Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Koliko mi je odvratan ovaj "moderan" način komunikacije sa klijentima, npr. preko chata ili preko Fejsa, pa to je strašno. Ja njima sve na finjaka, persiranje, bonton komunikacije, a dobijem odgovor u rangu srednjoškolca sa instagrama, ne bi me začudilo da krenu sa "zdrawo, aww" i slična sr...

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
+1
 
Niie formalno, zato sto je takav kanal. I to mi uopste ne smeta. Super je to sto brzo odgovaraju i zavrsavaju posao.

Posalji im mail, pa ces dobiti i formalne odgovore.
 
Ja dobio isto bez problema 50% na pretplatu po zelji jer nisam uzeo telefon, a imam broj iz vreme Mobtela. A sad sam u nedoumici da predjem U VIP zbog nekih pogodnosti na telefon... Ne znam sta da radim... Bas mi treba Deezer :D
Evo ti Dezzer 1600 dinara za celu godinu.

US $15.99 68%OFF | 12 Months Warranty DEEZER PREMIUM Works On PC Smart TVs Set Top Box Android IOS phone
https://a.aliexpress.com/_mKuUyhL

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
“Attention is not a real subscription it deceives you with subscriptions of 3 months free on deezer and changes your credentials every 3 months”
 
Juce trazio preko Twitter-a da mi proslede ponudu kao dugogodisnjem korisniku (jos iz vremena Mobtela) za Total 4 bez telefona, misleci da cu dobiti 50% umanjenje tj 1250 din.
Kad ono danas me zovu iz call centra i ponudi mi 1999 din - najobicniji popust od 30% koji se inace dobija kada se uzme telefon na 24 meseca na rate.

Lepo sam se zahvalio i rekao da nisam zainteresovan, i cisto spomenuo da cu morati da razmislim pa cak i mozda preci u mts, na sta ona nije uopste reagovala.

Eto to je moje iskustvo, nista drzim se starog i dobrog play+ 20 paketa za 1790 dinara, a iPhone 12 Pro cu uzeti negde “sastrane”.
 
Meni jule bez po muke preko fejsa rešili popust i na drugom broju. Total 4 za 1200 i kusur.

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Daj neki savet, sta si im rekao?
Pa da i ja probam preko Face-a...

Hvala
 
Nemoj da tražiš da ti oni daju ponudu nego kažeš da hoćeš da produžio ugovor sa popustom od 50%. [emoji41]
 
Evo upravo sam im se javio i preko FB messenger-a pa javljam sta bude.
 
Naravno nista nije bilo, dobio sam istog agenta - Samedin, i opet hoce da me prosledi sluzbi o brizi, koja me je vec zvala i nije mi dala 50%.

Kaze da je laz da se popust odmah odobrava kroz chat (twitter/fb messenger), i da mora da se ide kroz tu sluzbu.
Izgleda da cu morati da ih spamujem dok ne dobijem odgovarajuceg agenta... uzas
 
Naravno nista nije bilo, dobio sam istog agenta - Samedin, i opet hoce da me prosledi sluzbi o brizi, koja me je vec zvala i nije mi dala 50%.

Kaze da je laz da se popust odmah odobrava kroz chat (twitter/fb messenger), i da mora da se ide kroz tu sluzbu.a
Izgleda da cu morati da ih spamujem dok ne dobijem odgovarajuceg agenta... uzas

Idi kod drugog provajdera i trazi da predjes. Za par dana kad drugi provajder prenese zahtev, odmah ce te zvati i nuditi beneficije ! Za svaki slucaj drugom provajderu trazis isti broj, mada se podrazumeva !
 
Naravno nista nije bilo, dobio sam istog agenta - Samedin, i opet hoce da me prosledi sluzbi o brizi, koja me je vec zvala i nije mi dala 50%.

Kaze da je laz da se popust odmah odobrava kroz chat (twitter/fb messenger), i da mora da se ide kroz tu sluzbu.
Izgleda da cu morati da ih spamujem dok ne dobijem odgovarajuceg agenta... uzas

Taj Samedin laže i to debelo. Sve popuste od 50% (nekoliko ugovora) sam dobio preko tvitera. Mnogo volim te agente koji se prave pametni.
Svakako je u tvom slučaju najbolje da podneseš zahtev za prelazak u drugu mrežu...
 
I meni je Samedin malopre isto odgovorio. Tražio sam ponovo popust, kaže zvaće me ponovo neko pošto se prvi put nismo dogovorili.
Nikad nisam imao 50% popusta i sad me kuliraju, nude samo standardnu ponudu.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ne laže, mora neko da te pozove iz službe za korisnike da bi se odobrilo. Pre je moglo preko maila ili četa, ali sada tek posle poziva službe. Čet samo služi da prosledi informacije dalje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Postali si teski, ja sam se desetak dana borio s njima da mi ukinu 50% i ni na to nisu pristali nego smo morali novi ugovor praviti da bi se resio tog popusta[emoji23][emoji23][emoji23] Ludilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, nego podnesi zahtev za prelazak na prepaid, i u roku od 10-14 dana pozvaće te i ponudiće ti 50% popust.

Ja sam presao pocetkom ove godine sa mts-a na telenor ali na prepaid.I otisao do poslovnice posle 3-4 dana i kod njih se u sistemu pojavilo da ako predjem na postpaid paket mogu dobiti popust na pretplatu od 50 posto.Presao na total 4 a tada je bila akcija i za dupla gb pa je sve ispalo super.

Gidra85@ ako ovo i dalje vazi bolje da uradis ovu kombinaciju nego da se sa njima ganjas freko fejsa i tvitera kad te kuliraju.
 
@rzanac


Ti si bas uboo premiju... ili nekoga kome je bas lep dan i bio je raspolozen... :)


Na kraju cu uzeti iPhone 12 Pro u Telenoru ono na 6 rata (jeftinija varijanta, i gledano najpovoljnija s obzirom da se dobija 2 godine garancije za 1120€ ; 6x22000 din), i placati u celosti vrednost Total 4 paketa 2500 din...
 
Poslednja izmena:
Dobio Total 4 sa 8GB za 1225 dinara i to za tri broja...bez ikakvog natezanja
Verovatno jesi dok je trajala promocija duplih GB do kraja Avg ili Sep, posle toga ne daju.Ako si ti dobio duple GB i posle te promocije u skorije vreme svaka cast.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakav avgust, kakav septembar...pre deset dana...nista im konkretno nisam trazio...mogao sam da zadrzim prethodni paket...predlozili da za malo vise uzmem Total 4 a da ima 8 Gb i zavrsili smo pricu u roku od dva minuta...ovo mi je treci ili cetvrti put da dobijam promocije sa popustom od 50% i uvek smo to resavali za tili cas
 
Koliko mi je odvratan ovaj "moderan" način komunikacije sa klijentima, npr. preko chata ili preko Fejsa, pa to je strašno. Ja njima sve na finjaka, persiranje, bonton komunikacije, a dobijem odgovor u rangu srednjoškolca sa instagrama, ne bi me začudilo da krenu sa "zdrawo, aww" i slična sr...

Sent from my moto g(7) using Tapatalk

Slažem se. Verovatno dobar deo ljudi tamo i nije dovoljno pismen za neku ozbiljniju komunikaciju. Nisu ni bleda senka nekadašnjeg Telenora.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Pocetkom decembra krecu nove promocije, tamo do 5 dec treba da izbace..
 
To je standardno svake godine... Znas li sta ce biti? [emoji848]

Huawei P30
 
Ne znam, i ja bas bio znatizeljan kad sam se danas video sa drugaricom sto je sefica u Tl poslovnici ali nista nisam saznao, ne zna ni ona..
 
@rzanac


Ti si bas uboo premiju... ili nekoga kome je bas lep dan i bio je raspolozen... :)


Na kraju cu uzeti iPhone 12 Pro u Telenoru ono na 6 rata (jeftinija varijanta, i gledano najpovoljnija s obzirom da se dobija 2 godine garancije za 1120€ ; 6x22000 din), i placati u celosti vrednost Total 4 paketa 2500 din...
A zasto ne bi presao u Mts ako vec uzimas tel? Ja sve do pre 20tak dana nisam imao pojma koja je razlika u ceni telefona kad uzimas u Telenoru u odnosu na mts I vip. I dalje sam kod Telenora, traje mi ugovor do 7.sledece godine. Uzimao dosad dosta telefona tako na rate, galaxy watch takodje, ali nema sanse vise kod njih. Ono je dranje. Uopste mi nece biti problem da predjem u Mts kad(ako) budem zeleo da uzmem telefon.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Preko svakog operatera je dranje. Nekog više, nekog manje...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno