Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nakon ovog "unapredjenja" ponovo mi aktivirali roming iako je bio ugasen, isto i na zeninom nalogu.
Netlimit je izgleda ostao ugasen jer nemam info na nalogu ni da jeste ni da nije..
 
Napisali su da dok traje "unapređenje" neće moći da se menjaju roming itd. tako da videćemo kad prođe...
 
Sad imaju
SrpskiNapredniSistem
Mnogo košta a ništa ne radi.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Na koji mail da pisem za zalbu na racun?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sredili su je svaka im čast. APP mi ne prikazuje saobraćaj, a widget poruku: trenutno nemate bonus resurse
 
  • Like
Reagovanja: M J
I kod mene, na jednom od 2 broja mi se aktivirao net limit, "sam od sebe", posle ovih njihovih radova na unapredjenju...
Zvao call centar, iskljucili(vidi se u sistemu da je ukljucen) i podneli prigovor, pa sad cekam da vidim da li ce biti naplacen u ovom mesecu...
Proverite da nije i kod vas takav slucaj...:trust:
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koristim moravu 3 po sniženoj ceni. Jel mogu da predjem na zmaj tarifu pre isteka ugovora? Ugovor traje do avgusta valjda
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne mozes mora da ti istekne skroz ugovor za prelaz na zmaja, tako je bilo pre par meseci.
 
Cudo to. Mislio sam da ce moci jer prelazim na skuplju tarifu, njima ide u prilog

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Potpuno isti slucaj, majka imala moravu 3 i htela na zmaja i to nedelju dana pred istek i rekli joj da mora da saceka i zadnji dan da istekne pa tek onda moze na zmaja. Verovatno ima veze sto je bez ugovorene obaveze.
 
Postoji li nacin da nateram mts da mi da 8 meseci po jedan dinar, koje sam dobio od promoterke-opraterke za produzetak ugovora?
Pisao sam podrsci i trazio da preslusaju moj razgovor sa tom operaterkom kojoj nisam zapamtio ime.Odbili su me sa obrazlozenjem da sam za produzenje ugovora dobio benefit od 6 meseci po 1 din pocev od 2.4.2019g.
Ovo je toliko nisko sa njihove strane da nemam reci.
Jel jos neko imao ovakvo iskustvo?
 
Druze, mene zvali i nydili tri meseca po dinar. Zovu me pola sata nakon toga da mi kzze da nije 3 nego 2 meseca..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I kod mene, na jednom od 2 broja mi se aktivirao net limit, "sam od sebe", posle ovih njihovih radova na unapredjenju...
Zvao call centar, iskljucili(vidi se u sistemu da je ukljucen) i podneli prigovor, pa sad cekam da vidim da li ce biti naplacen u ovom mesecu...
Proverite da nije i kod vas takav slucaj...:trust:
Isto i kod mene, malopre sam zvao, sad su deaktivirali net limit za koji nisam ni tražio da bude aktiviran... I meni je odjednom u aplikaciji stajalo da je net limit aktivan...sad su napisali reklamaciju da mi se to ne naplati jer to nisam ni tražio...ali eto izgleda da je gomili ljudi aktivirano i mnogi to neće ni registrovati...plus za poziv 10 dinara i eto tako sitno kraduckanje na stotinama hiljada korisnika i nakupi se za sendviče...
 
Postoji li nacin da nateram mts da mi da 8 meseci po jedan dinar, koje sam dobio od promoterke-opraterke za produzetak ugovora?
Pisao sam podrsci i trazio da preslusaju moj razgovor sa tom operaterkom kojoj nisam zapamtio ime.Odbili su me sa obrazlozenjem da sam za produzenje ugovora dobio benefit od 6 meseci po 1 din pocev od 2.4.2019g.
Ovo je toliko nisko sa njihove strane da nemam reci.
Jel jos neko imao ovakvo iskustvo?

Ljudski je grešiti, nemoj i ti sad :) Verovatno pogrešila, ali realnost je takva da nisu blesavi da ti daju ovakvu ponudu... Jel tih tvojih 8 meseci trebalo da ide od 2.4.2019?
 
Da,za ugovor na 24 meseca..imao sam omoriku 1 po 999din mesecno,nudili 6 meseci po 1 din a posle 1499...ja trazio 8m(vec su davali tih 8 meseci ko se malo cenkao sa njima) i operaterka mi to i obecala.
Namerna ili nenamerna greska mene kosta 3000din.
 
+ što su neki korisnici privilegovani od drugih po istoj ceni, ko ima uslove za optiku, nove zgrade veliki gradovi u odnosu na većinu korisnika u manjim mestima kojim je i box 4 opterećenje za budžet sa 20mbit/s, bez mogućnosti povećanja brzine bez prelaska na box 5 što je 10e + samo za net.
U ovu grupu naravno u u ubrajam i sebe.
Danas zvao, bilo nekad, za dodatnih par stotina da se internet protok poveća, sad, ne može.

Послато са уз помоћ ТT
 
Na koji mejl da posaljem zahtev za otkljucavanje ajfona sa mts mreze?
 
Pozdrav!

Pre nekoliko dana sam preneo broj iz VIP-a u MTS. U mom slučaju je mnogi bolji signal na mestima gde mi je potrebno.
Za mobilni net mi se smenjuju 3g i h+, pa sam hteo da vas pitam da li moram da ih zovem da aktiviraju 4g ili šta već treba da se uradi...
Kada sam zvao Korisnički servis, poslali mi poruke sa podešavanjima... Ali 4g-a nema


Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Pozdrav!

Pre nekoliko dana sam preneo broj iz VIP-a u MTS. U mom slučaju je mnogi bolji signal na mestima gde mi je potrebno.
Za mobilni net mi se smenjuju 3g i h+, pa sam hteo da vas pitam da li moram da ih zovem da aktiviraju 4g ili šta već treba da se uradi...
Kada sam zvao Korisnički servis, poslali mi poruke sa podešavanjima... Ali 4g-a nema


Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
Moraš baš da im kažeš da hoćeš da aktiviraš 4G, ali to jedino može ako si postpaid

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
OVi iz MTS poslovni sa Banovog Brda su sou.
Keva je kod njih na postpaid-u vec 10 godina.
U decembru obnovila ugovor,samo postpaid bez telefona.
Krajem decembra podnela zahtev da uzme i telefon, P30 lite u onoj plavoj boji...
Tame negde oko 20.janura je zovu da dodje po telefon,ona dodje,a oni kolega ga je vec prodao :)

Do danasnjeg dana niko je vise nije zvao,ona otisla sama i guske koje tamo rade je napale sto dolazi kad je niko nije zvao.
Potresla se keva opasno,trazila sefa da se zali a ove su bile jos bezobraznije.
Podnela je zahtev za raskid a guske su joj rekle da nema osnova.
Kakvo je pravilo sad? Znam da je bio neki zakon ili uredba da moze da se raskine i ako nije ugovor istekao. Znaci ona ima samo broj,bez telefona,mislim da je neki paket oko 1200din.
Kome da se zali sad?
 
OVi iz MTS poslovni sa Banovog Brda su sou.
Keva je kod njih na postpaid-u vec 10 godina.
U decembru obnovila ugovor,samo postpaid bez telefona.
Krajem decembra podnela zahtev da uzme i telefon, P30 lite u onoj plavoj boji...
Tame negde oko 20.janura je zovu da dodje po telefon,ona dodje,a oni kolega ga je vec prodao :)

Do danasnjeg dana niko je vise nije zvao,ona otisla sama i guske koje tamo rade je napale sto dolazi kad je niko nije zvao.
Potresla se keva opasno,trazila sefa da se zali a ove su bile jos bezobraznije.
Podnela je zahtev za raskid a guske su joj rekle da nema osnova.
Kakvo je pravilo sad? Znam da je bio neki zakon ili uredba da moze da se raskine i ako nije ugovor istekao. Znaci ona ima samo broj,bez telefona,mislim da je neki paket oko 1200din.
Kome da se zali sad?

Lepo napisi mail u ženino ime zvanično na [email protected] sa svim detaljima pa ako krenu da zavlače guraš dalje , sva tri operatera su slična , samo nose različite maske za prevare.
Da imaš pisani trag to sa poslovnicama kao pijaca ! Ne treba ženi taj stres .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja non stop govorim da treba pozvati Zastitu potrosaca, em znaju da daju dobar pravni savet em imaju iskustva. Znam da nisu svemoguci ali su najrelevantniji za te stvari. Meni su bas pomogli i prosao sam bas dobro protiv najveceg trg. tehnike.
Uputice te na kancelariju u tvom gradu/okrugu.
3d68fcf4f4c51e6cc34b29e685f34f8a.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno