Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako imas samo .m3u sa linkom i u/p otvori u vlc-u kao network stream, snimi kao playlist i otvori u text editoru i seci/krpi ...
 
Hvala.
Nasao sam kako se dolazi do notepad-a.
Glupo sto ovaj cija je lista nije napravio taj ALL folder,sve bi bilo lakse.
 
Ako ti je velika m3u lista, otvori je iz Ace Playera koji te liste mnogo brže otvara od vlc plejera i u desnom gornjem uglu imaš opciju search, ukucaš šta te zanima i pojavljuje se samo to, recimo ukucaš arena i ako ima pojavljuju ti se kanali sa samo arena imenom. Ja tako koristim bez notepad-a.
 
U Duplex aplikaciji, titlovi koji se selektuju za VoD filmove se ne vide u potpunosti. U VLC plejeru se lepo vide.
 
Jel prihvatio neko od kolega da deli Saletove liste?
 
Danas sam dobio u pp od našeg kolege sa ove teme 29 lista da ih podelim zainteresovanim članovima koji zadovoljavaju uslove za to.Javite mi se na pp da to bratski podelimo po sistemu jedna meni jedna vama:p
 
OTT Navigator IPTV v1.6.6.1 BETA
What's new:
  • New multi-column layout optimized for remote controller
  • More options on player interface and menu visuals
  • Media library: automatic recently added filter
  • Improved folding duplicate channels
  • Optimized for huge lists
  • Pin category to the main screen
  • Manual adding stream link
  • More themes
  • And lots lots more


Nema ništa bez ove 3 liste :)

Screenshot-20210511-230624-2.png
 
Poslednja izmena:
Dobro me podsjeti za nordic moram tražiti neku listu da radi bez Vpna 😀
Ova ostala dva mjesecima rade bez greške nevjerovatno stabilni..
 
U Duplex aplikaciji, titlovi koji se selektuju za VoD filmove se ne vide u potpunosti. U VLC plejeru se lepo vide.
U ssiptv aplikaciji VOD filmovi sa titlovima koji se biraju, se lepo prikazuju, a duplex kao da nije optimizovan za 32 inch tv, čak i text za favorite i dodavanje liste pru dnu ekrana u glavnom meniju, se ne prikazuje lepo.
 
U ssiptv aplikaciji VOD filmovi sa titlovima koji se biraju, se lepo prikazuju, a duplex kao da nije optimizovan za 32 inch tv, čak i text za favorite i dodavanje liste pru dnu ekrana u glavnom meniju, se ne prikazuje lepo.
Danas bio update Duplex za LG tv i svi nedostaci su ispravljeni. Slao sam im emailove o tome i sada super radi.
 
dal je moguce da na IPTV smarters na kineskom boxu mi pravi kockice a na ssiptv na lg tv-u mi ne pravi i slika je kristalna.
u pitanju je sky sport 1918x1080, h264, fps 25,display fps 60,bitrate 3431.
 
Можда не може кинез да изгура то па коцка, пробај са неком другом апликацијом, има их колико хоћеш.
 
na ott navigator mi radi isto kao na smarters,probao sam sad i kod drugara na firestiku isto pravi kockice po travi kad se gleda fudbal
 
U junu mi ističe GotIt, gde beše sad mogu da se nađu pošto ih nema na Aliju? Ili ako znate neku drugu listu za slične pare koja ima nba league pass i nfl red zone..
 
dal je moguce da na IPTV smarters na kineskom boxu mi pravi kockice a na ssiptv na lg tv-u mi ne pravi i slika je kristalna.
u pitanju je sky sport 1918x1080, h264, fps 25,display fps 60,bitrate 3431.
За почетак - који је бокс у питању?
 
neki kinez leovin t9 pro,ali isto radi i na firestiku
 
U junu mi ističe GotIt, gde beše sad mogu da se nađu pošto ih nema na Aliju? Ili ako znate neku drugu listu za slične pare koja ima nba league pass i nfl red zone..
Kod:
https://iptvprocaja.com/products/world-iptv-10000-channels-5000-vod-europe-nordic-israel-netherland-france-uk-german-sweden-french-m3u-smart-tv

12 meseci 22€

Izašla OTT Navigator IPTV nova BETA v1.6.6.2
 
Poslednja izmena od urednika:
Svakome kome je potrebna lista (pogotovo sad za vreme trkačkog vikenda, MotoGP se gleda ;) ) neka se javi, samo na PP, da ne zatrpavamo temu.

Liste obezbedio jedan jedini Sale doktor! Da ne preterujem sa nekim uslovima, par meseci star nalog, oko 100± poruka, tako nešto. :)

Ako vam stane lista i treba nova, ako ih bude bilo, tražite ih ali kroz istu poruku, ne pišite mi novu, mi zatrpavate PM... :D :p :p
 
Ma neki dr mr...
 
Добро, пошто они силни МАК налози које имам "труле" код мене, нека ми се @paradizo и @Strale_123 јаве на ПП како би им дао да то поделе.
 
Ne valja da stoje,toplo je vreme :p
 
Добро, пошто они силни МАК налози које имам "труле" код мене, нека ми се @paradizo и @Strale_123 јаве на ПП како би им дао да то поделе.
Samo mi je krivo/čudno što je odziv danas dosta nizak. 'ajte ljudi nemojte da vas je sramota. :D Veliko hvala i tebi Salacue!
 
Ево овако:
@paradizo је добио 100 налога од кингбокс-клуб, а @Strale_123 100 налога за клијентпортал. Сад њих "малтретирајте", а не мене 🤣🤣🤣
Ако неко има неку жељу за скен - нека се обрати на ПП, па ће момци добити да вам поделе.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno