Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Spojeni su oglasi.
 
Pa zadrzi misa iznad linka za Like
Imas 6 opcija, dve su mislim + poeni, Like i Interesting, dve su negativni poeni (ne znam koliko) Inaccurate i Does not contribute.
I dve su mislim neutralne Funny i Adds to story.

Al bolje neka modovi i admin to razjasne :)
ja lupao ovo inaccurate misleci da je obican tuzni smajli, zar nije moglo to negde da se objasni posto je vrlo misleading
izvinjavam se ljudima ako sam im sj...o reputaciju nesvesno, nadam se da ih ne dovodi blizu bana ili neke sankcije za los rejting
najbolje bi bilo ukinuti te reakcije potpuno
 
Ne postoji sansa da dobiju ban il neke sankcije ako im je reputacija niska.
Nisi jedini koji je to omanuo, iskusni vuk outlaw je delio tuzne smajlije svima redom :D, greskom kao i ti.

 
Nisi dovoljno mator ?
 
U pravilima stoji 250 poruka i 6 meseci staza, a samo u ovom podforumu na par tema ima dosta njih sa 300, 400, 700 i vise poruka i nekoliko godina i svi kao Flash Drive...
 
Poslednja izmena:
Ne postoji sansa da dobiju ban il neke sankcije ako im je reputacija niska.
Nisi jedini koji je to omanuo, iskusni vuk outlaw je delio tuzne smajlije svima redom :D, greskom kao i ti.
Barem da nosi -1 a ne -10 pa i da ne bude neka šteta ali avaj :sneaky:
 
kakve veze imaju ":(" i "inaccurate"? skroz pogrešan smajli

p.s. zbog nedovoljne količine memorije ne mogu da postavim sliku od oko 65KB sa Chrome-a na samrtfonu koji ima 4GB radne memorije i znatno više prostora :(
 
A u čemu je tačno fora sa tim reputacijama?
Floppy, flash, broj lajkova, trofej poeni...
Jel to bitno zbog nečega?
Ozbiljno pitam.
 
Procitaj pravila oglasa.
Ja koliko sam našao piše 6 meseci i 250 postova pa i dalje stoji ta zabrana u oglasima. Mada mislim da nisam nista postavljao ni dok je bila otvorena opcija za sve članove :)
Meni lično nedostaje TT, mnogo sam brze i lakse pratio odredjene teme. Valjda stvar navike (y)
 
Kutija, da li postoji mogućnost da RSS post bude kompletan post sa foruma?
 

Bilo bi lepo, ako je to moguće uključiti/napraviti, da svaka tema ima svoj RSS kanal... i da svaki (novi) post u temi (ne samo prvi, naslovni) stiže tim kanalom - čitav post ili makar samo prvih nekoliko rečenica?

Kao što svoj kanal ima čitav forum, pa onda i njegovi podforumi/sekcije/thread-ovi/ili-kako-se-već-sve-to-zove - "spustiti" RSS još jedan nivo niže?... Ako to tako mogu da kažem.
 
Vise nemamo onu opciju moja konfiguracija sa starog foruma?
Tu sam detaljno napisao sta imam.sad to nigde ne vidim. Ne znam tacne oznake komponenti... :cool:
 
odavno je zamenjena novom u vidu jednog polja za celu konfiguraciju
 
Bilo bi lepo, ako je to moguće uključiti/napraviti, da svaka tema ima svoj RSS kanal... i da svaki (novi) post u temi (ne samo prvi, naslovni) stiže tim kanalom - čitav post ili makar samo prvih nekoliko rečenica?

Kao što svoj kanal ima čitav forum, pa onda i njegovi podforumi/sekcije/thread-ovi/ili-kako-se-već-sve-to-zove - "spustiti" RSS još jedan nivo niže?... Ako to tako mogu da kažem.
Trenutno to ne postoji kao opcija, ali možemo da porazmislimo o eventualnom uvođenju delimične RSS podrške za teme.
 
Ta tema je pokojna, na žalost. Ali to nije razlog da neko od vas konačno ne ode u formu Ergonomija i pokrene novu. Ja čekam već 2 meseca da neko to učini.
A sta cemo sa svim postovima koji su bili u toj temi i tonu drugih? Nikom nista, vazno da mozemo da lajkujemo postove.
 
A sta cemo sa svim postovima koji su bili u toj temi i tonu drugih? Nikom nista, vazno da mozemo da lajkujemo postove.
Jesi li ti to upravo sebi dao za pravo da meni prebacuješ zbog jedne izgubljene teme u toku migracije?

Žao mi je što je nema, ali nije kao da ne može da se nadoknadi, idi i započni novu temu i za mesec dana će biti sve kao i pre. Ali ovakve bezobrazne komentare nisam u obavezi niti ću da trpim.
 
Jesi li ti to upravo sebi dao za pravo da meni prebacuješ zbog jedne izgubljene teme u toku migracije?

Žao mi je što je nema, ali nije kao da ne može da se nadoknadi, idi i započni novu temu i za mesec dana će biti sve kao i pre. Ali ovakve bezobrazne komentare nisam u obavezi niti ću da trpim.
Ne prebacujem tebi licno, vise puta sam izjavio i ponovicu to da osudjujem odluku cele administracije foruma(dakle ne tebe licno) da "upgrade-uje" forum zbog toga sto je tona tema u 20 godina postojanja foruma nastradalo. I ne mogu da se nadoknade. Sta, premine nekom coveku dete, a ti mu porucis, uvek moze da se nadoknadi, ce napravis novo i za par godina ce biti sve kao i pre? Nikad nece ljudi vise da diskutuju o Athlon XP overkloku ili o preporukama za AGP plocu za socket 939, te teme prosto nece da se vrate.
 
e jbga sad al si uporedio stare poruke sa detetom.

Stare poruke i onako tesko da iko cita.

nego kako umecete smajlije ili bilo sta iz ovog toolboxa meni nista ne reaguje?
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-03-31 Novi Benchmark forum.png
    Screenshot_2021-03-31 Novi Benchmark forum.png
    3 KB · Pregleda: 23
Ne prebacujem tebi licno, vise puta sam izjavio i ponovicu to da osudjujem odluku cele administracije foruma(dakle ne tebe licno) da "upgrade-uje" forum zbog toga sto je tona tema u 20 godina postojanja foruma nastradalo. I ne mogu da se nadoknade. Sta, premine nekom coveku dete, a ti mu porucis, uvek moze da se nadoknadi, ce napravis novo i za par godina ce biti sve kao i pre? Nikad nece ljudi vise da diskutuju o Athlon XP overkloku ili o preporukama za AGP plocu za socket 939, te teme prosto nece da se vrate.
Samim tim što osuđuješ čitavu administraciju, znači da osuđuješ i njega, jer je l' te, on je deo iste.
I kako možeš da porediš ako nekom umre dete sa tim da je u toku migracije nestala diskusija o Athlon XP overkloku? Sa moralne strane imaš problem. Budi srećan što uopšte postoji ovakva zajednica, koja je uspela i da se nakon 20 godina postojanja održi, i da neko hoće i želi da je održava i dalje, modernizuje... najlakše je hejtovati, govoriti kako nešto ne valja.

Baš me interesuje kako bi prošla migracija foruma da si je ti radio. Verovatno bi samo migrirao temu o overkloku Athlona a ostalo bi obrisao. Jer ipak to može sve da se nadoknadi, osim ako nekome dete umre. Za to nema backup niti nove migracije.
 
@kUdtiHaEX
Moze li kratko objasnjenje cemu sluzi followers/following opcija na forumu.. jasno mi je da su to importovaani drugari sa starog foruma,
ali ne mogu nikako da skapiram poentu iste? (desktop korisnik)
Trigeruje li neke notifikacije, bilo sta...
 
Možeš da pregledaš poruke tih koje pratiš ako odabereš "Šta je novo" pa "Vaš izbor vesti". Da ne propustiš nešto bitno. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno