Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije Kina u pitanju nego Indija i upravo je napravljeno poredjenje sa Kinom, nije ista stvar.
Bojim se da je ovo probni poligon za potpunu kriminalizaciju kripta, ukljucujuci samo posedovanje.
 
Pohlepa je gadna stvar. Imao sam neku kupovinu oko 54k, relativno pocetnicki. I sad kad je krenulo da pada, resi baja da proda jos pocetnickije, pa da kupi ponovo kad padne malo nize. I taman sto sam prodao, pocne da raste xD . Ako vam treba nekad influence na cenu, samo me cimnite.
 
Danas ljudi u SAD-u dobijaju stimulus. Mada sobizorm da svi znaju tu informaciju to bi vec trebalo da se odrazilo na cenu, ako to upste ima efekta ( nemam pojma ) ...

Ovo bi bila vest da je BTC skocio danas.

Posto je pao onda mozemo pricati da danas mogu sa povuku svi koji su kupovalibu SAD-u pre godinu dana kad je bio onaj COVID pad, a da ne plate 40% na "short term capital gain"..
 
Pohlepa je gadna stvar. Imao sam neku kupovinu oko 54k, relativno pocetnicki. I sad kad je krenulo da pada, resi baja da proda jos pocetnickije, pa da kupi ponovo kad padne malo nize. I taman sto sam prodao, pocne da raste xD . Ako vam treba nekad influence na cenu, samo me cimnite.
Ja sam u trejdu kripta par meseci, been there, done that :)
A zamisli tek ljude koji su godinama u ovoj prici, koliko su puta oni tako nesto uradili pogresno... :)
 
U 7:01 minut je bilo oko 20evra, pa je onda pala malo na 18evra i onda krenula na gore. Ja sam kupio na 18evra. Pratio sam cenu na 41, ali nisam prodao. cekam 50evra :)
Sumnjam da ce opet gore, kanda je pump prosao i sad se smirila situacija
 
Altovi jos ide na gore...
Ja imam matic, steem, rose i cos, svi se zelene, juce sam se zeznuo pa sam ranije izasao iz hot i 50% rose, a oni odose jos. Pratim do veceras, msm da jos nece da padaju.
 
Nije Kina u pitanju nego Indija i upravo je napravljeno poredjenje sa Kinom, nije ista stvar.
Bojim se da je ovo probni poligon za potpunu kriminalizaciju kripta, ukljucujuci samo posedovanje.
To je članak od pre neku godinu, nego je neko odlučio da napravi FUD pred stimulus ček.Kako god, samo 6% BTC-a od onih u cirkulaciji se nalazi na menjačnicama.
 
@darkoj89 - Ja imam matic, steem, rose i cos, svi se zelene, juce sam se zeznuo pa sam ranije izasao iz hot i 50% rose, a oni odose jos. Pratim do veceras, msm da jos nece da padaju.
Ja dosta nade polažem u HOT. Čekaću ga na 1.0 pa makar propao :)
Slično sam krenuo sa VET-om nisam bio strpljiv i odradio exchange na ADU...neću napraviti istu grešku sa HOT.
 
Nego, sta bi sa ltc najavom mimble wimble-a, citavu vecnost najavljuju za 15-ti, dezurni ltc promoter koji je prozivao neki dan kad je ltc imao "pump" od par procenata naprasno nestao, sad je puj pike ne vazi..koja sramota😮

I naravno, najavljivan bum za 15-ti, skok od 40%, neki cak i 0.008 😂 😂 😂 a odnos strmoglavo pada..
 
Ja dosta nade polažem u HOT. Čekaću ga na 1.0 pa makar propao :)
Slično sam krenuo sa VET-om nisam bio strpljiv i odradio exchange na ADU...neću napraviti istu grešku sa HOT.
Ja nemam strpljenja, istu gresku sam napravio sa phoenixom, izasao sam na 30% a on evo gura preko 100%. Mada treba biti skroman, meni je generalno plan 30% profit.
E sad nije lose uzeti te jeftinije coine pa da stoje bar tamo do leta da se vidi sta i kako, ali treba biti strpljiv i ne polakomiti se :)
 
Ide ka $0.6 :D. Ja ga čekam tu za prvi izlaz od 30%, za kasnije ćemo da vidimo, ako dočekam i ovu cenu.
 
Ja sam prodao 25k prosli put. Sad sam resen da ga cekam do 0.4 za jos toliko.
Mukotrpno izrudareno :)
Ako dodje do 0.4 od sutra sam na booovanje 🤣
 
Nego, sta bi sa ltc najavom mimble wimble-a, citavu vecnost najavljuju za 15-ti, dezurni ltc promoter koji je prozivao neki dan kad je ltc imao "pump" od par procenata naprasno nestao, sad je puj pike ne vazi..koja sramota😮

I naravno, najavljivan bum za 15-ti, skok od 40%, neki cak i 0.008 😂 😂 😂 a odnos strmoglavo pada..
Jedini koji proziva si ti Asic, mozes da promenis 300 naloga ali ti se nikada neces promeniti ;)


https://github.com/ltc-mweb Krece polako.
 
Sta mislite o SFP-u? Binance stoji iza njega, mislim da je dobra prica, da ima doata mesta za rast a fino se povukao danas ~20%?
 
U 7:01 minut je bilo oko 20evra, pa je onda pala malo na 18evra i onda krenula na gore. Ja sam kupio na 18evra. Pratio sam cenu na 41, ali nisam prodao. cekam 50evra :)
Hoce neko reci za 300 BUSD koliko se moglo dobiti, toliko sam imao ali neznajuci juce ujutru, ja kupim Beam 🎉 ali me cisto zanima...
 
Hoce neko reci za 300 BUSD koliko se moglo dobiti, toliko sam imao ali neznajuci juce ujutru, ja kupim Beam 🎉 ali me cisto zanima...
Pa sve zavisi na kojoj ceni bi uleteo, ja sam u 7:01 ujutru uzeo po zeni od 18$ pa eto onda racunaj. Znaci imao bi 16.6 ALICE-a i onda da si oko 12 sacekao cenu od 41 ili 47$ i sve prodao, eto ti zarade. Ja gledam 41$ rekoh ajd jos malo ali nisam. :) sad cekam.
 
Eh šta bi bilo kad bi bilo. E da sam uleteo sa 27000$ na minimumu, pa da sam prodao sve na maksimumu,
pa tako još par puta, eh što nisam. Izgubio sam mnogo para zato što nisam.
Mislim da ne treba pisati u ovom stilu. To bi svako mogao tako, ali nije za forum.
 
Nije meni zao sto nisam, coin je tek izisao i tek se ocekuje rast. U julu izlazi igrica tako da eto prilike.
Nego mi je zao sto ne smem da ulozim vise para.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno