Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Jel ima Arene ovaj Green Build, kako radi to? :)
 
Jel vam se desava da kada kliknete na neki video-add on, da vam se potpuno blokira internet na ruteru? Meni vec nekoliko puta i nije mi jasno kako je to moguce... nije valjda da su i nasi provajderi krenuli da ga blokiraju?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel vam se desava da kada kliknete na neki video-add on, da vam se potpuno blokira internet na ruteru? Meni vec nekoliko puta i nije mi jasno kako je to moguce... nije valjda da su i nasi provajderi krenuli da ga blokiraju?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Елементум ради најнормалније.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
meni se uglavnom desava sa phoenixom...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni isto blokira internet kada pokrenem Elementum. Inače imam Sony Android TV. Sad ću da probam da reinstaliram Kodi komplet sve.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
ja koristim 'Kodi Balkan Green Build'..WetekPlay2(LibreElec zadnji)i radi za sada ko doxa....
 
Meni isto blokira internet kada pokrenem Elementum. Inače imam Sony Android TV. Sad ću da probam da reinstaliram Kodi komplet sve.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

I Kodi Balkan je krenuo da blokira pristup internetu, i zanimljivo da kada se pustaju naslovi koji se vuku direktno sa youtube-a, onda radi sve normalno. Ne znam koje moze da bude objasnjenje, osim da je SBB krenuo da blokira Kodi (odredjenje sadrzaje).
 
Morao sam da reinstaliram Kodi, i više ne mogu da instaliram Quasar, odnosno Quasar Burst. Da li postoji neki url odakle još uvek radi instalacija?
 
Koliko se sećam imaju svoj sajt sa kojeg skines direktno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, probao sam, instalira se Quasar, ali kada probam da instaliram Quasar Burst, javi grešku.
 
Novi sam što se tiče Kodi, imam ga instalirano na TV-u, pa me zanima kakve addone da ubacim, najviše da gledam filmove i serije. Ima li negdje link, video i tako. Našao sam na YT dosta linkova, ali reko da vas pitam, vi ste upučeni u to. Poz
 
pozdrav
nov samu ovome ,a zelim da koristim kodi na telefonu .
e sad pratio sam uputstva i dosao sam do dela gde treba da Install from zip file i kad kliknem nista se ne desava.
otvori mi EXYU Live TV i nista
gde gresim i sta mi je raditi
hvala
 
pozdrav
nov samu ovome ,a zelim da koristim kodi na telefonu .
e sad pratio sam uputstva i dosao sam do dela gde treba da Install from zip file i kad kliknem nista se ne desava.
otvori mi EXYU Live TV i nista
gde gresim i sta mi je raditi
hvala
Провери дали си тачно уписао соурс

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
ako nekome znaci...evo opcija za MODBRO na KODI-u...jedino su djuture svi kanali,nije po sekcijama kao na Androidu....
9zw91.png

https://techvpn.com/best-kodi-addons/

thanks!
 
Nazad
Vrh Dno