Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Dobice rom na xda, bar imate opciju za razliku od nekih kineskih pilicara koji blokiraju otkljucavanje bootloadera.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ima li neko s8 sa snapdragonom da isproba ovu novu portovanu pixel 3 cameru sa nightsight :D
Ja nemam s8 vise jer sam ga danas zamenio za oneplus6. Fabricka kamera na oneplus6 ima night shot mod (dolazi sa android pie9) i radi poprilicno dobro, no mora biti mirna ruka, tako da verujem da ce raditi dobro i port na s8, jer mi je pixel 2 portovana kamera radila super na s8 plus, zasto ne bi i pixel3 port radio dobro. Ali koliko znam portovana kamera sa pixela 2 je radila i na exynos-u? Sta se sad desava, port za pixel3 radi samo na snapdragon-u?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ispade mi veceras telefon direktno na ekran na plocice..
Drama dok sam ga okretao, srce mi stalo kad ssm video naprsli cosak.
Sreca u ovo kinesko UV full glue staklo. Nista nije stradalo, samo zastitno staklo

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kolegi na poslu ispao malopre ajfon XR, juce ga uzeo. :D

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
index.jpg

Sta je tu smesno, izuzev ako ne volis (ne podnosis, dakle mrzis) kolegu...

tuzni zeka 1.jpg
 
Ja nemam s8 vise jer sam ga danas zamenio za oneplus6. Fabricka kamera na oneplus6 ima night shot mod (dolazi sa android pie9) i radi poprilicno dobro, no mora biti mirna ruka, tako da verujem da ce raditi dobro i port na s8, jer mi je pixel 2 portovana kamera radila super na s8 plus, zasto ne bi i pixel3 port radio dobro. Ali koliko znam portovana kamera sa pixela 2 je radila i na exynos-u? Sta se sad desava, port za pixel3 radi samo na snapdragon-u?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Valjda je za sad samo napravljen za SD verziju
Na ovom linku primjer kako radi night sight
https://m.imgur.com/gallery/R7jDfRV
 
Njemu smesno, a meni se zivot skratio za par godina.
Nov telefon, mesec dana ga imam, cuvam ga ko oci u glavi. Do sad nikad nisam slomio ni jedan
Vise alkohol i telefon nikako :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Dobice rom na xda, bar imate opciju za razliku od nekih kineskih pilicara koji blokiraju otkljucavanje bootloadera.

I onda se valjda okine Knox, pa nema ni garancije više. Jedan flegship bi trebalo ovakav apdejt da dobije automatski, a ne da se korisnici zamajavaju sa jurenjem romova po XDA. Što se mene tiče, ja sam sve bliži povratku na OnePlus UI :d, dovoljno je bilo druženja sa Samsungom.
 
Nije poenta u romu, vec kako je Samsunga briga za telefon star skoro godinu dana, te samim tim podsticu ljude da uzmu s9, s10 itd. Apple je po tom pitanju svjetlosnu godinu ispred ovih sljamova.
 
@vojopd obozavam Samsung ali zbog ovoga sto si naveo batalio sam samsung. Vraticu se kad isprave ovo sto si rekao. Podrsku kad srede tek tada ga opet mogu kupiti

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nije poenta u romu, vec kako je Samsunga briga za telefon star skoro godinu dana, te samim tim podsticu ljude da uzmu s9, s10 itd. Apple je po tom pitanju svjetlosnu godinu ispred ovih sljamova.

Kada su predstavili Note 8,izvinjavali se i zahvaljivali ne znam kako potencijalnim kupcima na ukazanom poverenju,medju kojima sam i sam bio. Sve zbog onog fijaska sa N7,a sada tim istim N8 kupcima ovako zavuku. Bas smradine nevidjene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svakako ljudi ne kupuju Samsung zbog softvera i update-a. Da nije tako, kupovali bi Pixel / One Plus / Xiaomi flagship...
 
Znaci u redu je dati 1000 eura, a sortver mozr biti i kitkat od prije par godina :D. Ajde super.
 
Ja sam presao na one plus 6 sa s8+ od juce. Jeste samsung bolji u dosta toga sto se tice dodatnih appikacija, ali generalno sve sto imam na one plus mi je i vise nego dovoljno. Samsung je krcat opcijama ali i dalje ne mogu da shvatim da tako ozbiljna firma kao samsung neke stvari prosto nece da resi. Kao korisnik s8 plusa, jasno sam video kako se gura s9 i note 9 pre ostalih modela. Dok je recimo kod apple-a pa vidim i kod one plus sve mnogo drugacije

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
@IceUniverse

Galaxy S8 series and Galaxy Note8 will also get One UI. The message is accurate, from a senior Samsung official

Ovaj retko gresi.
 
Apple apdejtuje sve modele jer vise para zaradjuje od softvera/usluga nego od hardvera,pa im je sve jedno. To sa ostalima nije slucaj
 
Kako onda xiaomi updejtuje mobove od 120$ oko 3godine ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Zasto vise ne moze da se edutuje ovaj widget? Pre sam mogao da menjam oblik, boju i td...?20181109_124840.jpeg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako onda xiaomi updejtuje mobove od 120$ oko 3godine ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Ne znam, ne pratim njihovo putešestvije. Pošto si im ti maskota, saznaj pa nam javi :) mada je verovatan razlog potreba da se probiju na tržištu. Meni se iskreno svidja taj brend (sem imena,koje je bez veze), ali suvise malo ljudi ih ima,skoro niko koga znam, pa nisam najbolje svestan njihovih prednosti i mana
 
Poslednja izmena:
Napisao si to sa ostalim nije slučaj . Pa reko pošto znaš kako posluju sve multinacionalne kompanije verovatno znaš odgovor i za one koje updejtuju sve svoje mobove redovno 2,3god

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da, znam da sem Epla niko ne zaradjuje vise na softveru/uslugama nego na hardveru. Ne znam sta ti je tu bilo nejasno, i na koji nacin taj info implicira da sam ja strucnjak za sve, posebno za svakog kineza. Ali onoliko koliko znam, prenecu ti, nikakav problem,samo pitaj :)
 
@IceUniverse

Galaxy S8 series and Galaxy Note8 will also get One UI. The message is accurate, from a senior Samsung official

Ovaj retko gresi.
E sad i ti, a taman svi rešili da prodaju telefone jer na nekom random članku na netu pisalo "may not get" :D
 
Nema od toga ništa, pući će ta politika kao balon. Ali će zato u međuvremenu da budu pljuvani propisno (a i treba).
 
Ima li šta da vredi u tim temama, što bliže stock Androidu?
 
Neverovatna glupost od samsunga

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ima li šta da vredi u tim temama, što bliže stock Androidu?
Meni to zvuci kao da ce da naplacuju infinity display i slicne fore, eventualno live wallpapere/teme. Nema sanse da mogu da ti naplacuju ako stavis svoju custom sliku,mada... sa korporativnim pijavicama se nikad ne zna
 
Nazad
Vrh Dno