Šta je novo?

Xbox Series X / S

Ko je još blesav da plaća GPU 15$ mesečno, kada ima daleko povoljnijih varijanti, isto na US account-ima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo turski pass kad se konvertuje izađe oko €7
6513326d4ac97b91cf525c23779df6c6.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
E sad nesto sam citao da na konzoli kada stavis aljasku da prolaze i nase kartice za gamepass ali to ne mogu da proverim jos, nema konzole
Tako je, meni je država na konzoli Aljaska i naša kartica, godinama sve lepo funkcioniše. I Game Pass i kupovina igara. Dok na kompu nekad zabada i ne prolazi kupovina.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Koje su te varijante?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ima kod za GPU (US) od 3 meseca za 28.44€ na g2a, recimo. Možeš uzeti godinu dana Gold (~50€) i na to aktivirati mesec dana GPU (15$), trebalo bi da se pretaba u godinu dana GPU, svakako ni blizu 180$ koliko bi inače koštala pretplata na godišnjem nivou.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ta druga varijanta može još jeftinije. Umesto 15$ za gpu, može 1$ za mesec dana trial. :) ali ne znam da li ta konverzija i dalje radi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ta druga varijanta može još jeftinije. Umesto 15$ za gpu, može 1$ za mesec dana trial. :) ali ne znam da li ta konverzija i dalje radi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Mislim da se mora uzeti prava pretplata od mesec dana na tih godinu dana Golda da bi konverzija prošla. Navodno neće da prihvati kada je trial GPU od 1$

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@shin-bojan je to skoro radio, možda da podeli svoje iskustvo ovde :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam uzeo 2.5 godine golda i platio 15$ za dodatni mesec/konverziju.
1$ moze samo prvi put (a ja sam vec imao gamepass koji je istekao).
 
Ali pretpostavljam da može da se napravi samo novi nalog i na njemu može sa $1? Koliko te izašlo 2.5 godine?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da, mozes da napravis novi nalog i iskoristis promociju.
Mislim da me je izaslo negde oko 110e, ako se dobro secam.
 
Ja razmisljam da uradim to sa novim nalogom, posto vec nemam nalog koji mi nesto znaci. Samo da pohvatam gde je najjeftinije i koju regiju smem da uzmem.
 
Cek sad meni nije jasno. Nikada ranije nisam konzolu koristio, samo PC i cekam sada da dobijem ovaj novi xbox jednog dana.
Kada stigne, da li je ok region da stavim na Srbiju? Da li nas ima uopste? Da li utice region na to protiv koga igras online FIFU recimo (ping, serveri itd)?
 
Ne utice region na online igranje, a Srbija ne postoji isto kao sto ne postoji na PS. Samo ako stavis americki region trebaju ti americke gift kartice, za britanski region britanske itd.
 
Znaci u principu ako stavim US to je vezano samo za popuste, redovno kupujem US igre preko njihovog store-a i igram kod nas?
 
Tako je.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel može za Srbiju EU kartica?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel naručivao neko kod Ištvana Series X?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja sam series s, javio juče da šalje u petak.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Znači Ištvan će ih imati, nešto mi se iskombinovalo pa ću vrv i ja uzimati Series X ...
Nekako ne mogu onaj Series S :D

btw, ovo im ne bi bilo loše da naprave :D
S.png
 
Poslednja izmena:
I ja sam upravo kontaktiran od strane Istvana sa KP , konzola stize sigurno iduce nedelje , X model u pitanju , 545 evra , naravno da sam rekao prodato . Gde mi je bila pamet pre 2 meeseca da ga kontaktiram a ne preksinoc .
 
Neće biti problema sa regionom, ja sam godinama na USA regionu. Sve fercera fenomenalno, igre samo sa Store-a uzimam. Oko 50 sam ih kupio do sada.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
kakva je situacija sa XBOX konzolama kod domacih dobavljaca?
ja kao imam rezervaciju za PS5 na par mesta, ali ako cu cekati 6 meseci, a series X mogu da uzmem pre NG...pojurio bih to
isto pitanje za gamepass...koja je trenutno najbolja opcija?
 
Meni stize konzola sledece nedelje od istvana, consolmania tek pred novu godinu. Gamepass mozes da uzmes i na kp ima dosta prodavaca, a mozes i po drugim sajtovima.
 
Najjefitnije je menjati mejl na mesec dana :D

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno