Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.0.10.8
Ažurira se....
Vidim da changelog ne donosi skoro pa ništa ali dobro.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
GT2, dobio novi fw update 1.0.10.8 , ništa novo.. ali još od prošlog update-a mi ne funkcioniše Raise to wake, iako je uključen. Radio sam update Health aplikacije i preko Huawei app update aplikacije, znam od ranije da treba izbegavati update preko njihove app, već direktno sa PlayStore.

Mora opet brisanje kompletne memorije sata, pa sve iz početka?
Weather mi radi, a prošli put , kada su svi imali problem, Weather nije radio. Sada radi, ali ne radi Raise to wake.
 
Meni radi bez problema, ali mi se desilo (večeras drugo put) da se zaglupi GPS i da ne može da fiksira satelite.
Isključenje, ostavljanje isključenog par minuta i ponovno uključenje rešili problem.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Changelog za GT2
c7769d09eedb2ad0f7da62eee68e75ed.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Apsolutno ništa naročito

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Ja više uopšte ne očekujem neke velike promene kod GT2. Očigledno prave veštačku razliku između njega i GT2 pro dodavanjem noviteta ovom drugom.

Poslato sa STK-L21 pomoću Tapatoka
 
Apsolutno ništa naročito

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
Poboljšanja stabilnosti, šta god to bilo. [emoji23] kad nemaju neško konkretno da stave uvek to napišu. Možda su neka sitna doterivanja, podešavanja.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
To nam je sto nam je. Mada ja sam sasvim zadovoljan i sa ovim funkcijama.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Da li gt2 ili gt2 pro moze da snima zvukove iz okoline i da ih posalje na telefon?... da snimam pticice kad sam u prirodi...
 
Gt2 ce sad da prodje kao i Gt kad je izasao Gt2.. Dobio jos par nebitnih update-a i Huawei ga zaboravio da je ikada postojao..
Sto je s jedne strane dobro, mnogo bolje nego da ga namerno ubiju sa par losih update-a. Sa druge strane nije fer prema korisnicima koji su dali novac za taj uredjaj.
Bice to i dalje dobar izbor za one kojima je dovoljno to sto Gt2 pruza, makar ne dobio vise ni jedan update.
 
GT2, GT 2e i GT2 pro su predvidjeni za prelazak na Harmony OS (GT2 pro vec dolazi u Kini sa predinstaliranim Harmony OS). Tako da GT 2 nece biti zapostavljen. Isto tako, GT2, GT 2e, GT2 pro ce azuriranjem dobiti mogucnost instalacije apk, GT2 pro je vec dobio. Zavisno samo od regiona kada ce te opcije biti dostupne.
 
Pozz svima, hodam, retko trcim,ali hodam 6x nedeljno..uzeo bi neki smart watch da meri predjene km i kalorije,nista posebno, do 150€..koristim app endomondo na mobitelu xiaomi poco X3, ako ima neke veze..sta dolazi u obzir, koje satove da gledam i hvala

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozz svima, hodam, retko trcim,ali hodam 6x nedeljno..uzeo bi neki smart watch da meri predjene km i kalorije,nista posebno, do 150€..koristim app endomondo na mobitelu xiaomi poco X3, ako ima neke veze..sta dolazi u obzir, koje satove da gledam i hvala

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Gt2.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Mislis GT2E?? nasao za 115 eur najjeftinije sa 1 god garancije

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pa misli na GT2[emoji23][emoji23] a imas i GT2e ako ti radi posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ima tih slicnih modela nemam pojma razliku izmedju Gt2 i 2e ali mi se dopada izgledom

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pričali o tome skoro, ako se upari sa iPhone-om onda radi (tačnije, ovo je info za Whatsapp), radilo nekad i na Androidu, nije do sata, do Androida je...
 
Poslednja izmena:
Mislim da on pita da li može da priča, ne da li će da dobije notifikaciju

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nema na cemu, samo da znas nema razgovora preko njega, mada mislim da znas to vec, baterija ne moze da izvuce 15 dana, meni izvuce nekih 12-tak sa mnogo mnogo notifikacija, i apsolutno nista ne moze drugo da mu se zameri. Ja ga ne skidam uopste pratim parametre tako da je to ono sto bi se reklo koriscenje na max. Uvek je povezan sa tel tako da ni trenutak ne odmara, i nema pucanja veze, kao sto neki kazu. Tako da u zdravlje da te sluzi ako se za njega odlucis.
 
GT2, GT 2e i GT2 pro su predvidjeni za prelazak na Harmony OS (GT2 pro vec dolazi u Kini sa predinstaliranim Harmony OS). Tako da GT 2 nece biti zapostavljen. Isto tako, GT2, GT 2e, GT2 pro ce azuriranjem dobiti mogucnost instalacije apk, GT2 pro je vec dobio. Zavisno samo od regiona kada ce te opcije biti dostupne.

A te informacije dolaze od?
S obzirom da se ni na jedanom pouzdanom sajtu ne spominje to sto si ti napisao.
Pa ako bi mogao da nas uputis u svoje izvore..
Ja ne nadjoh nigde ni pomen o tome da ce GT2 dobiti Harmony, kao ni GT2e..
 
Previse je ovo malo informacija... Objavljenih od neke Amy..
Kada su izbacivali SpO2, na svim sajtovima koji se bave ovom temom su bile zvanicne informacije o tome, dok se ova informacije pojavljuje na ovom i mozda jos jednom sajtu..
Huawei se nije zvanicno izjasnio na ovu temu, i nema zvanicnih informacija jos uvek..
A povucen iskustvom oko GT1 i raznih najava kada je izasao GT2 od kojih naravno nije bilo nista, verujem da i od ovoga nece biti nista, bar ne u oficijalnoj verziji..
Sasvim sigurno ce XDA imati mogucnost da se dobije Harmony, ali vecina korisnika se nece smarati sa tim, kao sto nisu ni sa betom, kineskim nalozima itd..
Videcemo, ali ja iskreno mislim da od toga nema nista..
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno