телеграм групи. Разумео бих да си рекао поред отт-глобала да имају и реддевилс. Него, чуди ме да ту твоју ниси рекламирао :unsure:
Sta ti savetujes?
 
Саветујем да тражиш од сваког тест, видиш шта и како и сам донесеш одлуку. И то је савет свакоме.
 
Тешко се налазе диоген, два брата и битка? :ROFLMAO:
Шта има да се налазе када њихових листи и МАК адреса има на сваком ћошку, на сваком форуму и телеграм групи. Разумео бих да си рекао поред отт-глобала да имају и реддевилс. Него, чуди ме да ту твоју ниси рекламирао :unsure:
Ne kupujem liste pa nemam kontakt od većine osim onih što se stalno reklamiraju. Bitku imam, Diogen su pustili aplikaciju njihovu i sve će da ide preko nje. A ne možeš da je gledaš u Tivimate. Reddevils nisam nikad probao niti sam uspio da iskeniram tako da je ne mogu predložiti kad je nisam isprobao... pa svi vlasnici su po telegram grupa čim neko nešto izbaci odma se gasi, a i uvode ISP zaštitu.

Ja nemam server ne znam na koji si mislio 😂
 
Oko toga se ljudi nikad nece sloziti, svi imaju razlicita interesovanja, meni je ART uz Diogen sasvim dovoljan za moje potrebe, nekom je TVViet, nekom RedDewils.. trazite testove i vidite sta kome odgovara, sve ostalo je subjektivno
 
У ком смислу који су? Имаш 3 ХБО и 2 синемакс канала у њиховом пакету ( мислим на ХБО пакет ) и сви су, наравно у Тввиет.
Ако питаш јесу ли српски или хрватски, у питању су ови други.
Што се фрејмова тиче - у изворном су облику сви канали, дакле онако како се који канал емитује, такав је у Тввиет. За филмске баш немам појма.
 
У ком смислу који су? Имаш 3 ХБО и 2 синемакс канала у њиховом пакету ( мислим на ХБО пакет ) и сви су, наравно у Тввиет.
Ако питаш јесу ли српски или хрватски, у питању су ови други.
Што се фрејмова тиче - у изворном су облику сви канали, дакле онако како се који канал емитује, такав је у Тввиет. За филмске баш немам појма.
Hvala. Pitam zato sto upravo testiram ott.global koji ima HBO 1, 2, 3, HBO GO, HBO MAX, HBO PLUS I HBO FAMILY i svi su u 25fps
 
Па даје и Cro MAX добре филмове.
Није реч о томе да ли даје добре филмове или не, реч је о томе да је канал лажан - непостојећи. Мислим, тако можеш и ти да ставиш на сервер пар филмова да се врте 24/7 и да канал назовеш HBO SEGA MEGA GIGA ULTRA.
 
Trenutno testiram tvviet i ott.global na TiviMate. Razlike su minimalne ali po meni je bolji tvviet, jos ako nemaju prekide onda su sasvim ok samo sto bi mogli vise kanala da pustaju na fullhd 50fps, uglavnom su 25fps.
 
@gec da li je ott.global bolji od tvviet?
a gle,kao što je rekao salacue najbolje je da sami probate,imao sam na testu obje liste i ott global mi je bio stabilniji a tvviet je imao kvalitetniju sliku ali mi je prečesto prekidao,na kraju ispalo da su mi stabilnije bile neke žnj liste,rekli su da mogu uraditi dijagnostiku mreže i možda riješiti problem,test daju samo preko svoje app koja nije baš nešto pa mi se nije dalo dalje,mislio sam da možda preko tivimate radi bolje ali ne žele dati m3u test,meni ne treba ali htio sam starom uzeti,ono baš sam navijao da radi kako treba jer mu se svidjela lista ali baš je prečesto prekidala, inače mana joj je i manja videoteka ali za sport što je meni trebalo je odlična,naravno kome radi,čujem da mnogima radi odlično,RD sam probao isto i nije me baš oduševila,još mi je nestabilnija bila od tvv
e sad do čega je ne znam,neke manje poznate liste mi rade odlično,možda je do isp-a makar frend mi je isto imao na testu tvv na drugom provajderu i isto iskustvo,kad sam to čuo odustao sam do kraja od njih s obzirom da ni cijena nije baš mala...
Trenutno testiram tvviet i ott.global na TiviMate. Razlike su minimalne ali po meni je bolji tvviet, jos ako nemaju prekide onda su sasvim ok samo sto bi mogli vise kanala da pustaju na fullhd 50fps, uglavnom su 25fps.
šta sad daju test izvan svoje aplikacije ili bolje da ne pitam ;)
 
Као што сам написао - Тввиет пушта у изворном облику сигнал, дакле ако је код МТС-а Арена 25fps исто је и код тввиет. Број кадрова у секунди ( фрејмова, јелте ) битан је код спортских канала. Баш је битно да ли је дневник на РТС/Пинк/N1 са 25 или 50.
 
Da na TiviMate gledam test, poslali mi url za stalker kao i ott.global
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno