Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Juče je DBT dobio januarski update pa ćemo sad mi koji smo ga flešovali, a ostali na SEE, videti da li ćemo dobiti OTA.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
A kad cemo mi koji nismo nista ubacili da ga dobijemo? [emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Šta čekaš? Ubacuj csa2, to je poslednji build. [emoji3]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Brate nadao sam se da ću dobijati OTA za DBT ubuduće ali malo sutra. Neću svaki put da flešujem kad izađe.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Csa2 je stable build. To je zvanična verzija i taj sve zemlje dobijaju od juče kada je krenula ota sa oreo na pie. Verovatno će i kod nas u Srbiji doci ta verzija. Onda ćemo videti da li ce ota da radi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja uzeo u Gigatronu, 1200din, dobra je folija, lepo zakrivljena, samo sto ja prvu nisam bas najbolje zalepio.
Inace 1000 puta bolje od ovih no noname, za ove pare 2 komada, odlicno.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Još od S7E koristim Samsung folije, najbolje se pokazale. Nikad nisam kapital zašto ovde toliko drame prave oko istih. Pogotovo ne kapiram kada za staklo daju 40-50e, ljudi aman, pa jeftinije vas izađe da ga umotate u one folije u Rajićevoj ili Ušću i kompletno uživate u telefonu, ne treba vam ni maska ni staklo, plus imate osiguranje ekrana.
 
Ja vec 2.5 meseca nemam foliju/staklo i nema ni najsitnije ogrebotine. Premaz preko ekrana je odlican.
 
Da li su Samsungove folije kompatibilne sa Spigen maskama, može li neko da potvrdi? Ili da ipak uzmem NeoFlex?
 
Još od S7E koristim Samsung folije, najbolje se pokazale. Nikad nisam kapital zašto ovde toliko drame prave oko istih. Pogotovo ne kapiram kada za staklo daju 40-50e, ljudi aman, pa jeftinije vas izađe da ga umotate u one folije u Rajićevoj ili Ušću i kompletno uživate u telefonu, ne treba vam ni maska ni staklo, plus imate osiguranje ekrana.

O kakvim folijama je rec, za nas sto ne znamo sta se nudi po Rajicevoj i Uscu?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Folije idu sa svih strana i nema potrebe za staklom i futrolom dodatno, kada ih izgrebeš možeš da ih menjaš. Imaju mašinu, može dosta telefona. To je jeftinije od ovih stakala koje naručuju po 50-60e a ceo telefon zaštićen. Najbolje demonstraciju uživo da vidiš. U TC Rajićeva iP X baca ko da je igračka i ništa. Udari čekićem po njemu. Uzeo sam telefon ne bi li ih "razotkrio" ali sam se džabe nadao, to je to. Bio sam skeptičan i dugo nisam verovao kad su mi govorili, ali kada sam video kraj, stavljaj! I uživaš u telefonu u njegovim dimenzijama, nije bucmast od futrole i stakla.
 
A sta ako padne i prsne ekran? Koga da vijamo tebe, jer ih reklamiras ili njih?
 
Da li su Samsungove folije kompatibilne sa Spigen maskama, može li neko da potvrdi? Ili da ipak uzmem NeoFlex?

Spigen futrole jesu odradjene tako da su kompatibilne sa folijma/kaljenim staklom (doduse, proveri na Spigenovoj oficijelnoj stranici).

Imao sam foliju i maknuo sam je posle manje od ~mesec dana. Ne uliva mi poverenje nikako, ni u dzepovima ni ovako dok stoji na stolu...
 
Ko bre nudi osiguranje ekrana sa tim sto ugradi foliju? To napismeno?
Ja sam na svim telefonima do sad polomio tempered glass, ali ekranu ništa.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Folije idu sa svih strana i nema potrebe za staklom i futrolom dodatno, kada ih izgrebeš možeš da ih menjaš. Imaju mašinu, može dosta telefona. To je jeftinije od ovih stakala koje naručuju po 50-60e a ceo telefon zaštićen. Najbolje demonstraciju uživo da vidiš. U TC Rajićeva iP X baca ko da je igračka i ništa. Udari čekićem po njemu. Uzeo sam telefon ne bi li ih "razotkrio" ali sam se džabe nadao, to je to. Bio sam skeptičan i dugo nisam verovao kad su mi govorili, ali kada sam video kraj, stavljaj! I uživaš u telefonu u njegovim dimenzijama, nije bucmast od futrole i stakla.
Ovo o cemu on prica je mobile outfitters i imaju taj clear coat koji se lepi vodenim lepljenjem i onda ide u "furunu" ili onim industrijskim fenom suse da bi se zalepilo. (Koliko je to pametnoo, jer tolika temperatura moze da steti bateriji)

Lepo samo na oko, ja sam imao i skinuo , ne uliva nikakvo poverenje, folija k'o i svaka druga..A za prednju i zadnju stranu je 4800.

Imaju i neki tip zastitnog stakla, zove se "fusion" , i to nije folija vec je poput zastitnog stakla, ALI imaju ga samo za par modela Apple-a. Tako da, niista...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Opet krece rasprava koje staklo i koja folija , xexe, kako lako neko cacne celu masu u ovu raspravu :) dajte utiske za Pie, pustite folije i rajicevu :)
 
A sta ako padne i prsne ekran? Koga da vijamo tebe, jer ih reklamiras ili njih?

Kako reći da ima nešto nobo ako ne napišeš? Nemam ništa sa njima. Nemojte da ih stavljati, ne valja ništa. Može tako?!
Reklama je pominjanje na svakoj stranici "whitestone" ili "šta je 50e sta staklo kad nosiš S9" više nego bilo šta.


Ko bre nudi osiguranje ekrana sa tim sto ugradi foliju? To napismeno?
Ja sam na svim telefonima do sad polomio tempered glass, ali ekranu ništa.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Samsung je davao osiguranje ekrana koje se ovde pomenulo bar 20 puta...
 
Poslednja izmena:
... kada kupis telefon do kraja kalendarske godine (cini mi se da je tako islo) na godinu dana imas osiguranje ako ga zatrazis ali placas 99e umesto pune cene... tako da je meni barem.

E sad da li postoji neko osiguranje uz te "samsung" folije ili ne?
 
Csa2 je stable build. To je zvanična verzija i taj sve zemlje dobijaju od juče kada je krenula ota sa oreo na pie. Verovatno će i kod nas u Srbiji doci ta verzija. Onda ćemo videti da li ce ota da radi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ma pući ću ga sa home_csc i super. Misliš da ćemo kasnije dobijati OTA za DBT i mi koji smo ostali na SEE nakon flešovanja?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Opet krece rasprava koje staklo i koja folija , xexe, kako lako neko cacne celu masu u ovu raspravu :) dajte utiske za Pie, pustite folije i rajicevu :)

Jeste,
Ajmo brzo da se vratimo na manuelno osvežavanje dostupnog apdejta, na po 15 min svako da pritisne po nekoliko puta i odmah da javi jel' stigao sveti Pie!
Ako nije, brzo da flešujemo DBT pa da se pitamo na pet strana hoće li OTA biti DBT ili SEE to je mnogo zanimljivije. A uvek možemo da pričamo i o ružnim ikonicama i vodoravnom recentsu ili koliko traje baterija na Pie i jel legla ili nije jeeeeeeeeee! :smash:
 
Telefon radi odlicno, malo smo nezadovoljni prednjom kamerom ostalo je sve tip top, tako da ostaje nam da pricamo o zastiti, SOT i sta su zeznuli novim azuriranjem. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko iskustva sa UV glass zaštitnim staklima što se stavljaju sa UV lampom? Da li se to staklo može nekada posle lako skinuti?
 
Moze naravno isto kao i obicno, ukucaj naprimer whitestone dome glass remove na YT


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A link, daj link...
 
Nazad
Vrh Dno