Šta je novo?

Skrill -> Skrill za BTC

CryptSpace

Poštovan
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruke
62
Poena
60
Gubim zivce vec 2h sa jadnim skrill-om, zakljucao sam pare i ne mogu nista sa njima..
Dakle, uplatio sam sa MASTERCARD-om na skrill sa ciljem da uplatim na jedan sajt, ali oni ne dozvoljavaju online placanje samo zato sto je mastercard upitanju?!
Znaci prihvatili su depozit ali ne daju mi da ga iskoristim, pokusao sam da kupim BTC i dobijem istu poruku, ne mogu da prebacim na Neteller jer imam limit 0.00eur a verifikovao sam account, ne znam zbog cega.

Ovo mi nije prvi put da imam problem sa slepcima iz Skrilla, a poslednji sigurno jeste. Znaci zaobidjite Skrill a i Neteller jer su ista gov*a.

Ako ima neko na forumu ko bi hteo da uradimo trade, Skrill na skrill i on meni pusti novac na neteller ili posalje BTC na wallet.

Proverenim clanovima sa foruma bih poslao prvi.

Ako se neko pita zasto ne uradim withdraw na karticu sa koje sam uplatio, ne mogu da nadjem papir sa swift i IBAN-om od banke...

Btw. Status = Urgent
 
IBAN broj racuna je RS35 pa broj racuna u banci, a SWIFT instrukciju imas na sajtu banke.
 
Ako si koristio karticu izdatu u Srbiji jedini nacin da ti je uspeo upload novca na Skrill je da se odabere da transakcija bude NON GAMBLING. Najverovatnije ti zbog toga sada ne dozvoljavaju da prebacis novac na taj sajt jer je verovatno u pitanju sajt za kladjenje.
Sto se BTC tice, i ako ih kupis u okviru Skrilla, sa njima ne mozes da raspolazes na klasican nacin tj. ne mozes svakome da posaljes te BTC vec samo korisnicima koji imaju nalog na Skrillu ili da ih prodas sam sebi.
Sve se ovo odnosi i na Neteller jer imaju istog vlasnika.
 
IBAN broj racuna je RS35 pa broj racuna u banci, a SWIFT instrukciju imas na sajtu banke.
Uspeo sam, hvala, resio sam isplatu...

Ako si koristio karticu izdatu u Srbiji jedini nacin da ti je uspeo upload novca na Skrill je da se odabere da transakcija bude NON GAMBLING. Najverovatnije ti zbog toga sada ne dozvoljavaju da prebacis novac na taj sajt jer je verovatno u pitanju sajt za kladjenje.
Sto se BTC tice, i ako ih kupis u okviru Skrilla, sa njima ne mozes da raspolazes na klasican nacin tj. ne mozes svakome da posaljes te BTC vec samo korisnicima koji imaju nalog na Skrillu ili da ih prodas sam sebi.
Sve se ovo odnosi i na Neteller jer imaju istog vlasnika.
Da oznacio sam non-gambling, ali pre sam to resavao tako sto uplatim na Neteller sa oznakom non-gambling i onda prebacim na skrill i mogu taj novac da uplacujem gde hocu, ali to vise ne funkcionise...
BTC sam pokusavao da kupim na drugim sajtovima sa opcijom placanja preko Skrill-a ali mi skrill nije dozvoljavao da platim jer je depozit preko Mastercard-a...

Evo ukratko za ljude koji nisu upuceni kao i ja, sve izvrsene uplate Mastercard-om su beskorisne, jer zivimo u Srbiji. :) Znaci novac koji ste ubacili Mastercard karticom je beskoristan, ne mozete sa njim nista, ne znam zasto je to tako ali eto jednostavno je tako, drzava je kriva. Ne znam kakva je situacija sa Visom ali mislim da je sa njom sve ok, naravno ne mozete uplacivati na gambling sajtove, ali mozete da radite sa novcem sta hocete, prebacujete, placate na non-gamling itd...
Jos jedan problem vezano za ovu moju situaciju, cak i kad bih hteo da trade-ujem novac za gambling novac, retko ko bi pristao na to jer i taj koji bi primio moj novac sa mastercard-a ne bi mogao da ga koristi
 
Hallo dali mi neko moze pomoci povukla sam novac sa skrila jos 8 mog meseca i nista od toga
 
Povukla si na devizni? Ako je tako 8i je bio sreda, opusteno. Legnuce lova sledece nedelje bez brige.
 
Nazad
Vrh Dno