Šta je novo?

Mobilni telefon Budzet telefon u MTS-u

Koji mobilni telefon kupiti

petrasko

Poštovan
Učlanjen(a)
28.08.2017
Poruke
122
Poena
80
Pozdrav svima, trazim telefon za mamu preko box paketa, cenovni rang je 900-950 din max mesecno, izdvojicu nekoliko telefona pa mi recite koji je najbolji, naravno, mami je dovoljan bilo koji od navedenih, ali vec kad uzimamo, bar da uzmemo najbolje za te pare, telefone koje gledam su:
Honor 20E
Honor 9A
Huawei Y6P
Huawei P40 Lite E
Samsung Galaxy A31
Moto E7 Plus
Motrola G8 Power Lite
Samsung Galaxy A02S
Xiaomi Redmi 9A
Xiaomi Redmi Note 9
Honor 10X Lite
Huawei P Smart 2021
Izbor je malo poveci, ali meni su ovi svi telefoni jako slicni, pogtovo huawei i honor modeli sa liste, hvala unapred za pomoc.
 
Što se tiče huaweia to znam, ja imam p30 pro na svu sreću zadnji sa Gugl servisima, tako da sam upućen u sva dešavanja, a koja bi bila druga ili treća preporuka, interesuje me samo da suzom izbor bar na 2-3 telefona
 
Imam isto pitanje, sta je trenutno najbolje od modela uz box crveni do 1000din ?


Treba mi nesto za oca, nije zahtevan korisnik, bitno je da radi viber-whatsup video pozivi kako treba, i sto bolja baterija.

Moyda redmi 9t ili note 9? Ili mozda realme 7? Kakva je motorola E7+ ?
 
Ja sam za majku pre par dana naručio Samsung A22. Čekam danas da stigne pa javljam utiske. Njoj su dimenzije i estetika prevashodno bili uslov pa smo uzeli ljubičasti model, A22 mi je delovao najbolje za nju i njene potrebe jer je jedini iole kompaktniji uređaj a da nije preskup.
 
Ja sam za majku pre par dana naručio Samsung A22. Čekam danas da stigne pa javljam utiske. Njoj su dimenzije i estetika prevashodno bili uslov pa smo uzeli ljubičasti model, A22 mi je delovao najbolje za nju i njene potrebe jer je jedini iole kompaktniji uređaj a da nije preskup.
Prvi utisci, prezadovljna je majka,kamere su dobre, jako fino i fluidno radi telefon, 90Hz osveženje, baterija deluje super 5000MaH, 4/128 model. Ekran je fenomenalan za ovu klasu. Bloatware sav može da se izbriše.
 
Nazad
Vrh Dno