Šta je novo?

HUAMI Amazfit GTR 2

Pa to kažem, stigo Zepp i novi fw za sat, sat se upgradeovao, restart, ne radi voice. Onda je našao staru verziju Zepp i instalirao ali to mu nije skinulo fw sa sata na staru verziju.
Nešto je drugo trenutno tu bio zbrlj, ako sada sve radi.
 
Kako onda da skine fw za sat ili kako da vidi verziju istog? Sta da radi pitanje je?
 
Da li GTR 2 podrzava menjanje watch face-ova za always on prikaz?
 
To je vrh onda. Znaci mogu bilo koji wf da skinem sa zep aplikacije i da stavim na aod?
 
To je vrh onda. Znaci mogu bilo koji wf da skinem sa zep aplikacije i da stavim na aod?
Sa Zepp aplikacije možeš da staviš bilo koji wf i isti da koristiš kao aod, pod uslovom da uključiš tu opciju. Probao, radi. Inače postoji i aod digitalni i analogni, a da ne korsiti watch face.
 
Mogu da koegzistiraju, ali custom wf ne mogu da se instaliraju preko Zepp, već mora pomoću Notify for amazfit ili amazfitwatcfaces.
 
Hvala vam puno na odgovorima. Gledam bas sada na kp oglase. Svi daju godinu dana garanciju. Jel to ima neki servis bas za ovaj sat,ili to servisiraju prodavci,tj oni koji prodaju?
 
Skinuo sam baš dobru apk za wf, gtr2 - watchfaces for amazfit gtr2/2e . Ima prelepih wf, odlično radi, dao sam im 5 *. Lako se instaliraju, izaberete, traži da sinhronizujete sa jelenom wf sa zepp-a, i pojavi se na satu. Najbolje da imate već uključen zepp pa da se prebacujete sa jedne apk na drugu kad traži sinhronizaciju.
 
Hvala vam puno na odgovorima. Gledam bas sada na kp oglase. Svi daju godinu dana garanciju. Jel to ima neki servis bas za ovaj sat,ili to servisiraju prodavci,tj oni koji prodaju?
Po zakonu naše zemlje garancija je minimum 24 meseca. Ovi što nude godinu dana garanciju, to ti ne važi u ovlašćenim servisima već će neki lokalni mile burgija da ti popravi sat ako nije veliki kvar.
 
Što se tiče popravki u ovlašćenim servisima,nisam siguran da su išta stručniji od lokalnog Mileta burgije.
Da se ogradim,čast retkim izuzecima.
 
Zbog cega ovog sata nema u ovlascenim radnjama sa urednom dve godine garancijom?
Gtr je bio u tim radnjama
 
Ni GTR nije odmah bio u redovnoj prodaji,već isključivo preko "sivih" kanala.
 
^ Jasno mi je to. 17-og decembra koliko sam ispratio je krenula prodaja Gtr 2 modela,ali ga jos uvek nema kod nas u legalnoj prodaji
 
Pojavio se Gtr 2 sport verzija kod operatera,konkretno u A1. Ovo je sada vredno razmisljanja
 
Danas mi stize GTR 2 sport verzija. Vidim da u pakovanju nema adapter,vec kabal samo sa magnetom. Koji mi adapter preporucujete da uzmem?
 
Uzeo GTR 2e. Prelep sat. Lagan. Ne oseca se na ruku. Kojim adapterom (jacinom) preporucujete da sat punim?
 

Prilozi

  • 20210802_173450-01.jpeg
    20210802_173450-01.jpeg
    196.2 KB · Pregleda: 69
  • 20210802_173518-01.jpeg
    20210802_173518-01.jpeg
    176.1 KB · Pregleda: 71
Ja punim svoj gtr i suprugin Samsung active 2 sa punjačem izlazne snage 5V i 1 A.
 
Ja i preko PC na usb port, i preko punjača, nema veze.
 
Znam da nije ovde tema ali ajde da pitam, planiram za rodjendan za 2-3 meseca da se castim neki smartwatch, zapao mi je za oko T-rex zbog dizajna, ali me koci to sto je bukvalno isti softver kao na miband-u, bukvalno okrugla narukvica. Pa me zanima od ljudi sto ga imaju kakva su iskustva, da li je moguce recimo dok mi je upaljeno vezbanje moguce promeniti pesmu na telefonu preko sata ili vezbanje mora da se stopira da bi se pesma zamenila?
Bas se dvoumim izmedju njega i galaxy watch active 2
 
Ja punim svoj gtr i suprugin Samsung active 2 sa punjačem izlazne snage 5V i 1 A.
Hvala na odgovoru. Moracu da uzmem punjac od deteta i da punim. Izlazna snaga 5V i 2 A. Valjda ce to da "pije" vodu sto se tice same baterije i njene dugotrajnosti. Inace pre ovog sata sam koristio galaxy watch. Preporodio sam se i sto se tice izgleda,glomaznosti i nezgodnog nosenja na zglobu. Pre svega baterije koja je neverovatna. Sa "E" verzijom baterija traje jos duze. Ovaj sat se ne oseca na ruku,nikakvo opterecenje,kao nekad kad sam imao Mi Band 4. Pravo osvezenje.
 
@Alukard
Imam i T-rex i Galaxy Active 2. T- rex je fin sat baterija traje oko 14 dana, neuništiv, softver bazična. Za menjanje muzike tokom treninga ne znam, nikad ne slušam muziku, nisam ni probao. Pogledaj T-rex pro isti izgled ali softver je daleko unapređen, ima i SatO2, visinomer i gomilu drugih stvari. Cena nije bitno veća na oglasima. Active 2 je zakon, još ako otključaš merenje pritiska i EKG (nije teško). O Samsungovom softveru ostali mogu samo da sanjaju. Baterija traje 1.5-2 dana kad.....
 
Kako radi t rex sto se tice animacija, je l ima lagova kao gtr?
 
Imao je, zadnji update je to dosta ispeglao.
 
Gtr me bas zbog toga odbio, moracu uzivo da idem da probam trex da vidim da li je lagovanje kao na gtru
 
Nazad
Vrh Dno