Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Cekam dobru ponudu besplatnih naslova da bih (re)aktivirao ps plus. U4 imam. Da li je dirt 2.0 dobar?
 
U4 mi bleji vec poduze vreme, nikako da ga predjem po prvi put tako da ce da leti na oglase sada a Dirt 2, solidan reli. :D
 
Koristim ja. Headset je fantastičan što se zvuka tiče, ali kads malo duže nosim onda me glava boli. 3D opcija na soniju je mind blow. Baterija traje solidno

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
izgleda da sam se zeznuo što sam krenuo sa hard težinom na days gone, više bi volio da sam normal uzeo ali glupani blokirali menjanje težine :(

nadam se da ću moći oruzja upgrade više bi volio opušteniji da igram ovako baš moram dobro koncentrisan biti :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
^
Kreni ispocetka na normal ako nisi predaleko otisao, postace ti neigrivo kasnije sa hordama i ostalim posastima.

Jel uspelo nekome da poveze slusalice preko bluetooth na ps4?

Imam WH1000XM2 i sljakaju preko kabla, ali sam time solidno uskracen za NC.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^
Kreni ispocetka na normal ako nisi predaleko otisao, postace ti neigrivo kasnije sa hordama i ostalim posastima.

Jel uspelo nekome da poveze slusalice preko bluetooth na ps4?

Imam WH1000XM2 i sljakaju preko kabla, ali sam time solidno uskracen za NC.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ma jesam dosta prešao mislim ono mrsko mi opet tih nekih 6-7 sati igrati, ali to me nervira sad čim ih je 3-4 moram bjezat nema šanse ubiti ih, lakše ljude troduplo mi ubiti nego zombije, opušteniji mi se igra, a ne ovako
glupost što se ne može mijenjati :(

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Koristim ja. Headset je fantastičan što se zvuka tiče, ali kads malo duže nosim onda me glava boli. 3D opcija na soniju je mind blow. Baterija traje solidno

Sent from my GM1900 using Tapatalk

3D opcija je dobra za odabrane igre (njih nekoliko) koje to podrzavaju, za ostalo je kvazi surround koji meni licno ne daje neki specijalni osecaj prostornosti pa sam odmah ugasio. Doduse i retko ih koristim jer nisam bas neki ljubitelj slusalica ali daleko je to od pravog surround setupa.
 
To je istina, ali i u ostalim igrama je dobar zvuk. Lično ih koristim na PC-ju dosta jer sam sve ekskluzive obrnuo na PS4 i tu mi vrše kao običan wireless headset i stvarno sam prezadovoljan. Mic je brutalno dobar

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Vredi li sada davati 50€ za F1 2019?
Uskoro bi trebalo da izadje F1 2020???

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Ima dobar popust na Fallen Order sad, u ComputerLand izadje 4.500 sa sve ovim STAYHOME promo kodom.

Na UK storu je i dalje 60 funti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kad izlazi nova F1?
Zna li se...?
Skinuo sam demo, nije loše.
Videću onda ovde oglase u de, kako se kreću cene.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Pa sad kad ce nova ne znam, obično koliko se sećam izlazile su u julu/avgustu. Probaj da iskopas po nekim oglasima, šteta da platiš punu cenu

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Pa sad kad ce nova ne znam, obično koliko se sećam izlazile su u julu/avgustu. Probaj da iskopas po nekim oglasima, šteta da platiš punu cenu

Sent from OnePlus 7 Pro
Ah ok onda, mislio reko da možda ne izlazi vrlo brzo, ali ok onda. Ako nađem sta na oglase biće ok, ako ne, ode 50€ [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Gesendet von meinem SHT-AL09 mit Tapatalk
 
Sto bi se reklo užitak nikad nije preskup [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Tako mu dodje, ko što rekoh skinuo Demo, pa peglam malo Grand Prix, samo Australija. A skida još neki dodatak, ne znam sta ti sve otvara u Demo? Nikad da skine, jako sporo ide taj dodatak.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Tako mu dodje, ko što rekoh skinuo Demo, pa peglam malo Grand Prix, samo Australija. A skida još neki dodatak, ne znam sta ti sve otvara u Demo? Nikad da skine, jako sporo ide taj dodatak.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
bila je nedavno 20 eura, realno ne isplati se ja uzeo kad je bila 30 eura sa jaranom

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Ima dobar popust na Fallen Order sad, u ComputerLand izadje 4.500 sa sve ovim STAYHOME promo kodom.

Na UK storu je i dalje 60 funti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ako ti se baš žuri. Što se mene tiče igra vredi jedno 20 evra.Prešao sam je za 7-8 sati. Biće to na popustima većem od tog. Jedino šta se dobija uz taj STAYHOME promo pa se možda isplati zbog toga
 
^
Recimo da mi se zuri, posto mi je u ovom kucnom pritvoru ostao neodigran jos jedino Uncharted 3 iz onog Plusa iz januara, a to se dosta brzo prelazi. :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Isprelazio vec sve bitnije sto nisu sportovi, imam staza. :)

Metro Exodus izgleda ceka neki popust takodje, cene kod nas su pale spram stora.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nasao F1 2019 Legends Edition za 25€. Kupio, za koji dan stiže.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno