Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

@krupac
Fine su ti slike, svidja mi se obrada. Ove noćne jesi li koristio stock manual mod ili sa GCam?
 
Vezano za ovu temu, videh sad da flickr više nije besplatan i da može samo 1000 slika ili videa da stane pa me interesuje gde sad da uploadujem slike i sve to ? Google ? Šta je najbolja opcija ?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jedna nocna sa P20...
049c3ff0f016951ca61e888242c58e34.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 





P9 lite
 
Druga i treca slika da.
 
Jedna led sijalica, ISO 800

Low light portret test

4d prediktivni fokus odlicno radi posao. Dete u pokretu, 14 od 17 slika ciste, nigde mutne

https://flic.kr/p/QiBVBv

Mate 20 Pro
 
telefon ima dof od 3 metra, i da oces ne mozes da omasis fokus :d nije to ff sa f/0.9 samo ti treba brzi shutter da eliminises motion blur
 
Probaj i ti da uradis tako. U pozadini na tv-u isao spot, a iznad sijalice koje znaju itekako da zbune fokus i isti poprilicno omasi sliku. Plus dete u pokretu sa minimalnim osvetljenjem. No dobro

Mate 20 Pro
 
Prvo svima da pozelim srećan Božić. Od mene par zimskih sa S8 i GCam :)





 
Poslednja izmena od urednika:
Dobre :) Na posledjoj je trebalo malo da podesis white balance.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Odradio sam i to, al nekako lepse ispadne ovako jer je ulicna rasveta zuta :rupa:
 
Probaj i ti da uradis tako. U pozadini na tv-u isao spot, a iznad sijalice koje znaju itekako da zbune fokus i isti poprilicno omasi sliku. Plus dete u pokretu sa minimalnim osvetljenjem. No dobro

Mate 20 Pro
sta da zbuni focus, stavis hyperfocal, i sve zivo je u fokusu

smorili ste sa ovim snegom, prizvali ste mi zimu, pala temperatura na ispod 20, ocu da se utepam :/
 
Poslednja izmena:
Zar ni tamo na severu nema snega. Norveška prop'o.
 
ima sneg, no ocistili :D

dobar drug mi je bio u tromsu na nekoj zimskoj skoli. ne bi iso tamo sve da me tri norvezanke cekaju u kadi uvece posle posla :d minus milion!
 
Jedna led sijalica, ISO 800

Low light portret test

4d prediktivni fokus odlicno radi posao. Dete u pokretu, 14 od 17 slika ciste, nigde mutne

https://flic.kr/p/QiBVBv

Mate 20 Pro
Focus ti je na kiviju ne na detetu, dete je svakako mutno. Shutter ti je previše spor za ovo a ISO previše visok da bi izbegao enormnu količinu šuma koj je doveo do loše auto obrade te završilo sve sa enormnom količinom smudge-a.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitao sam vec jednom ali niko nije odgovorio, flickr ima sad ogranicenje na 1000 slika sto sam izgleda ja vec popunio pa me interesuje jel postoji neka druga aplikacija preko koje ovde mozemo da kacimo slike ?

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno