Šta je novo?

MTS optika za fizicka lica

Kod mene radi admin/20HWont17. konkretno hg8245q2 je u pitanju

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Kakav sam *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*... Mislio sam na ZTE. Dakle, da li postoji šifra za ZTE ont?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Zar ne treba sve da povezu, kako da koristis net ?? Kad budu dolazili kod mene zakljucam vrata pa dok sve ne proradi, a kako su neki navodili, nema napolje.

Očigledno je u pitanju ista ekipa koja je meni radila, kao ne povezuju kabl za komp samo TV. Sada mi je krivo što ih nisam oterao i tražio da pošalju druge.
 
Što im nisi rekao da komp tj monitor koristiš kao TV, da želiš da povežeš STB na monitor? :d
 
Dodje majstor danas, posle 17 dana. Kaze covek previse posla imaju a telekom smanjuje ljudstvo. Minuta ne odmara. Nekad bio zaduzen samo za Zvezdaru, sad ga salju po celom Beogradu ( kod mene dosao u 16h i kaze odmah ide u Savamalu).
Inace, problem bio prekinuto opticko kablo negde na sred duzine i to tamo gde ide skroz do plafona. U svakom slucaju, ne dao bog neku novu havariju.

Послато са LG-H870S помоћу Тапатока
 
Ovo je skandal, 064754 nije u funkciji, zvali su me 1 u ponedeljak i meni je odgovarao termin sledećeg ponedeljka i kao zvaće me i ništa!

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, video sam juce da provlace opticke kablove kroz sahte, pa me interesuje koliko otprilike vremena im treba dok ne ponude uslugu konacno?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Kod mene u kraju je oko tri meseca sve trajalo, mada mislim da sada ide brže.
 
Ja koristim vec nekih mesec dana optiku 200/80mbps u BOX 3 paketu, vrlo zadovoljan brzinom interneta. :)
 
Ima li optike u Palmotićevoj 26? Optika call centar prodaje će mi tražiti broj fiksnog za proveru a to nemam.
 
Da li vam je aploud kao što je deklarisano ili nešto manji? Recimo 150 umesto 160.
 
Meni je UL deklarisani, a DL malo veći
 
Ima li optike u Palmotićevoj 26? Optika call centar prodaje će mi tražiti broj fiksnog za proveru a to nemam.
Pitaj komsije za broj ako im je mts fiksni, mogu i tako da ti provere.
Ili trazi neki broj iz tvoje okoline na belim stranama.
 
Da li vam je aploud kao što je deklarisano ili nešto manji? Recimo 150 umesto 160.
Meni su nesto zeznuli sa uploadom.

Doduse bitno mi je da je dl ok i on je bio problem dok nisam dobio Q2. Kad je konacno proradio novi ruter ja sam im rekao za problem sa uploadom a oni su rekli da sacekam 20-ak dana da prodje guzva jer su imali neki problem na mrezi i dosta prijava.

Realno i ovo mi je ok, ali prijavicu uskoro cisto da rese, deluje mi kao da je negde unesen limit od 40 umesto 160...



0cd824fbe33b0c6010588d8e9b882051.jpg


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Da li vam je aploud kao što je deklarisano ili nešto manji? Recimo 150 umesto 160.

150 mbps kada nakačim jedini kabl koji može da postigne brzine, onaj što stiže uz Q2 ruter. Download je u tom slučaju 400 mbps.

Mejl podršci je pokrenuo stvari, barem sam dobio kakav takav odgovor i otvoren zahtev bez da ga zatvore u roku od dva dana a da ništa ne urade. Pišite im na mejl, batalite telefonske operatere i poslovnicu.
 
Ljudi, kakva je slika na mts optici u odnosu na sbb-ov d3 kombinaciju? Imam 4k lg smart tv. Slika je stvarno bruka, i ne verujem da moze da bude bolja od ovoga, bar u Srbiji. Cisto me interesuje ako je neko sa sbb-a presao na mts iptv preko optike.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
OK je slika na HD kanalima, ništa lošija nego na SBB-ovim
 
Ovo je ludo, prosle godine MTS provukao je optiku svuda u zgradi osim mog ulaza, stanari nisu dali dozvolu. Sad neko mocan naredio je da se provuce i kroz moj ulaz, meni ne smeta ali znam da niko nije dolazio da skuplja potpise saglasnosti za MTS posle tog neuspelog pokusaja. Sad cu imati da biram, optike koliko hoces, znaci konkurencija i biras po ceni i kvalitetu. Cena ko cena imas reper ali kvalitet to je vec subjektivna kategorija onih koji pisu o tom provajderu.
 
Ne uzimaju se vise potpisi stanara.
Dovoljan je potpis i od predsednika skupstine stanara.
 
Narode jel postoji negde cenovnik ako se odlucim samo za internet?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока


Edit,

Nasao sam. Moze delete.
 
Poslednja izmena:
Ovo je ludo, prosle godine MTS provukao je optiku svuda u zgradi osim mog ulaza, stanari nisu dali dozvolu. Sad neko mocan naredio je da se provuce i kroz moj ulaz, meni ne smeta ali znam da niko nije dolazio da skuplja potpise saglasnosti za MTS posle tog neuspelog pokusaja. Sad cu imati da biram, optike koliko hoces, znaci konkurencija i biras po ceni i kvalitetu. Cena ko cena imas reper ali kvalitet to je vec subjektivna kategorija onih koji pisu o tom provajderu.

Ta dozvola stanara u vidu skupljenih potpisa je obina lakrdija. Provajderi jednostavno dovode svoje kablove gde hoće po zgradama. Primer. kod mene u zgradi je exe.net postavio svoje kablove, a da nije tražio dozvolu stanara. Moguće je da se samo "dogovore" sa upravnikom zgrade.
 
Poslednja izmena:
Теоретски може и друг председник а сада скоро сигурно може и управник али онда они ризикују да их неко од станара минира, нападне и прави проблеме. Овако се скупи 50% плус 1 и нема више дилеме ко је одлучио.
У сваком случају више нема неког монопола, дуопола или како је ко називао, свуда сви долазе и конкуренција може да донесе само добро.
 
Теоретски може и друг председник а сада скоро сигурно може и управник али онда они ризикују да их неко од станара минира, нападне и прави проблеме. Овако се скупи 50% плус 1 и нема више дилеме ко је одлучио.
У сваком случају више нема неког монопола, дуопола или како је ко називао, свуда сви долазе и конкуренција може да донесе само добро.

Nadajmo se da je tako. Nisam siguran da li će i cene zbog konkurencije pasti. Borba za korisnike se zasniva na akcijama i promotivnim periodima sa popustima. Kad postaneš stari korisnik, onda, pređeš kod konkurencije na promotivni period i tako u krug. Menjaj opremu, zovi podršku, pdodešavaj, znoji se, nerviraj, se. Kad prođe promocija... ajd Jovo, nanovo
 
Imam fiksni od 1989 :))

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Narode jel postoji negde cenovnik ako se odlucim samo za internet?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока


Edit,

Nasao sam. Moze delete.

Ko je na optici Box2 paketi nemaju isplativost zato što ne može veći paket od 100/10,za iste pare uzmeš box3 start paket i imo bi brzinu 100/20 + kaku taku televiziju na 2 televizora.
 
Napismeno sam putem mejla dobio potvrdu da su odobrena ekstra dva meseca, tačnije da imam 8 meseci po dinar kako je dogovoreno. Bilo bi lepo da su to uradili u početku da ne razbijam glavu je li nije li, u usmena obećanja se ne uzdam.
 
Nazad
Vrh Dno