Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

Hteo bih da pređem na Pixel. Koja je najoptimalnija opcija da ga nabavim? Video sam da ga prodaju na kp-u ali bih rađe nekog zvaničnog dobavljača..
 
Poslednja izmena:
Ne postoji zvanični dobavljač piksel telefona u srbiji.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Kp ako neko dovlači iz Mađarske nove i ima račun...ali i dalje su na ceni. Ja sam 2-3 pixela prodavao ovde, iz Nemačke doneti, uredno račun prodavnice ili googla tako da nije nemoguće da naleti.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Hteo bih da pređem na Pixel. Koja je najoptimalnija opcija da ga nabavim? Video sam da ga prodaju na kp-u ali bih raše nekog zvaničnog dobavljača..

I meni su zanimljivi Oneplus i Pixel telefoni, ali me najvise brine sta raditi ako nesto rikne ili se polomi.. Mozes ga baciti (ili se cimati preko granice)
 
Ima li neko info da li ce se Pixel pojavljivati kod nasih operatera Telenor, Mts, Vip?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Treba biti pažljiv sa kupovinom, u smislu - šta ako zatreba garancija..

Primera radi, pre 10ak dana, ispao mi sweet n sour SOS u staklenoj bočici iz kuhinjskog elementa, sa visine od 40cm na telefon koji je ležao na sanku dok sam čitao recept..
Kako je udario dnom, razbio je zaštitno staklo a na displeju mi se pojavila vertikalna bela tanka linija..
Telefon je kao nov u svakom pogledu, uvek u case-u i sa zaštitnim staklom te sam odlučio da ga vratim na RMA. Kontaktiram Google support, svaka čast ubace te na chat u roku od minut i to usred noći.. Upitam ih gde da donesem telefon na reklamaciju, kažu - nema u UK ovlašćeni servis za popravku u garantnom roku! (Postoji samo ovlašćeni za period izvan garancije i za popravke koje ne spadaju u garanciju).
Pošalji mi etiketu da spakujem telefon i pošaljem njima nazad, a na DHL etiketi stoji adresa servisa u Poljskoj.
Mislim, čitav proces traje od 5 do 10 dana, i meni nije neko cimanje ali kako bi to izgledalo da radiš i Srbije?, pogotovo što su me pitali da potvrdimo gde sam kupio telefon..
 
Treba biti pažljiv sa kupovinom, u smislu - šta ako zatreba garancija..

Primera radi, pre 10ak dana, ispao mi sweet n sour SOS u staklenoj bočici iz kuhinjskog elementa, sa visine od 40cm na telefon koji je ležao na sanku dok sam čitao recept..
Kako je udario dnom, razbio je zaštitno staklo a na displeju mi se pojavila vertikalna bela tanka linija..
Telefon je kao nov u svakom pogledu, uvek u case-u i sa zaštitnim staklom te sam odlučio da ga vratim na RMA. Kontaktiram Google support, svaka čast ubace te na chat u roku od minut i to usred noći.. Upitam ih gde da donesem telefon na reklamaciju, kažu - nema u UK ovlašćeni servis za popravku u garantnom roku! (Postoji samo ovlašćeni za period izvan garancije i za popravke koje ne spadaju u garanciju).
Pošalji mi etiketu da spakujem telefon i pošaljem njima nazad, a na DHL etiketi stoji adresa servisa u Poljskoj.
Mislim, čitav proces traje od 5 do 10 dana, i meni nije neko cimanje ali kako bi to izgledalo da radiš i Srbije?, pogotovo što su me pitali da potvrdimo gde sam kupio telefon..

Mali update na ovo, priznali su mi reklamaciju, salju mi drugi telefon.
 
Odlično, taman prodaš novi telefon i pređes na p5 [emoji4][emoji847]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Uh, samo ako izbace neki 5 XL sa boljim karakteristikama nego Pixel 4..
Apsolutno mi ništa ne odgovara na petici koju su prezentovali, i u svakom pogledu mi je downgrade u odnosu na ovo što imam.
Punchole, 1080p ekran, nedostatak face unlocka, slabiji čipset, izbacivanje telefoto kamere...
Jedino je baterija nešto jaceg kapaciteta ali to mi je najmanji problem na telefonu..
 
Šta mislite o kupovini 4XL u 2021?

Trenutno sam na Xr-u, imao Pixel 2XL prije toga, nedostaju mi Pixel fotografije.

Baterija me na Xr-u razmazila, pa me zanima kakva je vama koji koristite 4XL, dali ste zadovoljni kako update-i dolaze?
Znam na 2XL-u da je telefon imao svakim update-om sve bolju i bolju bateriju, kao vino što je stariji to bolji :)

Šta bi naveli kao najveću manu 4XL-a?
 
Da li je realna ocena za nocne slike 35 na dxomark?
 
Da li neko zna, kako da na zaključanom ekranu smanjim veličinu sata ili da se postavi u vodoravan položaj?
Android 12 je na telefonu.
 
Na ovaj sat mislim...
 

Prilozi

  • Screenshot_20220106-121914.png
    Screenshot_20220106-121914.png
    429.6 KB · Pregleda: 23
Hvala za link Poolmaker, ali četvorka je zamenjena sa Samsung Note 10 telefonom. I kao što sam već više puta napisao, ipak je Samsung najbolji brend...barem za mene.
 
Mala pomoc.
Kako da namestim BACK u donjem desnom uglu kao sto sam imao na pixel 2 XL?
Ovo prevlacenje po ekranu mi se bas ne svidja,kako da namestim ona tri ''dugmenceta" na dnu?
Hvala.
 
Да ли је могуће да се уклони google search bar у дну екрана?
Да се не приказује.
Али без неког додатног ланчера.

Такође,добио сам неки пуњач који је лош.
Па ме занима колико кошта оригиналан пуњач за њега и која јачина у W?
 
Bez drugog lančera nije moguće, a punjač je 18W.
Originalni teško da ćeš naći u prodavnici...pogledaj na KP oglasima...
 
Do pre 2 dana sam imao 2 xl koji je upao u bazen i ekran nece da se upali.
Na 4 xl sam se ulogovao sa mojim google nalogom,pa me sad zanima kako da se izlogujem sa 2 xl? Upali mi ekran na sekundu ali nista ne mogu da uradim za tako kratko vreme.
Da li ima nacin da se izbrise nalog sa 2 xl i da ostane samo ovaj na 4 xl?
Koliko vidim,sad mi gmail ne stize na 4 xl sa notifikacijom,izgleda da stigne na 2 xl sa tonom,a na 4 xl kad udjem u mail vidim novu postu.

Na kp vidim neki od 30W,to je prejako za ovaj telefon?
Ovaj sto sam dobio puni lepo ali je nesto sve klimavo,i ovaj dodatak sto ulazi u struju se klati,kad izvucem punjac iz struje osane taj vrh u stekeru!
 
Nazad
Vrh Dno