Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Jel si pogledao dal nije neko u podesavanjima ekrana pa u napredna podesavanja stavio na hladne boje i crveni ton skroz iskljucio?

S10+
 
Malo sam ispao iz fazona, sta koristiti od softvera za prebacivanje sa iOs na android? Ko je menjao u zadnje vreme na S10


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smart switch, dođe sa samsunzima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel si pogledao dal nije neko u podesavanjima ekrana pa u napredna podesavanja stavio na hladne boje i crveni ton skroz iskljucio?

S10+
Sve probao i mislio da je njegov displej felerican medjutim i u poslovnici isto, Danas u telenoru druga prica oa sam ukucao da vidim ima li toga jos i vidim da imaju ljudi taj problem itekako
 
Ovde jel si probao?
f6d9942361092e38ea2c32b7d86b43f7.jpg


S10+
 
Moze malo pojasnjenje oko gestures komandi...dole imam obelezene tri linije i po njoma zadajem komande? Vidim da ne moze da se vrati unazad stranicu npr na sredinu ekrana

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Moze malo pojasnjenje oko gestures komandi...dole imam obelezene tri linije i po njoma zadajem komande? Vidim da ne moze da se vrati unazad stranicu npr na sredinu ekrana

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Može da se vrati i ne moraš da imaš linije, možeš da ih skroz ukloniš.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odkud tebi takva podesavanja. Kod mene ovako:

8816685d59070fa95bc068356ec63c86.jpg
ab19ceb8d35ea78442dfc179ca687d0b.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^
Ne bih rekao da ste u istom meniju ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze malo pojasnjenje oko gestures komandi...dole imam obelezene tri linije i po njoma zadajem komande? Vidim da ne moze da se vrati unazad stranicu npr na sredinu ekrana

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Na bilo koju od tih linijica staviš prst i vučeš ka gore da bi dobio back, home, recents...home možeš povući i u desno i onda imaš praktično brzo preskakanje između poslednje dve aplikacije (što si ranije imao kada dva puta brzo klikneš kvadrat tj recents komandu); ako ugasiš skroz linije, ovo zadnje nisi u mogućnosti nažalost što me skroz nervira :(

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja kontam da nismo, naisao sam negdje i na ovaj meni, mislim da je u developer modu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Gde mu je to stelovanje da znam
To nije u meniju gde je display već negde gde su opcije za accessibility, ovaj meni konkretno je verovatno za daltoniste(oni koji ne razlikuju boje kako treba), i sumnjam da tu može da se podesi wb

P30 Pro
 
To nije u meniju gde je display već negde gde su opcije za accessibility, ovaj meni konkretno je verovatno za daltoniste(oni koji ne razlikuju boje kako treba), i sumnjam da tu može da se podesi wb

P30 Pro
Sad gotovo, ohladio sam se nego cisto da znam, bas me zanima posto smo sve probali i nismo uspeli,pitanje da li i sa ovim moze da se resi
 
To nije u meniju gde je display već negde gde su opcije za accessibility, ovaj meni konkretno je verovatno za daltoniste(oni koji ne razlikuju boje kako treba), i sumnjam da tu može da se podesi wb

P30 Pro
Tako je. Ne moze mnogo ds promeni stvar.

S10+
 
Na visoke performanse je malo beliji ekran nego optimizovano. Evo poredim ga bas sa XS zeninim, za dlaku je beliji na 10+,skoro isto. Dakle o tome su procali iz Samsunga, da su to namerno uradili zbog ociju. E sad nekome je mozda mnogo zutija bela boja nego kod mene, ne znam. Meni je skroz okej.

S10+
 
Malo utisaka nakon 2 meseca o S10

- baterija mi retko kada izgura dan
- kamerom sam prezadovoljan, moraću da potražim da li se pojavilo normalno Gcam rešenje
- performanse u igrama su... nezadovoljavajuće!!! Generalno ne igram mnogo, ali eto par trka Asfalta dnevno stučem. Na iPhone 7 je bilo manje štucanja
- čitač otiska prsta je loš
- slučajnih dodira ekrana je nekoliko svakog dana
- telefon vredi 500 evra max.
- prija mi u svakodnevnom korišćenju, ali za ovaj telefon nikada ne bih upotrebio epitet "najbolji". Dobar, to naravno jeste.

---
Maltretirali smo malo i Galaxy Buds. Ko plati ovo regularno u radnji... žestoko se zeznuo. 100 evrića svakako vrede. Bez problema traju i celu radnu nedelju sa jednim punjenjem. Bio sam skeptičan što se udobnosti tiče, ali super leže a imao sam probelma sa drugima.
 
Poslednja izmena od urednika:
Realno samo s10e ili plus varijanta.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Realno samo s10e ili plus varijanta.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Pa on je govorio o običnom s10. Meni na s10+ baterija izgura više od dana sa 6 i kusur sot-a, još mi je BT stalno upaljen zbog sata. Igre ne igram da bi to komentarisao. Fingerprint je radio savršeno dok ga nisu apdejtovali. Sad samsung pass prolazi iz prve a otključavanje telefona neretko zna da štucne pa tek iz drugog ili trećeg puta otključa. Dual sim dosta utiče na bateriju. Ne postoji savršen fon. I šta znači savršen. Svaki ima prednosti i mane i sve se svodi na afinitete korisnika. Ja nikad ne bih i nikad nisam kudio druge proizvođače jer nisam fanboj nekih firmi. Dobro je što postoji dosta dobrih telefona pa postoji izbor. Jedino mi je žao što je Nokia uprskala stvar sa ovim pureviewom.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Slažem se sada je izbor ogroman i može da bira ko šta voli ko šta hoće ,na žalost ne postoji savršen telefon još uvek
 
Ja sam prilično zadovoljan sa S10+, jedino taj FP da je brži, ostalo sve radi tip top. Autonomija odlična, kamera odlična, nikad ni jedna aplikacija nije zaštekala... Dok ne dođe Note 10 sam miran :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I ja sam prezadovoljan sa S10+. Prvih 4 dana sam bio razocaran baterijom posle P30 Pro. Ali posle je sve leglo i sada sam zadovoljan i sa baterijom. Ostalo vrh..

S10+
 
Sta koristite za mail na fonu? Jel ovaj fabricki Samsungov klijent ili nesto drugo?
 
Gmail na svim platformama i uvek.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ja na poslednja dva telefona Samsungov mail, sve super
 
Za gmail Gmail app. Za ostale naloge samsung app samo zbog sata jer nema gmail app za sat, barem ja ne znam da ima, dok je samsung mail preinstaliran.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno