Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Obzirom koliko su natrpali kanala na transpondere, sa ovim ne mogu da se složim nikako
 
Poslednja izmena:
Što? Nisam upućen, a razmislio bih o ovoj varijanti za kuću u kojoj ne živimo...

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Previše kanala po transponderu, slab protok, samim tim i slika
Arene su u HEVC, pa to malo popravlja stvar, ali ostali su baš kilavi
 
Ima i te kako.

u mom naselju bar 40% korisnika su dvojnici, i oni naravno ne mogu koristiti ADSL. Oni koji imaju sreće da nisu dvojnici, na ADSL-u ne mogu izgurati ni 10Mbps, zbog udaljenosti od centrale, i verovatno loših parica jer su bezbroj puta bile prekidane. Nisko su ukopane i gotovo uvek kada putna služba bagerom čisti kanale pored puta, desi se da pokidaju parice.
 
Ovo mi uopšte ne deluje loše? Dobije se 100gb neta, ubaciš u telefon i furaš, a negde se odnese antena i imaš tv. I konačno nije uslov da imaš njihov fiksni...

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
Da li bi recimo ova antena radila ako se odnese u Bosnu, uz samu granicu sa Srbijom, jedno 2km vazdusnom linijom, u tom delu recimo moze da se uhvati mts-ov signal, jeste da bude jedna ili ni jedna crtica, ali ostaje na mrzi telefon, ne ispada.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
^tu uslugu imas i u mTel-u. Slicne cene prilicno. Verovatno obe mogu da rade bilo gde, ako imaju signal sa satelita tamo.
Ja jedino ne vidim da li se antena dobija ili samo STB?

Singal MTSa u smislu 3G/4G mreze mislim da je skroz nebitan za ovu uslugu (sem za onih 100GB ako uzimas najmanji paket, ali to ne znaci da TV nece raditi tamo gde nam MTS signala).
 
Poslednja izmena:
Da li bi recimo ova antena radila ako se odnese u Bosnu, uz samu granicu sa Srbijom, jedno 2km vazdusnom linijom, u tom delu recimo moze da se uhvati mts-ov signal, jeste da bude jedna ili ni jedna crtica, ali ostaje na mrzi telefon, ne ispada.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Antena radi bilo gde u Evropi, pošto je signal sa tog satelita izuzetno jak
 
  • Like
Reagovanja: M J
^tu uslugu imas i u mTel-u. Slicne cene prilicno. Verovatno obe mogu da rade bilo gde, ako imaju signal sa satelita tamo.
Ja jedino ne vidim da li se antena dobija ili samo STB?

Singal MTSa u smislu 3G/4G mreze mislim da je skroz nebitan za ovu uslugu (sem za onih 100GB ako uzimas najmanji paket, ali to ne znaci da TV nece raditi tamo gde nam MTS signala).
Ma za signal sam naveo cisto da se vidi kolika je udaljenost od granice, znam da nema veze sa satTv....

Kod mene je problem sto tast nece nikakvu kablovsku i slicno, ima onih 10ak kanala i dosta mu, a znam da bi mu dobro doslo, pogotovo zimi, a i klinci kad su kod dede naviklo su na ultru, minimax i slicno... Pa sa sam mislio uzeti i nek meni ovde stuze racun, boli me uvo hoce nece. Zato sam za ovu varijantu umesto bosanskih operatera.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
A mtaTVgo ako.imas Box vec?
 
Ne znam, nije mi on opcija.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
jel su popravili sajt? meni jos stoji da nisam platio za mart a jesam.
 
  • Like
Reagovanja: M J
To je do njih...rade nešto na sistemu tako da ništa nije proknjiženo.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma za signal sam naveo cisto da se vidi kolika je udaljenost od granice, znam da nema veze sa satTv....

Kod mene je problem sto tast nece nikakvu kablovsku i slicno, ima onih 10ak kanala i dosta mu, a znam da bi mu dobro doslo, pogotovo zimi, a i klinci kad su kod dede naviklo su na ultru, minimax i slicno... Pa sa sam mislio uzeti i nek meni ovde stuze racun, boli me uvo hoce nece. Zato sam za ovu varijantu umesto bosanskih operatera.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
ako bi nasao nekog ko ce ti taj mts satelitski tv montirati u bosni, radice sigurno... jer mts verovatno montira samo u srbiji.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koja im je fora da cetiri puta dolaze za instalaciju box paketa?Prvo za fiksni,posle za internet i jedan tv,pa za drugi tv pa za treci?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa kako inace da se opravda 20 radnika za bit flip?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Presao sa net 20 na box 3 sat i dobio 5m po dinar

Sad ce ceka montaza antene
 
Sta ciniti u sledecoj situaciji:
Inao sam MTS-ov internet od 10MB i po isteku majka ode i uzme crveni Box. Ono sto joj pri potpisivanju nisu rekli je to da kod nas nema uslova za 20MB. Zasto da placamo 20, a dobijemo 10. Sta mislite koja su moguca resenja?
Zadovoljan sam uslugom tako da ne bih raskidao.
 
Jedino smanjenje od 100din na cenu crvnog boxa :(
 
Aktivirao sam 100gb za dva mobilna broja, od kojih je jedan u okviru Boxa. U MTS centar aplikaciji mi se smanjuju gigabajti, npr. sad stoji da imam još 3 od 6, a kad proverim stanje tih 100gb na *797*97#, stoji kao da ništa od toga nije potrošeno. Je l' to okej, tako je i kod ostalih?
 
Aktivirao sam 100gb za dva mobilna broja, od kojih je jedan u okviru Boxa. U MTS centar aplikaciji mi se smanjuju gigabajti, npr. sad stoji da imam još 3 od 6, a kad proverim stanje tih 100gb na *797*97#, stoji kao da ništa od toga nije potrošeno. Je l' to okej, tako je i kod ostalih?
Prvo ide iz paketa, pa onda 100

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
MTS Centar mnogo cesto ne prikaze dobro stanje GB, tako da se nemojte previse obazirati na to. *797#/*100# (za KT, posto moze da se doda i KT u Box4/100GB) ili preko portala.
 
MTS uvodi Box pakete za mSAT. Nema jos uvek na sajtu izgleda, zato evo sken.

Mozda je nekome imteresantno, Kucni Net 100GB 4G sa MiFiem, zajedno sa TVom izadje oko 1600.

Ovo ce biti extra ako uvede mtel u CG, za sada tog boxa nema na ME sajtu. Još ako bude mogla da se parkira ugovorna obaveza [emoji1]
 
Aktivirao sam 100gb za dva mobilna broja, od kojih je jedan u okviru Boxa. U MTS centar aplikaciji mi se smanjuju gigabajti, npr. sad stoji da imam još 3 od 6, a kad proverim stanje tih 100gb na *797*97#, stoji kao da ništa od toga nije potrošeno. Je l' to okej, tako je i kod ostalih?
То је то, кад потрошиш све онда тек иде ових 100 које нема шансе да потрошиш, највише што сам потрошио је 30 гига [emoji6]

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Ovo ce biti extra ako uvede mtel u CG, za sada tog boxa nema na ME sajtu. Još ako bude mogla da se parkira ugovorna obaveza [emoji1]
Parkira = pauzira? Nece da moze tokom ugovorne obaveze :)
Verovatno nemaju dovoljno razvijenu mrezu u CG, jer u BiH su vec uveli maltene identicnu uslugu.
 
@sarulja, bit

Odlično, hvala! Idem danas na neku svadbu i moraću da strimujem poslednje kolo Engleza i Denver, pa da ne bude neprijatnih iznenađenja od Telekoma. :D

OnePlus 6/Tapatalk
 
ako bi nasao nekog ko ce ti taj mts satelitski tv montirati u bosni, radice sigurno... jer mts verovatno montira samo u srbiji.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Pa kontam nije neka nauka montirati.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno