Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takozvani PWA iliti Progressive Web Application. Instaliraj, fantastično je.
Cuo sam za PWA, ali nisam znao da ovako funkcionise. Video sam da neki ljudi publishuju PWA na prodavnicu, koliko vidim vi niste publishovali, ovo je browser integracija?

U svakom slucaju dosta bolja prica nego otvaranje preko browsera, dopada mi se.
 
Fino, fino, moram priznati, svaka cast!
 
Čestitke
Instalirao i ja app. Auu al ce se navikavamo sad (kakav god da je TT je bila navika)

Ps. Dobio sam neke trofeje 😎🔥
 
Ma ne smeta sidebar, nego sto moram da scrollujem tri dana da bih dosao do Gaming i Market sekcija. :D
 
Sekcija za mobilne telefone razdvojena od provajdera, što znači više skrolovanja i potrošenog vremena. Ako se već razdvajaju proizvođači telefona, što nije do kraja sređeno sve? Ima zamerki još, ali o njima kasnije...
 
Gle stvarno nema opcije da se pojedini potforumi hajduju.

Treba porazdvajati teme na potforumima "Šta da kupim?" "Mali oglasi" itd, ako je to uopšte moguće sad.
 
Ček , ono što je bilo subscribed je sada "watched threads" ?
 
Gle stvarno nema opcije da se pojedini potforumi hajduju.

Treba porazdvajati teme na potforumima "Šta da kupim?" "Mali oglasi" itd, ako je to uopšte moguće sad.
Postoje thread prefiksi koji su obavezni i koji će da reše problem kategorizacije. Šta da kupim sve skupa je brojao svega 1700 tema i ne postoji potreba za sitnom kategorizacijom.
Prefiksi mogu da se koriste i za filtraciju tj. pretragu, tako da je to odabrano kao rešenje problema.
 
Morao bi da skroluješ i da ga nema :) Jedino što je zalepljen inače nikakve razlike ne bi bilo.
Da, ali na starom benchmarku nisam morao jer sam hide-ovao Podrsku proizvodjacu, Prenosne uredjaje i ostale sekcije u koje nisam ulazio vise od 5 godina. :D

Zato upitah da li postoji mogucnost da se to ponovo ubaci. (postoji na drugim XenForo forumima)
 
Da, ali na starom benchmarku nisam morao jer sam hide-ovao Podrsku proizvodjacu, Prenosne uredjaje i ostale sekcije u koje nisam ulazio vise od 5 godina. :D

Zato upitah da li postoji mogucnost da se to ponovo ubaci. (postoji na drugim XenForo forumima)
Za sada nema te opcije jer tema ne podržava istu, tako da je za sada tako kako je. Koristite Bookmarks, Watched teme i padajući meni Forums i What's new za lakšu navigaciju.
 
Cestitke, sad malo privikavanje ;) ...najzad "ignore" opcija u potpunom smislu reci 🙌
 
Koliko vidim, nema vise da se stavi da se prikazuju prvo najnoviji postovi?
 
Ne, nisam razjasnio...kada se udje u temu, da ide od poslednjeg ka prvom postu, a ne od prvog ka poslednjem.
 
Da bas mora tri puta vise da se skroluje da bi dosao do donjih sekcija.. :) Inace super izgleda. I zasto mi avatar nije animiran :)
 
Hvala, hvala. Sad mogu da spavam konačno.
Nisi spavao 2 dana?! o_O
Ajde sad spavaj i "plavo" sanjaj, odmori lepo ...🥱

.............

A da li s emoze ispod avatara negde ubaciti da se vidi broj postova clana koji je ispisao post?
 
Poslednja izmena:
Ako ako...

Elem za forum, što bi Pero Deforrmero rekao: “sve je vrh i stil”

još kad tapatalk proradi biće 💯
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno