Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Jači je procesor
I postoji bolji upscaling 4k

Stim da niko nije video razliku...realno je isto *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, sa istim problemima, sa istim manama ,nista nije bolje....sem daljinskog (mozda).Slabija varijanta ima 32bit sistem zato joj ne rade neke stvari vs pro model.
 
Poslednja izmena:
Meni se Mi Box S stabilizovao. Ne gasim ga i dalje na dugme na daljincu i to je to.
 
Naručio mi box sa Alija za 48eur, pa kad stigne, videću šta može i da li će raditi Eon,ako ne, tu je Kodi.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

radi EON aplikacija, danas sam kupio Mi box S i odmah probao instalaciju :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Radio EON bez problema na Mi Boxu. Jedini problem je čuveni deinterlacing.

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
Meni nije taj problem sa Mi Box S i EON app toliko izrazen jer meni ide sve preko Denon AVR - koji pegla to solidno (ima opcija za to). Mozda mi zato i D3i slika izgleda vrhunski - drugar koji ima D3i i isto FHD TV kaze da se kod mene bolje vidi.. naravno to nema veze sa FHD jer ni jedan kanal na D3i nije FHD.
 
Da preformulisem pitanje od par strana pre(trebalo mi vremena da sve pohvatam):) Mogu da aktiviram EON Smart TV aplikaciju,koji Box za to,budzet 70e ?
 
Sta mislite o A95X F3 Android 9.0 Tv Box?Ima li ga ko?
 
Meni treba da stigne uskoro. Trebalo je odavno, nego valjda kasni zbog štrajka pošte.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
radi EON aplikacija, danas sam kupio Mi box S i odmah probao instalaciju :)


Sent from my iPad using Tapatalk
Na koju aplikaciju misliš, Smart tv ili mobilna aplikacija i koji net imaš?
Da li može da se napravi free vpn sa mi box s, da ne prepozna telekom net?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Na koju aplikaciju misliš, Smart tv ili mobilna aplikacija i koji net imaš?
Da li može da se napravi free vpn sa mi box s, da ne prepozna telekom net?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Mislim da je mnogo bolje da koristis mob aplikaciju ako ides preko vpn .....
 
To je smart aplikacija, na ATV OS može samo smart aplikacija.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ako neko ima konkretno iskustvo, da li HLG HDR ako ga box ima, može da popravi kontrast i na televizorima koji nemaju HDR?
 
Citam unazad ovu temu, vidim da se stalno spominje neko trzanje kod eon app ? Ja korisitim sad vec vremesni tanix tx3 mini, eon app skidam za smart tv , odlicno radi, slika isto perfektna i nema seckanja. Naravno iskljucio sam animacije u samoj aplikaciji da brze ide kroz ui, ali konkreno kod gledanja nema nikakvog trzanja ?
Prakticno glavni nedostatak mi je fps, koji je koliko vidim 25 sto ovako generalno vrsi posao, ali sport ipak ne prija.
 
Poslednja izmena:
Pa to "seckanje" se upravo odnosi na tih 25fpsa, sto i sam kazes, za sport nije dovoljno. Ti boxovi ne mogu da odrade full motion deinterlaciju i da prikazu fludinih 50fpsa. Koliko sam skapirao, ne pratim bas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Aha, ok, to vec ima logike onda. Je l postoji neka opcija da se postigne nekako tih 50fps ? Neki jaci box, nesto ?
 
Питање је која резолуција је и са колико кадрова у секунди код СББ-а?

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Pa valjda Amlogic ima taj problem, sa interlaced strimovima, resiv je npr. na onom CoreELECu. Ali za direktno gledanje preko EON aplikacije, tako nece ici, morace box koji nema taj problem. To je valjda Nvidia Shield i sam EON box. Ne znam za druge.
 
Citam unazad ovu temu, vidim da se stalno spominje neko trzanje kod eon app ? Ja korisitim sad vec vremesni tanix tx3 mini, eon app skidam za smart tv , odlicno radi, slika isto perfektna i nema seckanja. Naravno iskljucio sam animacije u samoj aplikaciji da brze ide kroz ui, ali konkreno kod gledanja nema nikakvog trzanja ?
Prakticno glavni nedostatak mi je fps, koji je koliko vidim 25 sto ovako generalno vrsi posao, ali sport ipak ne prija.
Ја имам Tanix tx2 и на Смарт апликацији не ради даљински. Једноставно немам никакву команду над апликацијом. Теби све ради са даљинским?

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Cim ne radi daljinski instalirao si mobilnu aplikaciju, potreban ti je miš

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Не, инсталирао сам апликацију за Смарт ТВ. Знам шта сам инсталирао. Иначе имам и миш на tx2, пробао нешто и он није успео. Пробаћу сутра верзију за мобилни, таман сам направио да може проћи верификацију.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ја имам Tanix tx2 и на Смарт апликацији не ради даљински. Једноставно немам никакву команду над апликацијом. Теби све ради са даљинским?

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока

Da, da...sve radi odlicno, prilicno brzo, slika mi izlgeda cak i bolje, narocito kad podesim na 7mb kvalitet. Cak i ovaj siromasni daljinski od tanix-a, odlicno radi na ovoj app, dobro su je sredili za levo,desno...
Jedino ostaje taj problem manjeg fps.
 
Pojavio se update na 3.4.4 za Smart Tv Eon.Pojma nemma sta su cackali to meni isto i dalje :)

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Nemam bas puno vremena i zelje, verovatno i znanja da se rvem sa instalacijama i ugradnjama, te bih uzeo box i placao listu kanala. Koliko mi skromno znanje dopusta, uzi izbor je pao na Beelink GT1mini.
Postoji prica i da IPTV liste odlicno skidaju i Mag uredjaji. Dilema je sta odabrati... pozdrav.
 
Treba mi neka aplikacija za skrivanje root-a?

Na telefonu imam magisk i tamo ima magisk hide opcija, na boxu je supersu..
 
Moracu malo da izguglam sta i kako, davno sam ubacio atvXperience koji je vec rootovan, nisam siguran ni da li imam twrp ili ne... Cim nadjem vremena. Ovo mi je delovalo kao brze resenje
 
Još ništa, ne pomera se uopšte već 15-ak dana

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno