Šta je novo?

HUAMI Amazfit GTR 2

ZAP

Čuven
Učlanjen(a)
21.09.2001
Poruke
3,338
Poena
720

section-3-p2.png

Specifications​

Design
Color
Obsidian Black
Size (square)
46.4*46.4*10.7mm
Weight
Sport model-31.5g (without strap)
Classic model-39g (without strap)
Body
Sport-Aluminum alloy
Classic-stainless steel
Buttons
2 buttons
Waterproofing Grade
5ATM8
Screen
Material
AMOLED
Size
1.39 inches
Resolution
454x454
PPI
326
Touch Screen
Tempered glass
anti-fingerprint coating
ODLC coating
Endurance
Battery Capacity
471 mAh (typical value)
Charging Method
Magnetic Charging Stand
Charging Time
About 2.5 hours
Typical Usage
Battery Life
14 days9
Basic Usage
Battery Life
38 days9
Heavy Usage
Battery Life
6.5 days9
Sensor
Health
Huami self-developed BioTracker™ 2 PPG
(support blood oxygen) biological data sensor
Movement
Air pressure sensor, Acceleration sensor,
Gyroscope sensor, 3-axis geomagnetic sensor,
Ambient light sensor
Connection
Bluetooth 5.0
WLAN 2.4GHz
Positioning
GPS + GLONASS
Strap
Material
Silicon or Leather, Quick release
Width
22mm
Clasp
Classic Pin Buckle
Other
Speaker
Support
Microphone
Support
Linear Motor
Support
 
Šteta što WF nema kao za prvu verziju, inače skroz korektno.
 
Ja se baš razmišljam između njega i Mi Watch slični su s tim da je mi watch sada dosta jeftiniji sa 15% popusta...
 
Ja se baš razmišljam između njega i Mi Watch slični su s tim da je mi watch sada dosta jeftiniji sa 15% popusta...
Slični su ali koliko vidim MI nema razgovor preko sata, a dizajn mi je ružniji odnosno optički izgleda manji iako su iste veličine. Da li je kod Mi Watch isto ZAP aplikacija telefonska ili neka druga? Vidim Mi ima u Mi Srbija, amazfit jok, i to je plus.
 
Slični su ali koliko vidim MI nema razgovor preko sata, a dizajn mi je ružniji odnosno optički izgleda manji iako su iste veličine. Da li je kod Mi Watch isto ZAP aplikacija telefonska ili neka druga? Vidim Mi ima u Mi Srbija, amazfit jok, i to je plus.
Isto je Zepp aplikacija, ali sa kodom od 15%, sat izadje 13500 din što je stvarno jeftina cena...
 
Ja imam model GTR.Koja je razlika između njega i GTR 2?
 
Ja imam model GTR.Koja je razlika između njega i GTR 2?
Razlika je:
Gtr2 ima bluetooth talk, spo2 i stress merenje, 3gb rama za mp3, mp3 player na zvučniku, wifi, alexa voice commands. Moj GTR sutra ide na oglase, ove nove na forumu, ako ima zainteresovanih... :)
Inače uspešno sam prebacio ovaj WF danas na GTR2
 
Razlika je:
Gtr2 ima bluetooth talk, spo2 i stress merenje, 3gb rama za mp3, mp3 player na zvučniku, wifi, alexa voice commands. Moj GTR sutra ide na oglase, ove nove na forumu, ako ima zainteresovanih... :)
Inače uspešno sam prebacio ovaj WF danas na GTR2
Pisi cenu kad je vec visak i stanje sve ostalo u poruci brate 😀
 
Jel ima neka apk za ovo, ili ide drugačije?? Inače, i ja imam gtr2, oko nedelju dana, classic, OK je, al me nervira zepp, mogli su bolje da urade. Ne može da se poredi sa samsung aplikacijama, a i nema dark mode, slova dosta sitna pa se nešto baš ne vidi kako treba. Muziku sam probao preko bt, sve radi dobro, sinoć probao spavanje, daje dobar izveštaj. Što se vremenske aplikacije tiče, dok mi je bilo na automatskoj lokaciji, nije mi davao tamperaturu, morao sam da prebacim na belgrade, serbia, i tek onda se pojavila.
 
da, glasovne komande su cool, meni su baš trebale, da ne moram stalno da pritiskam ekran/dugme kad pešaćim (pošto sam mator za ostle sportove :) ).
 
Testirao saam ga dva puta, šetnja u kraju, oba puta po oko 2km. GPS je ok, mapa je ispala baš precizna na telefonu, uz pregršt informacija. Što se baterije tiče, sa uključenim always on, notifikacijama itd, oko 5 dana +/-. Probaću bez aod, pa ću napisati post. Skupilo se po defaultu oko 60 watch faces (kako daa prevedem? ekrana?) za sada u store-u. Lepo prati spavanje, u subotu sm se baš dobro naspavao, možda jedno buđenje u toku noći, i stvarno dobio skor 89. Inače, lošije spavam, i dobijam skor oko 60. Toliko za sada. Pre mesec dana sam naručio preko ali-a zaštitno staklo i par narukvica, dobio za dve stavke mejl da su u zemlji, ali već desetak dana ništa u sandučetu... šta je sa poštarima, neki štrajk??
 
kako sat u opste zna kada spavamo a kada ne?

Ono sto ja primecujem da ne ume da prepozna kada dremnem posle podne, a takodje ne ume ni da registruje da sam budan ako ne ustanem.
Tako da verovatno to radi neki softverski algoritam
 
Ja sam moj kupio pre nekih godinu dana na KP i otprilike i danas mu je tolika cena.
 
Ja sam uzeo na kp, negde sredinom januara cini mi se. Bio je samo classic il kako se vec zove ova varijanta, iako sam hteo sport, onaj crni mi je bar na slikama izgledao predobro, al opet nije lose sto je ovaj "izdrzljiviji" od sport verzije nece se tako lako izgrebati sam sat posto nije aluminijum. Al inace mislim da mi je gtr 2 najlepsi od trenutne ponude.
 
testirao sam ga sa isključenim notifikacijama, merenje HR na 10 min, bez AOD, baterija trajala od nedelje do nedelje u 18h, bila na 10%. Znači max 7-8 dana. Nervira me weather jer ne osvežava brže, pa tako nije ni pouzdana informacija. Onda moram da vidim na telefonu. I jedna čudna stvar se desila, u busu pre neki dan, počeo sam da pušta muziku, vrv sam nešto rukavom od jakne ispritiskao, ali je baš bilo smešno :). Gledam okolo da čujem koja je budala pustila muziku u busu, kad ono gtr2...
 
😂😂
Da ovo za vreme mi se ne svidja, bas je lose odradjeno.. inače baterija mi je sad bas dobra, obicno ga na oko 10% 8-og dana punim, sve uključeno osim Aod, to nisam nikad drzao upaljeno..
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-03-15-14-38-12-111_com.huami.watch.hmwatchmanager.jpg
    Screenshot_2021-03-15-14-38-12-111_com.huami.watch.hmwatchmanager.jpg
    54.8 KB · Pregleda: 61
Da li su sredili malo GPS na GTR2(e) u odnosu na GTR koje je prakticno pa beskorisan. Ne moze da uhvati i ako uhvati, gubi se.

Radije bih uzeo GTR2e nego GTR2 zbog bolje baterije, svakako mi ne treba zvucnik, memorija, wifi itd sto cucla bateriju.

Ako je los GPS ne bih uzimao.
 
Ne mogu da poredim gps pošto nisam imao prvi gtr, ali nije loš, koristim ga prilikom brzog hoda. Ali posle par meseci, svakako mogu da preporučim da uzmeš gtr2e, jer do sada niti jednom nisam koristio opciju da se javljam na fon, wifi je isključivo za preno pesama sa fona na sat, a i to nisam koristio, sem kad je jednom u busu sam počeo da svira sam od sebe :).
Slažem se da se baterija poboljšala...
 
Pozdrav, drug ima ovaj sat i vec par dana ima problem, tj. od poslednjeg update, ne moze d a razgovara preko sata. Pre update je sve radilo kako treba a nakon toga poziv stigne ali njega ne cuju a ne cuje ni on onog sa druge strane.
Sat kupljen pre mesec dana, uparen sa Xiaomi MI Note 10 lite pomocu apliakcije Zepp. Probao je da restartuje uredjaje, da vrati staru verziju aplikacije na satu, ponovo uparivao telefon sa sa tom i nista.
 
Nazad
Vrh Dno