Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Mene nervira kad završim poziv ne vrati na 4g, tj nisu aktivni podaci. To se desi posle 5/10 poziva...
 
Taj problem nemam, hvala Bogu, jer to već nije mali problem i telefon bi istog trenutka otišao na oglase.
 
Jel ima jos neko resenje da se pojaca osetljivost ekrana? Otisak prsta mi radi katastrofa, od 10 pokusaja 1 ili 2 su dobra.
 
Nesto tu nisi lepo podesio :)
 
Ako nisi, namesti isti otisak dvaput. Ako imaš zaštitno staklo, imaš u settings-display-touch sensitivity
 
Imam whitestone staklo. Ukljuceno sve i podesio sam isti otisak dva puta i nema razlike.
 
Pre neki dan online sastanak preko Skype, posle jedno 10ak min telefon se neverovatno zagrejao, izasao iz Skype, dok nisam restartovao nije moga ni jednu aplikaciju da otvori. Obican S21 u pitanju.
 
Po svemu do sad procitanom, a citam od pocetka teme, meni se cini da je za mene bolje preskociti S21 u bilo kojoj verziji, sve dok S9+ mi radi kako valja...
(E sad kakve sam sreće qur**e nesto ce da crkne i pokarabudzi se i moracu na S21+ ili Ultra :( )
 
Po svemu do sad procitanom, a citam od pocetka teme, meni se cini da je za mene bolje preskociti S21 u bilo kojoj verziji, sve dok S9+ mi radi kako valja...
(E sad kakve sam sreće qur**e nesto ce da crkne i pokarabudzi se i moracu na S21+ ili Ultra :( )
Ja zato čekam S21fe da vidim kakav će biti. Obično su ljudi više zadovoljni sa lite/fe verzijama nego sa flagship serijom.
 
U pocetku je imalo problema, a sad kako mi se cini sve je reseno i mozes slobodno da uzmes. @zbunjujem_masu fe vezije dosta daju za ulozeno, tako da ako bude veca razlika u ceni izmedju s21 i s21 fe bolji je izbor fe.
Za otisak prsta sam nasao sta je problem- ako su mi suve ruke ne radi nikako, cim stavim neku kremu radi savrseno.
 
Stigao poprilično veliki update, drugi za avgust. One Ui 3.1.1
 

Prilozi

  • Screenshot_20210831-134845_Software update.jpg
    Screenshot_20210831-134845_Software update.jpg
    82.5 KB · Pregleda: 154
Poslednja izmena:
Ovo bi trebalo da je azuriranje sa one ui 3.1.1, zar ne?

Edit: kod mene na Vipu jos nema nista
 
Stigao i kod mene (Telenor), odavno nisam video apdejt od skoro gigabajt. :O
 
Baš velik apdejt (drugi u ovom mesecu) , šta su ubacili u skoro 1gb ažuriranje , baš me zanima .
 

Prilozi

  • Screenshot_20210831-205825_Software update.jpg
    Screenshot_20210831-205825_Software update.jpg
    83.8 KB · Pregleda: 59
  • Screenshot_20210831-205830_Software update.jpg
    Screenshot_20210831-205830_Software update.jpg
    89.9 KB · Pregleda: 140
Samo da nije neki trojanac za bateriju. :)

Nisam primetio nikakvu razliku nakon apdejta, cak ni u dokumentaciji nisu nista pametno naveli.
 
Jedino sto ja vidim novo jeste da mi google maps aplikacija ne radi, tj kad ukucam neku lokaciju samo vrti, nije bilo pre apdejta, koristim je vise puta dnevno...
 
Jel vam radi data internet normalno nakon apdejta? Meni uopste ne. Stoji da je bilo kvarova na mrezi u komsiluku, ali zeni je proradio tokom popodneva na Apple, meni mrka kapa. Reboot ne pomaze.
 
Nasao kvar. Iz nekog razloga mi je promenio APN na neki neispravni default i blokirao net automatski. Pa ako se jos kome desi, da znate sta je.
 
Nesreća se dogodila. Evo, prvi put od kada imam pametne telefone.

Pukla su leđa na Ultri. Pao je s kredenca na ćošak četvrtaste saksije. :(

Pisao sam Promobi servisu, pa čekamo cenu za zamenu. Ako neko zna, nek mi rekne.

Inače sve radi okej, samo eto odoše leđa.
 

Prilozi

  • 20210901_233830.jpg
    20210901_233830.jpg
    90.4 KB · Pregleda: 129
Mislim da je najveća promena Android Auto. Bilo je puno bugova, meni se redovno zaglupljivala poslednja dva meseca.
 
Nesreća se dogodila. Evo, prvi put od kada imam pametne telefone.

Pukla su leđa na Ultri. Pao je s kredenca na ćošak četvrtaste saksije. :(

Pisao sam Promobi servisu, pa čekamo cenu za zamenu. Ako neko zna, nek mi rekne.

Inače sve radi okej, samo eto odoše leđa.
Bedak, al teši se što su leđa u pitanju, daleko jeftinija je popravka. Nek svo zlo bude u tome što se kaže
 
Jedino sto ja vidim novo jeste da mi google maps aplikacija ne radi, tj kad ukucam neku lokaciju samo vrti, nije bilo pre apdejta, koristim je vise puta dnevno...

Google Maps ne radi kako treba (baš tako kao što opisuješ) već duže vreme, nije do Samsunga a ponajmanje je do ažuriranja, Google je kriv... žale se i korisnici drugih telefona, pun je Reddit. Imam i ja isti problem na Note 10 i užasno nervira.
 
Nesreća se dogodila. Evo, prvi put od kada imam pametne telefone.

Pukla su leđa na Ultri. Pao je s kredenca na ćošak četvrtaste saksije. :(

Pisao sam Promobi servisu, pa čekamo cenu za zamenu. Ako neko zna, nek mi rekne.

Inače sve radi okej, samo eto odoše leđa.
Nalepi neki sticker preko i uživaj 😂
 
Vrh Dno