Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Pronasao sam sta je bilo kod mene problem. Niti je Android kriv, niti Kodi, vec nacin preko kojeg koristim box a to je WiFi. Preko WiFi nemam konstantan protok kao preko ethernet kabla direktno iz rutera.

Izvadio sam iz pc-a kabal i ubacio u android box, niti secka iptv niti mi pada brzina na Elementumu sada. Gotovo da sam siguran da je to. Danas probao ceo dan, jedan trzaj na iptv-u nije bio. Gledao utakmice sve kao da je na kablovskoj, sekunda prekida nije bila.

Znaci to je problem, da kupim jos jedan ethernet kabal i da iskoristim i drugi preostali port na ruteru :)
 
Uvek LAN kad je u pitanju striming.
 
Hehe sad i ja znam. :d

Tacno je to bilo. Izvalio sam preko Elementuma da mi nestane skroz net kad koristim WiFi. To bude nekih 10-20 sekundi i opet krene sa downloadom. Fora je sto Kodi kad streamuje i kad dodje do prekida on izbaci iz playera. Zato mi je izbacivalo kad pustim stream preko debrida ili iptv. Jer on cim oseti da nema net izbacuje, a kad je slab net bufferuje. Sad net konstatno ima i radi bez greske.
 
Može li se u Kodi dodati neki source kao IMDB, ali za xxx filmove?
Pitam za prijatelja :)
 
Hehe sad i ja znam. :d

Tacno je to bilo. Izvalio sam preko Elementuma da mi nestane skroz net kad koristim WiFi. To bude nekih 10-20 sekundi i opet krene sa downloadom. Fora je sto Kodi kad streamuje i kad dodje do prekida on izbaci iz playera. Zato mi je izbacivalo kad pustim stream preko debrida ili iptv. Jer on cim oseti da nema net izbacuje, a kad je slab net bufferuje. Sad net konstatno ima i radi bez greske.
Proveri modem tj stabilnost tvog wifi signala. Ja imam telekomov hg630. Koristim kodi na mi boxu. Preko wifi-ja. Elementum normalno radi. Neke iptv liste takodje su ok radile.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Imate Google..
Best xxx addon for kodi, pa mećite, i napišite utiske da i mi znamo koje
 
Poslednja izmena:
Moze li neki predlog addona za gledanje TV kanala (Arena, HBO...) ? Sta radi trenutno dobro i da je u funkciji, da se liste redovno odrzavaju? Hvala.
 
Pre je bio dobar onaj live tv serbia, al ne znam dal je jos uvek pouzdan?

Uglavnom imas uputstva kako ga instalirati na youtube-u.
 
Vidim da se spominje dosta addon Balkan green. Jel on isto za gledanje tv-a? Valja li on cemu? Izvinjavam se nisam koristio kodi godinama unazad pa ne znam sta je danas aktuelno.
 
Какав зелени Балкан грин, какав црни лајв тв Србија.
Ако вам је БАШ до гледања из кодија, инсталирајте сталкер клијент и јавите се да вам пошаљем податке које треба да унесете.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Какав зелени Балкан грин, какав црни лајв тв Србија.
Ако вам је БАШ до гледања из кодија, инсталирајте сталкер клијент и јавите се да вам пошаљем податке које треба да унесете.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
Ako ti nije tesko, posalji mi. Probao bih.
 
Ima li neko link za podešavanja Kodi? Pisao je neko u temi ali ne mogu da nađem, podesi se user i pass za torremte itd.
 
Ostavio je neko svoja podešavanja sa sve slikama, to mi je radilo top. Ne mogu da nađem ko.
 
Kakav user i password za torrente?

Mozda podesavanja za Elementum addon, ali bez user i pass. :D
 
Ostavio je neko svoja podešavanja sa sve slikama, to mi je radilo top. Ne mogu da nađem ko.
Ја. Ако нађем где су, послаћу ти на ПП.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Brate ko ce da ti user i pass za svoje privatne trakere?:D Jedino ako ne planira da ih vise koristi :d

To ne moze univerzalno, svako ima svoj user i pass za svoj nalog i svakom se obracunava njegov licni ratio na trakeru.
 
Није рекао са му требају туђи подаци, већ да је заборавио где се уносе подаци.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Tako je. Imalo je tu dosta podešavanja. Hvala na poruci. Čudo me da ono nije neko iskopirao na I stranu.
 
Ta podešavanja znaju pomoći kod baferovanja a za ostalo i nisu bitna. Da bi unio user pas za neki traker (recimo rutracker) nema tu nikakve mudrolije. Ako si se reg na istom čim uđeš u elementum skroz na dnu ti lepo piše šta trebaš kliknuti
h4fLuwX.png
 
User i Pass unosis u Elementum Burst. Nadjes koji traker hoces da koristis i uneses podatke.
 
U zadnje vreme mi elementum ne izbacuje pretrage za privatne trackere. Izbacuje mi samo za rutor, koristio sam i ipt i filelist do pre nekoliko? Je li imao neko slicnih problema, mozda neko podesavanje u burst-u?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel još nekome Elementum više ne prikazuje TPB rezultate? Kakogod ni ne smeta mi, ne mrzi me da sam pretražim TPB, skinem .torrent fajl i sinhronizujem ga sa Box-om, iovako sam sa MEGASync povezao Box/PC/Tablet.

Nego je problem što kad se kroz Elementum ubacim .torrent fajl kroz "Add Torrent" on obriše torrent fajl sa Box-a. :D Jel još neko primetio isto?

Ajde da unapred kažem... Nije meni TPB sve i sva... nego konkretno jednu seriju koju gledam je totalno mrtva i na 1337x, RARBG, Sky, RuTor a baš na TPB ima par torenata sa visokim Seed-om.
 
Meni ne izbacuje Filelist? Ostalo da, TL, RU, IPT...
FL je menjao domen, da li zbog toga ?
 
Poslednja izmena:
Ако је мењао домен, онда сигурно јесте. Имаш у бурсту за сваки трекер могућност да упишеш други домен ( domain alias ).

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno