Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ne koristim eon na njemu... Koristim ga na Miboxu u drugoj sobi. A što se Hbo tiče otvara ga znatno brže... Neće onaj krug da zastane pri učitavanju kao na miboxu

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Troler sve je brže nego na mi boxu i eon i hbo go. Igrice takođe npr. real racing 3 i asphalt 9. Koliko je skuplji toliko je bolji.
Laki ako ne koristiš eon na shield-u šta sve radi od dugmadi na eon daljinskom?
Da li su na kp eon daljinski originali, piše da su novi a cena od 600rsd do 800rsd?
 
Radi sve kao i na njegovom još plus numerčki

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Eon daljinski je bluetooth ili RF/ir?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
I jedno i drugo

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kad smo kod EoN dalninca (Notus uc), da li je neko uspeo da ga upari sa firestikom (gen 2 ili 4k)?
Ja pokusavao na gen2 i nikako ga stick ne vidi. Na drugim bt uredjajima se povezuje bez problema

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ne znam za Firestock, ali mi je na nekim uredjajima trebalo milion pokušaja dok se ne upari... ja bih probao jedno 20ak puta sa baš male distance (10-20cm)... ako ne uspe, to je to.
 
Stigao daljinski uparen iz prve. Sad mi je krivo što nisam uzeo odmah još jedan za mi box.
 
Ja imam nvidia shield bez daljinskog samo sa joypad-om. Nemam firestick tako da ne znam odgovor na tvoje pitanje.
 
Dobijas tastere za kanal napred/nazad, kao i numericke tastere za brzo prebacivanje na zeljeni kanal.
 
Ja nisam uspeo na mi box 3 da uparim. Vidi daljinac ali kaze neuspelo uparivanje. Probao sam dvadesetak puta za redom. Nisam imao zivaca za dalje pokusaje. Doduse u pitanju su bili daljinci koji su vec bili upareni na Eon SDMC boxeve koji su naravno bili iskljuceni kad sam probao uparivanje daljinaca sa Mo boxom.
 
Ja nisam uspeo na mi box 3 da uparim. Vidi daljinac ali kaze neuspelo uparivanje. Probao sam dvadesetak puta za redom. Nisam imao zivaca za dalje pokusaje. Doduse u pitanju su bili daljinci koji su vec bili upareni na Eon SDMC boxeve koji su naravno bili iskljuceni kad sam probao uparivanje daljinaca sa Mo boxom.
treba drzati vol+ i ch+ da pokaze notus uc i tad prolazi iz prve tako sam ja na x96 air upario

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Napisao sam da vidi daljinac, ali nece da izvrsi uparivanje. Kaze neuspelo. Drzao sam naravno navedene tastete. Bez njih ne bi ni video daljinac, tj on ne bi presao u mod za uparivanje.
 
Napisao sam da vidi daljinac, ali nece da izvrsi uparivanje. Kaze neuspelo. Drzao sam naravno navedene tastete. Bez njih ne bi ni video daljinac, tj on ne bi presao u mod za uparivanje.
Probaj da resetujes daljinac, pa pokusaj ponovno upativanje

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja nisam uspio upariti eon daljinski sa Amazon FS. Ne ide izgleda
 
Ja kupio dodatni EON daljinac matorom za Firestick, međutim probao na EON boxu i vidim da mogu da rade oba istovremeno...
ipak ostaje kod mene. Stavljen pored trona, rekao sam ko ga pipne ode ruka, vaš me ne zanima gde je.
 
Ja sam pokusao na AFTV 3gen i ne vidi daljinski.

Sent from my SM-T805 using Tapatalk
 
Izvinite za noob pitanja, treba mi pomoć.
Uzeo sam Nvidia Shield Tv Pro, potrebne su mi dve stvari:
1. HBO Go - ne uspevam da nađem aplikaciju. Van zemlje sam, podesio sam OpenVPN, HBO go nalog mi je vezan uz Telenor Srbija. Može li sve ovo?
2. EON - nemam slot za EON za TV, mogu li da instaliram aplikaciju za EON za tel? Gde da nađem apk?
Hvala :)

EDIT: HBOgo rešen, radi. Još EON, hvala
 
Poslednja izmena:
Izgleda da amazon uredjeji imaju neku začkoljicu za uparivanje. Moguće da ne moze ni jedan drugi daljinski sem originalnog. Mozda moze da pomogne neko ko čačka sa androidom

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pa ima tamo opcija da se upari neki drugi bt daljinski ali ovaj od eon boksa ja nisam uspio
 
Originalni daljinski ide preko wifi-a, preko bluetoothase bez problema uparuje bt tastaturama, tako da teoretski ne bi trebalo biti prepreke za uprivanje sa daljincima.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno