Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opa, SpO2, javljaj @omnik utiske...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Xiaomi RN5 i GT2...
Cesto, prilikom dolaznog poziva, imam problem da me ne cuju kada se javim na telefon, dok ja cujem sve.
I tek kada prebacim sa slusalice na zvucnik(spikerfon) i vratim na slusalicu, cuju me normalno...
Ima li jos neko ovakav problem?:(
 

Prilozi

  • IMG_20200324_173538.jpg
    IMG_20200324_173538.jpg
    160.9 KB · Pregleda: 189
  • IMG_20200324_173625.jpg
    IMG_20200324_173625.jpg
    112.8 KB · Pregleda: 193
Pa ja sam moj platio 199 €.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pa ja sam moj platio 199 €.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
Legalno ili KP? [emoji846]
Cena koju oni pokazuju je cena iz Gigatrona, recimo (svi se malo ugrađuju pa to bude više i od onog što je Huawei planirao, znam...).

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Inače, GT2e je izgleda fino unapređenje u odnosu na rođaka bez sufiksa e.
Ako sam dobro razumeo SpO2 IR senzor je sada u satu, to je super.
Ali na GT2 mogu da update-om ubace automatsko pokretanje vežbi i one silne modove, ima ih 100. Osnova za to je ista kod oba, Kirin A1 i odgovarajući senzori, samo je pitanje da li će želeti ili će to zadržati kao eksklizivnost novog modela dok bude išla prodaja...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Legalno ili KP? [emoji846]
Cena koju oni pokazuju je cena iz Gigatrona, recimo (svi se malo ugrađuju pa to bude više i od onog što je Huawei planirao, znam...).

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Legalno,, preko Amazona za crni petak.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
EKG funkcija za Watch Active2 neće skoro. Rekli su da dolazi u prvom kvartalu 2020. Sad kažu da im treba još vremena.
 
Inače, GT2e je izgleda fino unapređenje u odnosu na rođaka bez sufiksa e.
Ako sam dobro razumeo SpO2 IR senzor je sada u satu, to je super.
Ali na GT2 mogu da update-om ubace automatsko pokretanje vežbi i one silne modove, ima ih 100. Osnova za to je ista kod oba, Kirin A1 i odgovarajući senzori, samo je pitanje da li će želeti ili će to zadržati kao eksklizivnost novog modela dok bude išla prodaja...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Ma jok, isti su senzori, video si ga je kolega okačio update za SpO2 koji se sprema i za GT2...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pozdrav, mi9 i galaxy watch prvih 10 dana radili besprekorno. Zadnja dva dana stizu mi samo pozivi nista od poruka, ni sms ni viber. Resetovao sam sat vise puta nije pomoglo, u telefonu dao sva prava za samsungove aplikacije i nista...ima li neko ideju u cemu je problem.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Da li ti je čekirano za te aplikacije da stižu obaveštenja u galaxy wearable aplikaciji?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
GT2: Kako vam je noćas prikazao pomeranje sata? Kod mene uredno piše da sam spavao od 2 do 3, bez obzira što sam tu očekivao rupu od sat vremena.
Ranije sam pisao kako mi je za pomeranje časovnih zona, na jednu stranu prikazao rupu (što sam i sada očekivao), ali na drugu stranu mi je progutao te sate, pa je ispalo da sam tog dana spavao 6h manji, jer su sati nestali preklapanjem časovnih zona.
 
Meni normalno.

Nije bilo prekida.

24d9fc4e66cb98e945a18f6096772832.jpg
 
Registrovao je po starom vremenu i kada sam zaspao i ustao. Probudio sam se oko 7.30 a piše 6.35

Sat se, opet, sam prebacio na letnje računanje vremena, da li sam ili je povukao podatke sa telefona nije mi poznato.
Kada sam pogledao vreme bilo je isto kao na telefonu, promenjeno.Screenshot_20200329_163022.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
I kod mene je GT2 registrovao spavanje po starom vremenu, a regularno se prebacio na letnje racunanje.
Cak sam zaspao posle pomeranja vremena za 1h unapred...
 
Da, što znači da je gledajući časovnik, za taj dan zabeleženo pogrešno vreme buđenja.
 
I u kojoj fazi sna ste bili izmedju 2 i 3?[emoji3]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
:d
Ja kod sna gledam dužinu i vreme ustajanja u toku noći.
Budjenja mi toliko kratko traju da ih i ne vidi, a generalno nisu ni bitna. A one faze ne gledam, jer nemam pojma kako ih računa, a dok sam gledao, kad god mi je sve bilo normal, ja sam ujutru bio kao mamuran. Što je po meni daleko od normal.
Sat nosim noću zbog eventualnog budjenja. U 9 od 10 slučajeva se budim nekoliko minuta pre zvona, često ga i ne navijam, ali mi je buđenje satom mnogo prijatnije nego alarm na telefonu.
 
Nemoj da ga navijaš, molim te!
Pokvarićeš ga.
:)
No hard feelings.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Non taken :)
Zaslužio sam :d
 
Pozdrav, mi9 i galaxy watch prvih 10 dana radili besprekorno. Zadnja dva dana stizu mi samo pozivi nista od poruka, ni sms ni viber. Resetovao sam sat vise puta nije pomoglo, u telefonu dao sva prava za samsungove aplikacije i nista...ima li neko ideju u cemu je problem.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Idi u settings, pa gore u search kucaj notification access (dovoljno je i samo notif, pa ce ti izbaciti listu opcija). U notification access iskljuci pa ponovo ukljuci galaxy wearable. Kod mene ovo moram svaki put kad restartujem telefon.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
GT2 + P30PRO: Juče uradio update Healtha. Od jutros nijedna notifikacija ne stiže na telefon. Ne prikazuje ni temperaturu.
U Health se vidi da je sat povezan i prikazuje status baterije.

Probao reset telefona, reset sata, da otkacim, zakačim BT.
Neka ideja kako ovo da rešim?
 
Upravo mi je stigla jedna mail notifikacija, ali ne mogu da uradim ni proveru za update software, a kada kroz sat udjem u weather meni, kaže "check internet connection".
Net na telefonu radi ok i 4G i WiFi.
 
Isto što se i meni desilo. Moraš da deinstaliraš Health, obriše joj sve podatke i keš, ponovo instaliraš.
Pre pokretanja uđi u airplane mode, pokreni aplikaciju, idi kroz nju dok ti ne kaže da nemaš mrežu.
Izađem iz aplikacije, isključiš airplane mode, ponovo pokreneš aplikaciju i dve ni trebalo da radi.
Pogledaj malo gore pisao sam o istom problemu. Samo, bio sam ga ja izazvao....

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Idi u settings, pa gore u search kucaj notification access (dovoljno je i samo notif, pa ce ti izbaciti listu opcija). U notification access iskljuci pa ponovo ukljuci galaxy wearable. Kod mene ovo moram svaki put kad restartujem telefon.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Pozdrav, hvala...uradicu to.Da dodam da sam procitao na nekom sajtu da treba u notification access ukljuciti i xiaomi service framework...sta god ovo znacilo, hvala.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Isto što se i meni desilo. Moraš da deinstaliraš Health, obriše joj sve podatke i keš, ponovo instaliraš.
Pre pokretanja uđi u airplane mode, pokreni aplikaciju, idi kroz nju dok ti ne kaže da nemaš mrežu.
Izađem iz aplikacije, isključiš airplane mode, ponovo pokreneš aplikaciju i dve ni trebalo da radi.
Pogledaj malo gore pisao sam o istom problemu. Samo, bio sam ga ja izazvao....

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka

Da li podaci iz Health ostaju na nekom serveru ili nekako radim backup?

Od kad imam Huawei proizvode, osećam se kao tamo negde 2009-2010 kad sam kupio Samsung Galaxy i7500. Svako malo nešto ne radi, a nemaš pojma zašto. Dobro, tad sam znao da je OS bagovit i da 384MB rama nije dovoljno za bilo šta, ali...
Svaki sledeći update bilo čega mi je nešto upropastio. Više ne radim update, ali bukvalno nijedan.
 
Svi podaci bi trebalo da su ti sinhronizovani i treba da se povuku sa servera nakon prijavljivanja na Huawei ID.
Tako je meni bilo. Samo, to može da potraje da znaš.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno