Šta je novo?

Immortals Fenyx Rising

Insomnium X

Slavan
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
1,821
Poena
265
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i7-11700F + CM MasterBox MasterAir MA612
Matična ploča
ASUS PRIME B560-PLUS
RAM
Kingston Fury 32GB 3200MHz
GPU
Gigabyte RTX 3060 Gaming OC
Storage
Kingston KC2500 250GB + 500GB SSD
Zvuk
Logitech Z623
PSU
Chieftec Element Series 700W
Kućište
Cooler Master MB600L V2



Igra li iko ovo, narodnjak je izasao :whistle:
 
Meni se svidja, simpaticna, mada nisam mnogo odmakao
 
Isto, za sada samo smara skeniranje okruzenja i pomalo stamina bar
 
Meni je bitdefender prijavio trojanca na repack varijanti tako da sam je obrisao. Kazu trenutna verzija baguje a igra deluje prezahtevno. Genshin i Zelda BotW rade na 30 fps u 4K na rx 470. Po iskustvima sa neta ovo jedva na 1080p bi radilo.
 
Rekao bih da je "trojanac" false positive, ali ko ne zeli da rizikuje... Sto se performansi tice, mislim da nije prezahtevna, meni na very high u 1080p ide oko 35-43fpsa, i to sa bottleneck fx6300 koji je na minimumu sysreq-a. Jedini konstantan bug koji imam je da crashuje kad zumiram mapu, i u jednoj cutsceni koja moze da se preskoci. Osim toga nikakvih bugova nisam imao.
 
Taj crash, kod zoom mape je resen ! odmah je izasao fix, radi "odlicno" 1080p 60-70fps, obzirom da imam i5 6600k i gtx 1060 kombinacija very high/high ...probao sam i na TV-u 4k i nije bas za igru :) ali, zato u 2560x1440 120Hz je kao kod tebe 30-45fps jedino je malo muljavo, pa HDR ne dolazi do izrazaja, a bas je dobro uradjen u ovoj igri .
 
Resen kod legit verzije pretpostavljam :unsure:
 
Vidim da kukaju na ove ludake Empress, ja zato nisam skidao
 
^Cisto da se ogradim, ja nisam trazio linkove bilo kakve, samo informativno 😆
Ja bih to editovao.
 
Koliko vidim po gameplay snimcima, ovo je Ubisoft verzija Zelda: BotW. Ne razumem zašto bi neko ovo kupovao pored žive Zelde
 
Evo sto se mene tice, nijedna jedina Nintendo igra me nikada nije zanimala niti priivukla. S druge strane, ovaj bajkovit/fantasy/whatever take na grcku mitologiju mi je bio dovojno zanimljiv da probam igru i svidela mi se.
 
Poslednja izmena:
Naravno, znam da postoji emulator ...ne razumemo se, da ne davimo temu ;)
 
Ja ovo predjoh, oko 55h za base game i 13h dlc, uzivao u svakom trenutku. Da je ima na Steamu odma' bih je uzeo.
U svakom slucaju, preporuka.
 
Nazad
Vrh Dno