Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

da.. bilo je nekih prica da ce pustiti HD kanale u osnovni paket ali ocigledno nista od toga za sada. takva je tehnologija da bi morali povecati bandwidth svima za hd kanale a mnogi nemaju "prostora" na svojoj liniji za tako nesto.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, jedno pitanje, potpisan Box Crveni paket i imam 3 TV-a,
problem je što mi je samo jedan port (Lan 2) slobodan na MTS ruteru, da li će mi praviti problem ako tri IPTV-a prikačim na Svič koji treba da dobijem od MTS-a i onda Svič prikačim na taj port?
Ovaj jedan IPTV što sam testirao radi bez problema.
 
Ja sam tako povezao kod sebe ali desava mi se ponekad na odredjenim kanalima da kad na jednom stb-u prebacim taj kanal ostala dva izgube sliku, izadje medijska greska 104030 dok na tom stb-u ima slike i ako prebacim odmah na neki drugi kanal vrati se slika na ostala dva stb-a. E sad kad izadje greska mozes da odaberes ok i nastavi se program. Nesto nemam vremena da trazim resenje pa je trenutno tako.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam tako povezao kod sebe ali desava mi se ponekad na odredjenim kanalima da kad na jednom stb-u prebacim taj kanal ostala dva izgube sliku, izadje medijska greska 104030 dok na tom stb-u ima slike i ako prebacim odmah na neki drugi kanal vrati se slika na ostala dva stb-a. E sad kad izadje greska mozes da odaberes ok i nastavi se program. Nesto nemam vremena da trazim resenje pa je trenutno tako.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

Hvala,
ako sam razumeo to je slučaj samo kada je na sva 3 TV-a isti kanal,
ostali kanali rade normalno (brzina i slika) kada su uključena sva tri TV-a (sa različitim kanalima)?
 
Poslednja izmena:
Desava mi se ponekad na odredjenim kanalima da kad na jednom stb-u prebacim taj kanal ostala dva izgube sliku, izadje medijska greska 104030 dok na tom stb-u ima slike i ako prebacim odmah na neki drugi kanal vrati se slika na ostala dva stb-a. E sad kad izadje greska mozes da odaberes ok i nastavi se program. Nesto nemam vremena da trazim resenje pa je trenutno tako.

Ja sam ovaj problem rešio pozivom korisničkog servisa i prijavom problema.
Rešili su u toku dana, daljinskim pristupom ruteru.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
@trajkovic to je super zvacu ih onda od ponedeljka.

@vetar ne kad je isti kanal na sva tri tv-a vec nasumicno ali ne desava se cesto recimo jednom do dva puta nedeljno. Sto se protoka tice sve radi savrseno nema razlivanje i kockanje slike, premotavanje radi dobro (kod sbb-a je to bolje odradjeno ali to je druga prica) Jedina zamerka je to sto lista omiljenih kanala nije posebna za svaki stb vec je ista za sve.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Zvali me i potvrdili da 3m pre isteka ugovora moze se dobiti novi sa 5m po dinar,kao novi korisnik

Mozda je vec pisano,nisam znao za tu opciju
 
Zvali me i potvrdili da 3m pre isteka ugovora moze se dobiti novi sa 5m po dinar,kao novi korisnik

Mozda je vec pisano,nisam znao za tu opciju
Sta si imao a sta si uzeo?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Bio sam u poslovnici 01.04 ili 02.04 da podnesem zahtev za produzenje ugovora za Box4 paket sa 10Mbit brzinom. Od radnice sam dobio info da mogu da dobijem malo vecu brzinu, ali da mora da se ide na proveru tehnickih mogucnosti i da ce mi se javiti ubrzo.
Jos uvek mi se niko nije javio, sto moram da priznam je jako neozbiljno za kompaniju ove velicine.

Takodje mi nikada nece biti jasno zasto samo novim korisnicima daju 6 meseci za 1din, a dugogodisnji korisnici jedva mogu da izvuku 2 meseca. Znam da im je u vecem interesu da skupe nove korisnike, ali zar ih toliko mnogo kosta da starima daju barem mesec manje od novih.

A da ne pricam tek o tome sto nisu ispostovali rok za zavrsetak radova na sistemu za placanje racuna online...
 
Bio sam u poslovnici 01.04 ili 02.04 da podnesem zahtev za produzenje ugovora za Box4 paket sa 10Mbit brzinom. Od radnice sam dobio info da mogu da dobijem malo vecu brzinu, ali da mora da se ide na proveru tehnickih mogucnosti i da ce mi se javiti ubrzo.
Jos uvek mi se niko nije javio, sto moram da priznam je jako neozbiljno za kompaniju ove velicine.

Takodje mi nikada nece biti jasno zasto samo novim korisnicima daju 6 meseci za 1din, a dugogodisnji korisnici jedva mogu da izvuku 2 meseca. Znam da im je u vecem interesu da skupe nove korisnike, ali zar ih toliko mnogo kosta da starima daju barem mesec manje od novih.

A da ne pricam tek o tome sto nisu ispostovali rok za zavrsetak radova na sistemu za placanje racuna online...
Svima je princip da se samo novima daje besplatno korišćenje ili neki popust. Suludo je malo da se neka usluga pruža, a da se zato što si potpisao Ugovor dobijaju meseci besplatnog korišćenja.

Baš zbog tog unapređenja sistema mislim da te nisu zvali. Gotovo sigurno možeš da ideš na vdsl.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imao sam box 2, net + fixni i pridodao naknadno mobilni broj, sad mi se ugovor vodi od datuma dodavanja mobilnog, a ne kada je prvobitno sklopljen, da li je to u redu?
 
Pa da li si i potpisao novi ugovor za box 4 ili samo dodao broj na postojece ---logikom
 
Imam Omoriku 1 u okviru boksa, a brat ima neku svoju mts post paid tarifu sa malo interneta. Je l' možemo da aktiviramo ono sa 100gb mobilnog interneta ili je to što on ima svoj paket problem? I da li to može da se aktivira preko onog njihovog sakatog portala na mts.rs ili mora da se ide u poslovnicu?
 
@Sgt. Major
Ako brat ima postpejd paket (Morava, Omorika ili Soko) onda moze. Mora min 2 broja da bi dobili 100gb.
6ef7e59a074650460c5faa3f5cfe9413.jpg
 
Možeš da aktivirao ako brat ima neki nov paket počevši od Morave.
Pozivom na tel 0800 100 100 vršiš aktivaciju u razgovoru sa operaterom.

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Kod mene nude ovo:

IMG_20190501_200232.jpg

U pitanju je inace FTTB (moguce je uzeti NET 100/10). Nadam se da ce da budu neke povoljnosti i kad sprovedu optiku do stanova.
 
Pa to je standardna ponuda Box4.
 
Uz plavi Box 4 imaš Porodični paket sve vreme trajanja UO od 24 meseca.
 
MTS uvodi Box pakete za mSAT. Nema jos uvek na sajtu izgleda, zato evo sken.

Mozda je nekome imteresantno, Kucni Net 100GB 4G sa MiFiem, zajedno sa TVom izadje oko 1600.
 

Prilozi

  • Screenshot_20190506-142505.png
    Screenshot_20190506-142505.png
    176.2 KB · Pregleda: 188
Poslednja izmena:
F** me, sta li sam gledao, ali nisam nasao malopre ;)
 
Koja je fora sa tim mSat-om u odnosu na standardnu iptv ponudu?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
To im je valjda ponuda kao TotalTV.
 
Koja je fora sa tim mSat-om u odnosu na standardnu iptv ponudu?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Za one kojima nije dostupna MTS infrasktruktura, a žele MTS-ove kanale
 
Ili za one koji nisu moroni i znaju sta je Satelitski kvalitet slike u odnosu na budjavi iptv
 
Ovo mi uopšte ne deluje loše? Dobije se 100gb neta, ubaciš u telefon i furaš, a negde se odnese antena i imaš tv. I konačno nije uslov da imaš njihov fiksni...

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Vrh Dno