Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ja vec dva puta imam problem sa elementumom. Nikako da se pokrene javlja da krasuje. Prvi put obrisao i ponovo instalirao, a drugi put updejtovao na istu verziju. Obtisao i cashe. To se desava na racunaru, dok kodi na miboxu super radi.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Iz nekog razloga Elementum ne prikazuje rezultate pretrage sa Rarbg-a.
A upaljen je u opcijama.
Da li se nekom ovako nešto dešavalo?
 
Ne pronalazi mi kodi flesku uopste, saveti?
Probao sa vise, ne pronalazi nista, probao na tabletu i telefonu, android.
 
Moze neko na pm da mi pošalje podatke za mac i server address za Stalker client?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Verovatno je neko već pisao, ali ja ne mogu da nađem.
Elem, kako da podesim da mi Elementum prikazuje epizode bilo koje serije po redu izlaska, umesto da ih sortira po alfabetu?

Sent from my motorola one macro using Tapatalk
 
elementium podešavanja udješ u apperance i markiraš add episode numberto the title
ed50924e0c5d4ef634020fdf5b43cb4f.jpg


Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Kako podesiti u kodiju opciju za screenshot?
Prvo u podesavanjima namesti gde da cuva screenshotove.
Settings cog > System Settings > Logging > Screenshot Folder.
A komanda je PrintSrc

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Prvo u podesavanjima namesti gde da cuva screenshotove.
Settings cog > System Settings > Logging > Screenshot Folder.
A komanda je PrintSrc

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Izvini mozes li mi reci kako da pokrenem komandu PrintSrc?Podesio sam screenshoot folder.Ali najvaznije ti nisam napisao ja imam kodi na enigma 2 resiveru i na daljinskom nemam komandu za PrintSrc.Ima li negdje u kodiju ta opcija jer je ja ne vidim.Hvala.
 
Izvini mozes li mi reci kako da pokrenem komandu PrintSrc?Podesio sam screenshoot folder.Ali najvaznije ti nisam napisao ja imam kodi na enigma 2 resiveru i na daljinskom nemam komandu za PrintSrc.Ima li negdje u kodiju ta opcija jer je ja ne vidim.Hvala.
Printsrc taster na tastaturi. Izvini mislio sam da koristis racunar. Ja sam na jednom wireles misu mapirao neke komande sa tastature. Nisam koristio enigmu pa ne znam da li na nju moze da se nakaci mis ili tastatura.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Па обзиром да ( ваљда ) нећеш сваки час чувати снимак екрана, накачи по потреби тастатуру.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Hvala vam.Prepozna tastaturu i rade sve komande ali kada u filmu stisnem komandu printscr izbaci me iz addona momentalno.Na usb sam kreirao folder media_hdd screenshoot.Taj folder vidim kada se zakacim sa ftp menadzerom.
 
Poslednja izmena:
Heh Enigma i Kodi nisu bas neki drugari.

Probaj da skines Kodi plugin Keymap Editor i probaj da dodas neko dugme za screenshot, ako ne moze onda ne moze i to je to.
 
Jel imate i vi problem sa elementumom na kodiju?Kod mene na trendigu i jos nekim opcijama(one pri vrhu),izbacuje neku gresku i ni jedan film ili seriju ne ocita.Ista stvar i na miboxu s i na eonu...
 
Heh Enigma i Kodi nisu bas neki drugari.

Probaj da skines Kodi plugin Keymap Editor i probaj da dodas neko dugme za screenshot, ako ne moze onda ne moze i to je to.

Pozdrav@jaffar upravo skunuo i instalirao Keymap Editor i kada ga pokrenem ima vise opcija za edit koju opciju trebam da izaberem i sacuvam?Sto se tice enigme i kodija na pure 2 radi top elementum.
 
Radi zato sto su Franc i drugari napisali .lib za torentovanje ali sve jedno Kodi na enigmi nije kao Kodi na Androidu ili Win-u, dosta je to ogranicenije.
 
Ja ne vidim neku razliku u radu trenutno sto se tice reprodukcije filmova u elementumu u odnosu na android box.Sinoc sam instalirao i netflix i on radi u 1080p.Iz tog razloga sam i htio da uradim par screenshoot cisto da se vidi kako to izgleda na e2.
 
Koji box?

Ja nemam vise nekih boxova skoro sve prodao pa ne mogu da testiram ali recimo iz default kodi playera je bilo problema preko 720p, sa enigminim playerom nije bilo tih problema a onda je to komplikovano jer titlovi moraju iz subsupporta itd ...
 
Koji box?

Ja nemam vise nekih boxova skoro sve prodao pa ne mogu da testiram ali recimo iz default kodi playera je bilo problema preko 720p, sa enigminim playerom nije bilo tih problema a onda je to komplikovano jer titlovi moraju iz subsupporta itd ...

EDISON MIO 4K
 
Kao sto sam napisao probay sa Keymap Editorom pod Other/Take Screenshot ako bude hteo da prihvati uopste neko dugme.
 
Kao sto sam napisao probay sa Keymap Editorom pod Other/Take Screenshot ako bude hteo da prihvati uopste neko dugme.

Edit
Select Action Category -> Programs -> Other
Take a screenshot sacuvao i podesio putanju izabrao dugme koje nema funkciju u kodiju ali nece.Hvala na pomoci.
 
Iz nekog razloga Elementum ne prikazuje rezultate pretrage sa Rarbg-a.
A upaljen je u opcijama.
Da li se nekom ovako nešto dešavalo?
Već neko vreme ni meni.

Pokušavao sam sa promenom adrese u Elementumu, ali ništa.

Ako nekome radi bio bih mu zahvalan da stavi koju adresu koristi.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Već neko vreme ni meni.

Pokušavao sam sa promenom adrese u Elementumu, ali ništa.

Ako nekome radi bio bih mu zahvalan da stavi koju adresu koristi.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Meni radilo pre neki dan. Nisam skoro nista gledao pa ne znam kako je sada. Koristim default adresu. Ponekad je pozeljno da se koristi manje provajdera. Sada imam 5-6. Kad sam imao vise, nekada nisu bili prikazivani rezultati ostalih provajdera.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Jel imate i vi problem sa elementumom na kodiju?Kod mene na trendigu i jos nekim opcijama(one pri vrhu),izbacuje neku gresku i ni jedan film ili seriju ne ocita.Ista stvar i na miboxu s i na eonu...
Isto mi se dešavalo pre par dana. Možda prvih 5-6 opcija prazan folder, ostali OK.

Od tad nisam ni pokretao kodi.
 
Nazad
Vrh Dno