Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Da demantujem sebe, svi acc su prebačeni u jednom "cugu". Pripremio sam igre koje želimo da prenesemo i sad se to prebacuje. Kablom ide brzo, videćemo da li će i da radi 😁
 
Izlet do NS-a je prosao super :) definitivno je pomoglo pracenje foruma da se dodje do konzole :) imaju ih jos u GC koliko sam mogao da zapazim, svima zelim da sto pre zaigraju pa da potreba za ovom temom i ne postoji :)
Ovo je razlog sto mi se svidja digital i ovaj crni kontroler, a sa srecom @Čkalja milo mi isto ko da mi je iz kuce neko evo!
 
Digital bundle je definitivno logičniji, svima treba bar dodatni kontroler... Tako da 52k za PS5 digital+9k za kontoler ne deluje loše...
 
Ne treba svima. Meni ne bi odgovaralo npr. Meni samo klot klotova konzola treba
Ja sam napisao da je taj bundle logičniji, nego veštački bundl koji su pravili sa disk verzijom.
Uostalom, ko ti brani da spustiš malo cenu i prodaš neotpakovan džojped za 7000 ili 8000 din...
U tom slučaju te konzola izađe 53-54.000din što je prihvatljivo.
 
Šta znači "nije regularna kupovina"?
 
Od Gigatrona jos nista, 2 sedmice nakon javljanja da je konzola navodno stigla u magacin. Sad vec pocinjem da mislim da im nisu ni stigle konzole, nego culi da stizu GC-u pa zvali ljude i blefirali, ne bi li ih sacekali oni koji su na listi i kod jednih i kod drugih, a takvih je 80%...
 
Dali je neko u poslednjih par dana dobio poziv iz GC za konzolu...ja sam se prijavio u julu tacnije 3,pa da vidim jel ide to brze i koliko se ceka kod njih
 
Ja sam se prijavio u januaru, ako ti je za utehu :D
 
mislim da je pravilo da nema pravila
ako procitas malo vise temu dodjes do zakljucka da neke zovu posle para dana a neki jos nisu ni dobili poziv posle par meseci
:cool:
 
Savet je da zovete sve GC/CL prodavnice. Nisu umreženi, ja sam tako došao do digitalca.
 
Danas mi lik koji radi u Games.rs rece da je poslednja isporuka ps5 bila i to od citavih 10 konzola
 
Kao sto neko reče, izgleda da je najbolje zvati redovno same radnje i pitati.
Naravno pored same prijave na listu.
Ali to opet nema pravila, jer čini mi se da je bilo par ljudi koji su samo zvali i odmah otisli da uzmu konzolu… barem sam stekao takav utisak prateći ovu temu.
 
Definitivno zovite radnje direktno, ja sam tako u GIgatronu uzeo. U Games-u sam od septembra na spisku (5-ti za DE po informaciji njihovog radnika) i jos uvek nisu zvali tako da sumnjam da prate spisak nego po nekom svog nahodjenju.
 
Definitivno zovite radnje direktno, ja sam tako u GIgatronu uzeo. U Games-u sam od septembra na spisku (5-ti za DE po informaciji njihovog radnika) i jos uvek nisu zvali tako da sumnjam da prate spisak nego po nekom svog nahodjenju.
Ista prica... Po informaciji od 27. aprila u Games-u sam na 4. poziciji, a pritom su imali isporuku onih R&C bundle-ova, i naravno da me niko nije kontaktirao... Da mi kolega sa foruma nije ustupio rezervaciju odlepio bih, ovako su samo potvrdili koliko su neprofesionalni... Vise nikad preorder kod njih, niti bilo sta drugo.
 
Ista prica... Po informaciji od 27. aprila u Games-u sam na 4. poziciji, a pritom su imali isporuku onih R&C bundle-ova, i naravno da me niko nije kontaktirao... Da mi kolega sa foruma nije ustupio rezervaciju odlepio bih, ovako su samo potvrdili koliko su neprofesionalni... Vise nikad preorder kod njih, niti bilo sta drugo.
Clipboard01.jpg

LOL...
 
Genijalno... Ma bezi, ne mogu se nerviram :D
 
Ista prica... Po informaciji od 27. aprila u Games-u sam na 4. poziciji, a pritom su imali isporuku onih R&C bundle-ova, i naravno da me niko nije kontaktirao... Da mi kolega sa foruma nije ustupio rezervaciju odlepio bih, ovako su samo potvrdili koliko su neprofesionalni... Vise nikad preorder kod njih, niti bilo sta drugo.
od kad si na toj poziciji kad si se prijavio?! ja sam se prijavio 17 aprila i trenutno sam na 128 mestu a 16 juna sam bio 154 i 2600 rezervacija je bilo tad
 
Da li neko zna, koliko važi garancija za konzolu i kontoler u GC ?
 
U svim radnjama uz fiskalni račun 2 godine. U nekim radnjama su davali i dodatne 2 ili 3 ali to mora da bude overeno na garantnom listu.
 
od kad si na toj poziciji kad si se prijavio?! ja sam se prijavio 17 aprila i trenutno sam na 128 mestu a 16 juna sam bio 154 i 2600 rezervacija je bilo tad
Na dan preordera, samo sto sam bio u onoj grupi kojoj nisu poslali predracun jer su znali da nece biti dovoljno konzola day 1, pa je ostalo da me obaveste kad stigne sledeca tura.... Od tad prodje evo jos malo pa god dana
 
Nazad
Vrh Dno