Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zna li neko:
1. kod svih postpaid tarifa/paketa se vrši prenos u naredni mesec? (mislio sam da je samo kod Prenesi paketa)
2. zašto se preneto resetuje nakon produženja ugovora (tzv obnova)? Pa valjda je to preneto i plaćeno ranije?

Mogu ti odgovoriti za Total 2 da se prenosi neiskorišćeni internet, pošto i onako imam neograničene min. i sms onda tu i nema šta da se prenosi.
Za drugo mislim da se ne gubi ništa ako obnoviš pre isteka ugovora od 2 god. ali proveri na 0963 9000 sve (besplatno iz telenor mreže).
 
Zna li neko koko dugo će da stoji ponuda od 50%,koko imam vremena da razmislim šta uzeti.
 
Ja kad sam potpisao za Go data prije godinu dana nisam ni znao da se prenosi, bilo je prijatno iznenađenje.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Jel ima pametnih satova, ne mogu da nađem na sajtu nigde? Ako ima, jel moze uz već postojeći ugovor da se uzimaju?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Mozes na rate uz postojeci ugovor.

Huawei P30
 
Није до маја следеће, него до краја децембра ове године.
 
Zvanično su preuzeli Telenor u avgustu 2018 i od tada teku ta 33 meseca.Kupovina jeste bila par meseci ranije i zvanično je odobreno preuzimanje 31 jula 2018.Valjda bi bilo logično da se računa od tog datuma.
 
Моја грешка. Гледао сам датум када је текст објављен па сам се њиме водио. Извињавам се.
 
Trebalo bi da sve ostaje, pogotovo ako ides na skuplji paket.
Zapravo siguran sam da ostaje, pogotovo ako imas ugovornu obavezu.

Popust ostaje 100%, to pricam iz licnog iskustva a za duple gb ne znam, ali bi trebalo i oni da ostaju po prici sa ovog foruma...

U julu sam potpisao ugovor i dobio popust 50% i duple gb., u avgustu sam preko app promenio paket sa total 4 na total 8 i sve pogodnosti su mi ostale. Imam popus i duple gb.

Mogu ti odgovoriti za Total 2 da se prenosi neiskorišćeni internet, pošto i onako imam neograničene min. i sms onda tu i nema šta da se prenosi.
Za drugo mislim da se ne gubi ništa ako obnoviš pre isteka ugovora od 2 god. ali proveri na 0963 9000 sve (besplatno iz telenor mreže).

Hvala vam na odgovorima. Evo da napišem zaključak. Na 9000 nemaju pojma, ipak ostaju dodatni GB čak i ako se paket promeni kada je promocija završena. Promenio preko aplikacije i dobio popust na pretplatu + dupli internet.

A na 9000 ja još čekao na vezi da provere i ko god da im je supervizor tamo, dao im je informaciju da se gube GB iz promocije prilikom promene paketa.

Na FB stranici imaju tačnije informacije.
 
Poslednja izmena:
kako zaludjuju narod, napisu cenu ,pa se posle ispostavi da preko nje ide jos 150din
 
Ne slažem se. U pitanju su dve usluge. Surf +5 i telenor više, kako vidim iz ovih slika.
 
Upravo tako. Surf ima jednu cenu. A telenor više je druga usluga se dodatno plaća samo za Surf+5 paket.
 
to se pre nije naplacivalo...samo kada se promeni paket ali dobro
 
Odavno naplaćuju taj dodatak za Surf5 , ali sam ja imao aktiviran dok se nije naplaćivao Telenor više i nisu mi nikad naplatili tih 150din. Menjao sam pakete za telefon, a taj deo ugovora su poštovali. Ne koristim mobilni internet dve godine, tako da ne znam kako je sada

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da li još uvek važi popust od 50% ako prelazimo sa prepaid na postpaid? Pitao sam u poslovnici i kriju informacije kao zmija noge. Te to nije zvanična ponuda, nismo sigurni... Pročitao sam ovde i da je neko direktno u poslovnici završio prenos iz druge mreže u Telenor na postpaid i odmah dobio 50% bez smaranja sa prelaskom na prepaid pa nakon toga aktivacija kroz aplikaciju, potpisivanje ugovora za postpaid i tih 50%. Da li ima nekog iz KG-a da je to zavrsio?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hvala. Javicu ako se udostoje da mi odgovore. Možda još nekog zanima...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li još uvek važi popust od 50% ako prelazimo sa prepaid na postpaid? Pitao sam u poslovnici i kriju informacije kao zmija noge. Te to nije zvanična ponuda, nismo sigurni... Pročitao sam ovde i da je neko direktno u poslovnici završio prenos iz druge mreže u Telenor na postpaid i odmah dobio 50% bez smaranja sa prelaskom na prepaid pa nakon toga aktivacija kroz aplikaciju, potpisivanje ugovora za postpaid i tih 50%. Da li ima nekog iz KG-a da je to zavrsio?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Važi popust, imaš u moj telenor aplikaciji ponudu. Pogledaj.
 
Evo i ja da ih pohvalim. Bio sam na postpaid-u, prebacio na prepaid, pojavila mi se opcija za 50% popusta, pozvali me sutradan i potpisao sam za Total 4 sa 50% popusta.
 
Da li moze pri prenosu sa prepaid iz druge mreze da se dobije popust 50% i dupli GB na Prenesi 400?
 
Da li je neko dobio popust 50% pri prelasku na drugi paket posle nekih 12 meseci UO. (nisam uzimao telefon i nemam popust od 50%, na GODATA paketu sam)? Presao bih na Prenesi 400 .Nesto bas ne verujem ali cisto da pitam.
 
Ja sam bio na go data +(ali bez UO) i posle mesec ili dva sam prešao na total 8 sa duplim gb i 50% popusta.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Pitanjce, pazrio sam A71 preko Telenora kao drugi telefon, sve ok, radi savršeno, sve super, kad ono...instaliram Samsung Phone Info da proverim da nije refabrišovan i imam šta da vidim, jeste. Jel postoji šansa da uložim neki prigovor na ovo i da menjam uređaj?
 
Platio si nov telefon, tako da moraju da ti daju nov telefon.
Refurbished telefoni koštaju manje i treba da se tako označe, da znaš šta kupuješ.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni sa Telenor internetom, da li osnovni paket od 100gbi brzinom do 10mb/s može da pokrene yt i online filmove? Hvala :)
 
Ako je protok skoro pa pun i ne preko hd, bar po mojim testovima nevezano za Telenor nego za 10Mb/s


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno