Šta je novo?

Google Play Store - popusti (FAQ u prvom postu)

Hvala za info, kupio.. koristio sam obicnu verziju ranije.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pokusavam da kupim sad nesto preko play stora i pise da kupovina nije omogucena u Srbiji. Jel to nesto do mene ili mi stvarno ne mozemo da kupujemo?
 
Nešto je do tebe. Juče nas je nekolicina kupovala bez problema.
 
Ja kupio juče solid explorer, sve bez problema...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Aplilacija AppSales je radila lepo za gratis i popuste, dok nisu stavili da za nas PS pise cena u dinarima. Sad vise nema popusta, i nicega gratis.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Aplilacija AppSales je radila lepo za gratis i popuste, dok nisu stavili da za nas PS pise cena u dinarima. Sad vise nema popusta, i nicega gratis.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Uzeo sam Zombie City Def pre par dana za dž, a cene su mi u poslednje vreme u din.
 
Doduše, sad proverih za popust, u pravu si, iako mi u PS nominalno piše niza cena u stranoj valuti, kad odem na kupovinu prikaže punu cenu u dinarima.
 
Vidi da nemaš u opcijama možda i Srbija i Crna Gora, ili čak Jugoslavija, pa probaj sa njima.
 
Hvala na info, odmah pazario. :)
 
Да ли nova или nova prime? У чему је разлика?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Sad tek primetih da su cene u dinarima. Jel treba da menjam deviznu karticu za dinarsku?
 
Jel uspeo neko da promeni play store na drugu zemlju i može li da napiše šta je tačno radio? Ja promenio u Indiju pre nekoliko meseci, i od tada pokušavam da prebacim na američki, ali nema šanse.

Koristio sam VPN mesec dana samo USA server, menjao zemlju tj. adresu, dodavao našu karticu, čak napravio i novi profil, jer nije mogla da se promeni adresa drugačije, ali i dalje je indijski play store. Neću da pravim nov nalog, jer ovde imam previše kupljenih aplikacija.
 
Jel uspeo neko da promeni play store na drugu zemlju i može li da napiše šta je tačno radio? Ja promenio u Indiju pre nekoliko meseci, i od tada pokušavam da prebacim na američki, ali nema šanse.

Koristio sam VPN mesec dana samo USA server, menjao zemlju tj. adresu, dodavao našu karticu, čak napravio i novi profil, jer nije mogla da se promeni adresa drugačije, ali i dalje je indijski play store. Neću da pravim nov nalog, jer ovde imam previše kupljenih aplikacija.
Ja sam promenio na englesku. Treba ti adresa, ajde manje vise, to je lako i treba ti engleska kartica. Sad ako imaš usa karticu za plaćanje, promeni, udji par puta sa vpn, bar je meni promenilo za stalno na UK store.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Možda ne možeš da promeniš godinu dana od poslednje promene. Mene je na to upozorio kad sam poslednji put hteo da menjam.
 
Hteo bih da promenim na USA, cisto da budem siguran da ce raditi gift codes, jer ne znam da li mogu kodovi kupljeni za USA store da rade na UK. Mislim da imam americku prepaid karticu kupljenu u prodavnici, pa cu probati to u kombinaciji sa VPNom i adresom. Hvala!

@-V-O-Y-A-G-E-R-

Ne znam, mene nista nije upozorilo u vezi toga. Pre par godina je automatski prebacivalo na lokalni store nakon par konektovanja sa VPNa, tako da sam imao i nemacki i americki. Sad nema sanse da se promeni ovaj indijski.
 
Poslednja izmena:
Da. Sada zemlja može da se menja samo jednom godišnje.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Nova Launcher je na popustu.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
@Lidija uvek pogledaš par poslednjih postova u temi pre nego postuješ...čisto savetodavno, nisam ništa loše mislio ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hvala svima koji us pisali za nova launcher popust cekao sam ga već neko vreme :)

P. S. Napišite još neku aplikaciju koja je na popustu a po vama vredi da se uzme.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Сад сам и купио Нова, изгледа да ми је два пута наплаћена, и није 99 динара него 103.
Или је то резервација па после враћају. Добио сам једну признаницу.
f831fe2796c249700aa6c3bfc2a0c5bf.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Сад сам и купио Нова, изгледа да ми је два пута наплаћена, и није 99 динара него 103.
Или је то резервација па после враћају. Добио сам једну признаницу.
f831fe2796c249700aa6c3bfc2a0c5bf.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Ako si dodao karticu prvi put,onda je rezervacija. NisM siguran da ces je dobiti nazad. Ja sam imao i imam problem sa dinarskom i Microsoft store,povuce rezervaciju i ostane večno u rezervisanim sredstvima na racunu. Moram banku zvati da to poniste
 
Враћено је, динарска је у питању. Имам ја већ на налогу и интернет картицу, мислио сам да је овако јефтиније 99 динара је писало, а кад сам платио пребацио је у доларе 0.99$

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Где се мења у којој валуту се врши плаћање? Хоћу да променим еуре или динаре. Како је боље платити, динарском који је везана за текући или интернет картицом? Тренутно је везана динарска картица, износ се приказује у динарима а кад плаћам показује доларе.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Kao da trošite hiljade dolara pa je bitna konverzija.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno