Šta je novo?

ROGastic project

Neso, pitanjce: npr da nabavis 3d sla stampac, pravis custom unilatne nosace i delove za svoje projekte?

Sent from my CPH1951 using Tapatalk

Imam obican stampac, sla imam usluzno, a vec preavim custom i unikatne delove za svoje projekte sto se moze videti iz mojih dosadasnjih radova :)

Salu na stranu, mozda bas ne kapiram sta si mi hteo reci?
 
Sorry, nisam ulazio u detalje tvojih projekata pa nisam ispratio... Nista nisam rekao.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Nova kombinacija boje fitinga i priprema za postavljanje cevi :)

20210108153439-a663a489.jpg


20210108153441-f40c7dd6.jpg
 
Na koliko BAR-a pumpaš PC? :D

Koja boja će biti tećnost?
 
Prevideo sam. Svaka čast na entuzijazmu, nadam se da ima i neke finansijske koristi od tog hobija, ne samo izdataka.
 
Nisam znao da je postao posao. Koliko sam shvatio ranije ti je ovo bio hobi. Super ako je tako, win win situacija.
 
Nisam znao da je postao posao. Koliko sam shvatio ranije ti je ovo bio hobi. Super ako je tako, win win situacija.

Da, pre godinu i vise zvanicno firma itd. Mi smo i pre toga radili punim kapacitetom kao da smo zvanicni ali sada je to ipak dignuto na visi nivo, ne ovo sto prikazujemo javno, to nam je i dalje zabava, vec ozbiljni projekti za ozbiljne kompanije itd :)
 

Hvala Space, kad niko ne pita da kazem o kakvoj se farbi radi.

Ovo je namenska farba za vitraze, sedefasto srebrna, veoma retko i tesko naci. Namerno sam je radio ovako izgrebano, vise mi se dopalo nego da bude popunjeno, nisam hteo da bude full ispuna pa se ne vidi unutrasnjost kad se popale svetla. msm da je kao customizacija uklopilo unutrasnjost i spoljasnjost a pritom nije narusilo mirne linije i veliku staklenu povrsinu sa obe strane kucista. Bolje je uzivo, tj totalno je ista nijansa kao i ostali delovi kucista, da kezem "ALU" efekat. Uskoro photo shooting i bice sve lepo prikazano u totalu :)
 
Extra izgleda, svaka čast.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Dobar fazon sa Adata i Bdata :) GG, izgleda odlično sveukupno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
20210213114319-3e35f8eb.jpg


Glasanje u okvur CMWS20 takmicenja je pocelo, ako vam se dopada ovaj projekat mozete glasati za njega na linku ispod.


Hvala puno na podrsci!
 
Nazad
Vrh Dno