Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

pozdrav ljudi, nov sam na temi....
neki adon za sport klubove ili Arenu sport???
Liga sampiona veceras...
 
Evo sad probao i nece, samo trepne kad pustim play... :( radi mu samo red tube... :)
 
I ako sad radi, kad počnu utakmice teško da će raditi...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Veceras nece raditi nista od tih free...probaj samo mobdro taj mi je uglavnom radio kada sve zakaze ali na nekoj ocajnoj rezoluciji

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupite IPTV listu za 7-8€ mesec dana i sljaka za 10

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Evo odgledah utaomicu bez vecih problema u profi media adonu. Svaka cast momcima za listu. I narav o Zvezdi.
 
meni zabaguje lap na kodiju tj na green buildu a gledao sam bt sport i to par puta samo zaledi :/
 
Је ли има нека фора да Коди ради на лаптопу са две графике, са тим што му је главна Intel HD 3000? Windows 10 је у питању и има све најновије драјвере. Друга му је Атијева графичка. Ради једино преко андроид емулгатора, али је онда веома споро и заузима пуно радне меморије.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Не постоји никаква фора. Интегрисана графика (интел) обрађује видео који није захтеван, дискретна (амд) је ту за захтевне видее/игре.
Није ми јасно чему емулатор андроида? Скини коди за виндоуз и инсталирај.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Неће да покрене Коди. Ја колико сам видео, неће да ради на Intel HD 3000. Пробао сам све варијанте верзије 17,6.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da li ti je win10 update-ovan? Bilo je ovde na temi problema da nece da se pokrene kodi i posle update je proradio, a probaj i starije verzije
kodi17 (npr. 17.4).
 
Неће да покрене Коди. Ја колико сам видео, неће да ради на Intel HD 3000. Пробао сам све варијанте верзије 17,6.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Како мислиш све варијанте 17.6???
За виндоуз постоји само једна варијанта 17.6

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Мислим на све варијанте које постоје на интернету. Имаш посебне верзије као portable верзије...

Windows ми није инсталирао последњу обнову (update), пријављује грешку.

Пробао сам све верзије оправке ажурирања и нисам успео. Може и овако да ради, јер имам на лаптопу легалну верзију Ворда са кључем купљеним преко eBay, па се плашим да ћу изгубити регистрацију ако ресетујем Windows. Наравно Windows ми је легалан са дигиталном лиценцом јер је лаптоп купљен са Windows 7 pro. Извињавам се што сам овако скренуо да теме.

Имам Коди инсталиран на hp dc7800 где је убачена боља графичка, али тај ми је повезан на Vox телевизор где и одлично ради, али ту не сме да ради Redtube :))))

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Скини официјелну верзију са сајта коди.тв. Не може да не ради.
Што се тиче ворда, инсталирај пониво и унеси кључ који си купио.
Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Скини официјелну верзију са сајта коди.тв. Не може да не ради.
Што се тиче ворда, инсталирај пониво и унеси кључ који си купио.
Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Ресетовао windows. Коди ради. Ажурирања прошла. Све ради супер, осим Office. Неће да прихвати стари серијски број. Није ни битно. Направио сам system image, па ћу можда и вратити све

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
To je švapski kodi sa instaliranim listama i addonima za nemačke korisnike.A kvalitet lista kao bilo koje besplatne takav i rok trajanja
Imao neko vreme pa deinstalirao nisam video da ima nešto posebno
 
Na tv boxu x96 mini se mnogo sporo vrti. Učitavanje liste traje predugo, i svaki put kada se pusti jedan kanal, pa se vratiš da pustiš drugi, on opet učitava listu, i to traje pola minuta. Pa dok klikneš drugi, prodaje znači minut.
Da li je ovo slučaj kod svih vas, ili postoji verzija koja radi brže ?
Ne znam koja je verzija, kod brata na tvu se dešava...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
best buy box do 50e?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Na tv boxu x96 mini se mnogo sporo vrti. Učitavanje liste traje predugo, i svaki put kada se pusti jedan kanal, pa se vratiš da pustiš drugi, on opet učitava listu, i to traje pola minuta. Pa dok klikneš drugi, prodaje znači minut.
Da li je ovo slučaj kod svih vas, ili postoji verzija koja radi brže ?
Ne znam koja je verzija, kod brata na tvu se dešava...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Зависи од листе, зависи од тога како пушташ листу у кодију, да ли користиш и који PVR...
А има и до бокса, поготово ако је твој верзија са 1GB RAM-а.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno