Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Danas sam dobio kovertu iz Vipa sa ponudama, ugovorna obaveza za Neo mi ističe u julu, pa me obaveštavaju da već sada mogu da obnovim paket. Već imam KN L tako da mi tih +10GB uz Neo 3 (ukoliko potpišem novu ugovornu obavezu / i +1GB za on line kreiranje ugovora ), apsolutno ne znače ništa jer ne mogu da potrošim ni tih 150GB iz KN L paketa. Lep način da mi na budžet namaknu 200din za Neo3 + 400din za KN L, ukupno 600dindži 24 meseca, bez potrebe.

Pitanje :
Pošto imam praktično neograničen Net na fonu, jedino što mi je interesantno jesu minuti, sa opcijom da ne plaćam dodatne gigabajte iz bilo kog paketa /na bilo kom ISP-u. U obzir dolazi i prepaid.

a) Šta predlažete, koji paket, kog operatera?
b) U slučaju da prihvatim Neo3 yuz već postojeći KN L, šta mogu da očekujem kao benefit uz obzir da sam već u Vip mreži? Da se cenkam? Šta da im tražim?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^+Fakelook/Twatter/Whatcrap (i valjda Instacrap?) neograniceno.
Mada ne videh sinoc da negde stoji da li se prvo trosi 10GB pa onda to za DM, ili nezavisno.
 
Ali pazite, i na intarifi postoji mogucnost prekoracenja interneta. To nigde ne pise, pazite se dobro
 
^+Fakelook/Twatter/Whatcrap (i valjda Instacrap?) neograniceno.
Mada ne videh sinoc da negde stoji da li se prvo trosi 10GB pa onda to za DM, ili nezavisno.

Prvo ide iz dodatka pa onda 10 gb iz paketa:

4 Neograničeni čet za Viber, Facebook, Facebook Messenger i WhatsApp u nacionalnom saobraćaju uključuje neograničeno korišćenje interneta (prenosa podataka) za sve funkcionalnosti Viber servisa (slanje poruka, fotografija, video i audio snimaka, glasovni i video pozivi, slanje emotikona, stikera, itd. unutar Viber aplikacije), kao i sve funkcionalnosti WhatsApp-a, Facebook-a i Facebook Messenger-a, izuzev glasovnih i video poziva. Saobraćaj ostvaren korišćenjem eksternih sadržaja se obračunava iz 10 GB za prenos podataka u nacionalnom saobraćaju dostupnih u okviru ovog tarifnog paketa, sve do njihovog isteka (npr. pri poseti Facebooku, gledanje video klipa sa druge lokacije npr. sa Youtube-a se obračunava iz 10 GB za prenos podataka u nacionalnom saobraćaju dostupnih u okviru интарифа postpaid).
 
Jedino što nisi pod UO obavezom ali opet moraš svaki mesec da plaćaš 999 din.Sad moje pitanje ako koristim npr 2 meseca da li mogu da napravim pauzu od par meseci a da ne isključe broj i da pritom mogu mene da zovu ili bi me prebacili na pripejd.Ne mogu na njihovom sajtu da nađem taj podatak ostaje li broj aktivan ako nećeš svaki mesec da koristiš.
 
A kako da bude aktivan, ako ga ne placas i nije prepaid?
 
Pa to ti kažem nikake koristi što nisi pod UO ako neplaćaš svaki mesec 999 din osta i bez broja. Da su ovo pretvorili u pripejd opciju i da to sve imaš za te pare bio bi to sjajan pripejd paket ovako žaba je i dalje bolja opcija.Nego nisam skoro koristio žabu zar uz ovu opciju na mesec dana nije bilo više interneta od 3GB za 600 din.
 
Ideja im je (kao i svakom operateru..) da prekoracis nesto i napravis racun.
Na prepaidu to nije moguce :) Zato eto ovde, jednom predjes 100din racun zbog MB, drugi put zbog SMS..
 
Pa to ti kažem nikake koristi što nisi pod UO ako neplaćaš svaki mesec 999 din osta i bez broja. Da su ovo pretvorili u pripejd opciju i da to sve imaš za te pare bio bi to sjajan pripejd paket ovako žaba je i dalje bolja opcija.Nego nisam skoro koristio žabu zar uz ovu opciju na mesec dana nije bilo više interneta od 3GB za 600 din.
Nije ali je bila novogodišnja promocija 12gb 12 meseci koja se troši posle tih 3gb.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Podneo sam zahtev ta gasenje broja i zvali me i ponudili Neo3 bez telefona za 700 din mesecno, 2 godine... Hmm...
 
Poslednja izmena:
Stvarno vredi.. Žabalesku + 100 din za neo minute.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Neki utisci posle prelaska sa MTS na VIP.

U naselju gde sam sad, bolji je data prenos. Ranije je na nekim delovima znao da padne na E, a sada je standardno 4G.

Sa druge strane, kada se putuje Beovozom, relacija od Karadjordjevog parka do Pancevca ima na delovima potpun prekid data signala, dok je MTS imao E.

Slab signal je i ocekivan, jel su to ipak tuneli ispod zemlje, ali nisam ocekivao potpun prekid signala.
 
Sada možeš da izabereš интарифа paket i bez ugovorne obaveze, uz promotivnu mesečnu pretplatu od 999 dinara. 
интарифа ti svakog meseca donosi 10 GB za surf i neograničeno četovanje u najpopularnijim aplikacijama Viber, WhatsApp i Facebook Messenger. Uz sve to, imaš i neograničen internet za Facebook. 

A kada želiš da se čuješ sa nekim ko nije na netu, imaš 300 minuta mesečno za razgovore ka svim mrežama.

Više na https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/INtarifa

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da su ubacili i SMS, zbog cega verovatno vise njih iz principa odbija ovu tarifu+operatera nego sto je uzme, mozda bi napravili ozbiljan bum.

Sta kakav SMS?:) Nemas ideju koliko poslovnih stvari ide SMSom jos uvek. Messangers se vide kao decija fora izgleda ;)
 
Poslednja izmena:
Neki utisci posle prelaska sa MTS na VIP.

U naselju gde sam sad, bolji je data prenos. Ranije je na nekim delovima znao da padne na E, a sada je standardno 4G.

Sa druge strane, kada se putuje Beovozom, relacija od Karadjordjevog parka do Pancevca ima na delovima potpun prekid data signala, dok je MTS imao E.

Slab signal je i ocekivan, jel su to ipak tuneli ispod zemlje, ali nisam ocekivao potpun prekid signala.

Potpuni prekid signala je ispod zemlje jer VIP nema bazne stanice dole, dok mts ima 2G signal na stanici kod Vuka. [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SMS 4.9 din! Uzas... nego imaju taj visekratni dodatak za 59 din / 100 sms


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
To je korektno a i ne treba ti vise SMS. Joa sad bez ugovora ,pesma


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako to sad ide bez ugovorne obaveze, kako da aktiviras, koliko mozes to da koristis, je l' se neko raspitao...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Pa nema aktivacije,to je postpejd. Morasnpotpisati ugovornu obavezu ali bez vremenske odrednice. Tako meni to izgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma kakav sms. Sada je 2019 godina, nije 2009. [emoji16]
Eee, a kakve akrobacije sam izvodio 1999. da bih poslao besplatan sms...



Pa nema aktivacije,to je postpejd. Morasnpotpisati ugovornu obavezu ali bez vremenske odrednice. Tako meni to izgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Potpisuješ ugovor, bez ugovorne obaveze. Kako misliš ugovorna obaveza bez vremenske odrednice, ne razumem?
 
Poslednja izmena:
Holandski,nemacki,austrijski brojevi sms centra? Sve znam,ludilo[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno