Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

@mitar1982 gde se nalaziš?
 
U Norveškoj.
 
Auuu [emoji23][emoji2357] To je onda sasvim druga priča...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa i meni šalju ti isti Kinezi kod kojih je navodno gužva.
 
Šalju ti ali očigledno ne istim avionom/rutom. Naši paketi se zaglavljuju na izlazu iz kine ako idu kineskom poštom. Tu imaju čep za ovaj deo sveta.
Tačno sam znao gde si čim nemaš problema.
 
@mitar1982

Ma bre ne trazim ti opravdanja nego da vidimo pracenje do Norveske.

Evo samo jednog primera za jednu LE..CN koja treba da ide u Sloveniju - isti zastoj kao i za Srbiju.

SLO.jpg
 
Jer ima neko iskustva sa preciscivacima vazduha, konkretno me zanima Xiaomi Air Purifier 2s ili Pro model. Interesuju me iskustva u korišćenju, kao i dal naručiti preko Alija ili sa KP [emoji16]

Apropo carina i pošte inače, kum je naručio ogromni Xiaomi sokovnik vrednosti preko 100 dolara i na to je ovde-u Beogradu platio samo 300 dinara, za otvaranje i zatvaranje paketa i ni dinara preko toga, tako da je to stvar i sreće.

RN 5+
 
ima tema o precistacima...

naravno da je bolje sa alija, skuplji je nego ovde a na to jos ide najmanje 100 dolara postarine...plus 300 dinara pdv jer ga tretiraju kao sokovnike [emoji3] kutija je kao za omanji bojler...

uskoro ocekujem pitanja da li da hleb narucujem sa alija ili da ga kupujem u pekari...
 
Kod preciscivaca ima xyz faktora i zavisno sta ti sve zelis od njega. Ja sam u Nemackoj kupio ovaj od 50e za radnu sobu i imam 2 ova 205S za svaki od spratova kuce i prezadovoljan sam.
link
 
Jer ima neko iskustva sa preciscivacima vazduha, konkretno me zanima Xiaomi Air Purifier 2s ili Pro model. Interesuju me iskustva u korišćenju, kao i dal naručiti preko Alija ili sa KP [emoji16]

Apropo carina i pošte inače, kum je naručio ogromni Xiaomi sokovnik vrednosti preko 100 dolara i na to je ovde-u Beogradu platio samo 300 dinara, za otvaranje i zatvaranje paketa i ni dinara preko toga, tako da je to stvar i sreće.

RN 5+
Imam ja 2s i odlican je.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kakvi su oni miševi malo vertikalniji, što su kao bolji za ruku jer prirodnije leže? Mislim na one što ih hvatas gotovo sa strane.

Ima neku preporuku za neki takav a da nije skup?
 
Koristim logitech mx vertical za CAD. Za te stvari je odličan ali ako bi da odigram nešto onda mora stari miš. Jeftinije alternative nisam ni gledao pa nemam neki predlog kako da uštediš.
 
Ne treba mi za igrice, uglavnom za browsing.

Verujem da je taj Logi dobar, al malo je preskup za moj experiment :D
 
@coldman @nenad83
Momci hvala na pomoći [emoji8]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li je neko kupovao ovako nešto? Kod nas isto ovo maltene tri puta skuplje.

yHprABY.jpg
Ja ga kod Kineza platio 700 din prošle godine.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ne kapiram ovo, ako ti treba za kola ima puno elegantnijih resenja?
 
Napiši neki predlog. Ovo je samo neko moje razmišljanje u beta fazi. Nisam napisao, da bi bilo dobro da se radio poveže sa telefonom radi poziva.
 
Najelegantnije je preko 3,5mm ulaza na koji povežeš mali uređaj (BT transmiter/receiver) promera 3-4cm na kome se nalazi dugme. Kada ga pritisneš telefon se poveže sa audio sistemom kola i onda možeš preko telefona da puštaš muziku, radio, razgovaraš. Sve ide na audio sistem kola, a telefon je samo posrednik.

Ne mogu sada da nađem link do njega, ali je bio mislim Ugreen.
 
Bt fm transmiter, raspon cena 500-2000 rsd.
Strimuješ muziku direktno sa moba, kvalitet zvuka tiši i osrednji,
sa memorijske/fleša bolji zvuk,
ali i dalje daleko NEkvalitetniji u odnosu na old school CD.
Može da se koristi i za pozive, ali je glupo jer mikrofon nema tako da moraš
da pričaš u mob, dok sagovornika čuješ na zvučnicima kola,
polovično rešenje za razgovor.
 
To ako ima 3,5mm na radiju. Kačio sam ja link za tu varijantu.

NOK 67.78 51%OFF | Hagibis Bluetooth Receiver Bluetooth 5.0 Adapter AUX Audio 3.5mm Jack Stereo Wireless Transmitter For Car Speaker Headphone
https://a.aliexpress.com/_clPFir

Ako nema, onda bluetooth, Roidmi 3S ili nešto slično.
 
Poslednja izmena:
Podrazumeva se da treba da se poveze sa telefonom, cim trazis BT. Napisi koje audio izlaze imas na autu (koji je fabricki model), pa se lako nadje najbolje resenje.
 
Fabrički radio za Clio 3 2006 godište. Ima CD, a napred nema izlaz za AUX. Nisam siguran da li može da se izvede odpozadi.
 
Samo Roidmi 3s. Probao sam barem 4-5 modela i nista nema zvuk kao roidmi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ima vise modela fabrickog plejera, ima li tvoj "update list" na prednjem panelu? Ne mora da ima AUX na prednjem panelu, ali mora da ima pozadi konektore, naravno. Najbolje da slikas panel, mozes i temu da otvoris za to da ne zatrpavamo ovde.
 
Poslednja izmena:
Da li je uzimao neko aktivni ves za trening??
Kratke, duge helanke, kao i gornji deo..
 
Uzimao ja, dug rukav gornji deo i dugačak gornji deo. Ja sam zadovoljan baš cena je bila oko 10 dolara za komplet.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno