Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Može do 50e bez problema. Ja sam par puta i prebacio za koji cent.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Nemojte rizikovati, ja sam jednom morao da vratim na iHerb za nekoliko centi :( Jer bi sa spedicijom bilo skuplje carina/pdv/spedicija zajedno nego proizvodi!
 
Jel uzimao neko nesto od garderobe od firme Donnay?

Naleteo sam na trenerke, na ozbiljnom popustu, visina 184cm, nesto ispod 80 kg. Cenim po njihovom size guide-u da mi M odgovara.
 
Uzeo ja davno za tasta neku trenerku,komplet gornji i donji deo. Kvalitet prati cenu, tj. u rangu boljih kineza.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zavisi od težine paketa i broja artikla u njemu. Mada nikad, barem meni, nije bila 12e. Uglavnom sam plaćao oko 18e. Zadnji put je bila preko 20e pa sam naručio preko posrednika sa KP-a.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Koliko bi bilo za neke patike na primer?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Pa ubaci u korpu i teraj dalje do check out-a. Izbaciće ti kolika je poštarina.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Zaboravio sam za to. Hvala

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko da mi kaze savjet o kupovini jakni sa Asosa?

Na slici pise da model nosi velicinu M,a visina mu je 193(skoro koliko i meni), kada izmjerim preko tabele grudi po njima mene velicina ispada xl koja mi odgovara.

Zanima me da li kupovinom Xl bi i na duzini jakna ispala bas velika jer je ona za jos dva broja veca.

A model nosi M ,moja je visina,skoro kao knap je na duzinu

Izvinite molim Vas ako sam nejasno napisao, nadam se da me shvacate o cemu hocu da pitam,tako da savjetim neki ako i postoji dobro bi dosao?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jel uzimao neko lee cooper prsluke?
Solidna cena, a zanimaju me velicine
 
Ja sam uzeo L velicinu. Imam 175cm i 78kg. Moj sin ima M prsluk, meni je bas uz telo, tako da sam uzeo L.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Ima li neko da mi kaze savjet o kupovini jakni sa Asosa?

Na slici pise da model nosi velicinu M,a visina mu je 193(skoro koliko i meni), kada izmjerim preko tabele grudi po njima mene velicina ispada xl koja mi odgovara.

Zanima me da li kupovinom Xl bi i na duzini jakna ispala bas velika jer je ona za jos dva broja veca.

A model nosi M ,moja je visina,skoro kao knap je na duzinu

Izvinite molim Vas ako sam nejasno napisao, nadam se da me shvacate o cemu hocu da pitam,tako da savjetim neki ako i postoji dobro bi dosao?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Imaš na Asosu njihov kalkulator veličina. Ubaci svoje tačne podatke i dobit ćeš tačnu veličinu koju treba da uzimaš. Jako su precizni. Ja sam 190 cm i 120 kg i treba mi 3xl. Još izaberem 3xl oversized da mi bude malo komotnije jer tako volim.
 
sta se desi kad narucis nesto,a oni ti jave da neki od narucen proizvoda nema na lageru.jel isporuce ono sto ima ili ti vrate novac nazad?
 
Vrate novac. Oni samo rezervisu iznos, a ako nesto nema onda po slanju skinupare samo za ono sto su poslali. Postarinu ne koriguju.

Jednom sam pokusao da stopiram slanje jer glavnu stvar nisu poslali. Dok je neko odgovorio, to je vec bilo spakovano i na putu ka ovamo. Preporucili su mi da odbijem (sto tebi ne preporucujem bez prethodne konsultacije sa njima). Posle natezanja sa nasim DHLom "A ko ce vracanje da plati?", ipak se sve dobro zavrsilo. Dobio sam pun iznos nazad.
 
Kupovao sam slično i jako je prijatno za nositi. Cena je super.
 
aham, a sto se tice velicina kakve su? ja sam narucio xxl :pray:
 
^ carape nisu nista posebno, najveci problem kod njih je sto se linjaju dok se ne operu par puta. To ti je kvalitet slican Slazinger carapama koje se ovde prodaju u Sportvision-u. Generalno su ok za tu cenu
aham, a sto se tice velicina kakve su? ja sam narucio xxl :pray:
Generalno normalni brojevi. Ja nosim L i uzeo sam njihovu duksericu i prsluk isto L.


Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Jel ima neko preporuku za čarape srednje duboke (nisu nazuvice, ali nisu ni duboke, nešto između)?
SD ili kod nas, sam oda nisu dva para hiljadu dinara [emoji14]
 
@nemanja123, pogledaj Hilfiger, imaju nešto slično na SD i bile su povoljne.
 
Nazad
Vrh Dno