Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
FYI, koriscenje Dine danas..
Nije MTSB Dina, vec PoSted, imam ih 3, ali nebitno...

Placam ja na POS terminalu - hvala, cao. A PIN, potpis??? Nista ne trazi! NISTA!
Kako za posted Dinu ne trazi potipis? Ja koristim pored Mts Mastera i posted Dinu i stalno ali bas stalno mi zahtevaju potpis, doduse ne proveravaju ga.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
@Бакара
На сајту банке пише да се добијају 2 дебитне картице за Рачун плус и то је по аутоматизму.Можда можеш да преговараш и откажеш обе картице(на једној ти уштедиш,док на другој они уштеде на неиздавању) прије отварања рачуна,нарочито што 99,99% људи хоће картицу па то у суштини банци ништа не значи,тај изузетак.Покушај опет да питаш само конкретније и исто тако тражи конретан одговор.:)
 
Kako za posted Dinu ne trazi potipis? Ja koristim pored Mts Mastera i posted Dinu i stalno ali bas stalno mi zahtevaju potpis, doduse ne proveravaju ga.
Zavisi od terminala mozda ili od kartice? Ti imas za obican tekuci u PoSted? Ja imam tri, za sve sem tog obicnog :D

Namerno sam napisao kako jesam - i video reakciju ljudi, samo zato sto stoji Dina ;) A u stvari da se zameni sa MC/Visa, ISTO bi sve bilo. Posto je transakcija ispod 1500.
Nisu mi ni u Maxi-u trazili potpis, ali jesu PIN.
 
Pa stize ti sms o odlivu pa blokiras.
Maksimum moze da se digne koliki je limit podesen.

U sustini najgore sto moze da se desi je da te osteti za manje od 5000 pa da ga mup ne goni jer je ispod propisanog minimuma.
 
Poslednja izmena:
nije mislio na limit do kog se ne trazi pin, nego da mogu da ti skinu dok ne provalis do limita za potrosnju, dnevnog, nedeljnog ako ti treba vise dana da shvatis da si izgubio karticu :)
tu je najgore ako izgubis ili ti ukradu i karticu i mobilni ali to je sta bi bilo kad bi bilo
 
Namerno sam napisao kako jesam - i video reakciju ljudi, samo zato sto stoji Dina
Ја сам хтио коментарисати,али ми није било јасно да ли је то добро или не,јер ми је Дина толика мистерија и непознаница да више не знам ни шта да мислим о њој.:)
 
Sire prica, dublje prica, nije dina nista manje bezbedna od ostalih, dobra je kao alternativa, jos je besplatna. Zasad imam samo MC ali mozda uzmem i Dinu.

Moj otac koristi vec dugo i nikakvih problema nije imao. Ima i visa-u ali je ne koristi.

Interesuje me ukoliko zahtevam Dinu da li cu je dobiti besplatno s obzirom da sam vec napravio racun i dobio MC?
 
Interesuje me ukoliko zahtevam Dinu da li cu je dobiti besplatno s obzirom da sam vec napravio racun i dobio MC?
144. страна,сам почетак-Сале99:),то прије 17.8.
 
Poslednja izmena:
MB i TB imaju (ili ciljaju..) dosta klijenata, koji placaju online van zemlje. Tako da je MC/Visa neophodna. Njima nije bas u interestu da izdaju Dina kartice samo, jer ce doci dosta pitanja "a kako da platim online???", sto trazi podrsku i vraca ih na pocetak (izdavanje i MC kartice).
Za druge banke je drugacije, gro korisnika nikada nije ni placalo van zemlje.

Nisam u prici same Dine kod nas (kao deo lanca), ali jesam bio u Koreji za njihove kartice. Znaci mnogo za drzavu i gradjane (a ne dzepove bidza samo).
Ako namerno ne koristite Dinu, i sebi skodite. Pa razmislite da li je bitno da "neki bidza ne vidi ni dinar od vas, jer necete da podrzavate ovo/ono", ili da vam cene odu opet gore. Od toga koliko se Dina bude koristila u sledecih godinu dana ce zavisiti da li ce poskupljenja sredinom/krajem sledece godine biti manja/veca.
 
  • Like
Reagovanja: M J
A Telenor ima samo jednu :)

Nego jel gužva u ekspozituri na nbgdu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ekspoziture mts banke su u svim objektima Dunav osiguranja. Zar ne?

Sent from my SM-N950U1 using Tapatalk
 
U telenorovu ne moraš nikad da udjes. U ekspozituru dunav banke mislim da malo ljudi zalazi, nikad nije bilo gužve kad prodjem tuda.
 
O tome vam pričam. Ima ih na više mesta, a i nisam zatekao gužvu igde. Mada sam bio samo na dve lokacije. Centrala i na Trgu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koliko ja znam da bi nesto potpisao ne moras u ekspozituru vec u bilo koju mts poslovnicu.

Expoziture su ono belo na mapi i njih ima svega par.
 
Vrlo moguce da moze u svakoj poslovnici, posto se samo popuni kratak formular.
 
Ја сам први пут отишао у Дунав ... мтс банку да нешто уплатим, картица већ одавно била стигла. Све сам потписивао у мтс пословници.
 
Šta im se dešava sa registracijom u aplikaciji? Zvao sam ih, kažu stroga tajna..ne znaju kada će biti otklonjen problem, niti daju bilo kakve dodatne informacije.
 
Poslednja izmena:
I ja ne mogu da se ulogujem!
 
Ne možete da uđete u aplikaciju?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sam odradio flash@Pie I kada prođem proces registracije u MTSB aplikaciji, dođem do poslednjeg koraka, gde 2 puta ukucaš pin, kaže da pokušam kasnije, ne prolazi. Juče ih zvao, problem I'm poznat, rešavaju, ali ne daju nikakve 3xtra informacije.
 
Menjao sam rom, i sad valjda treba registracija, mada je login isti kao i uvek.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
OnLine banka,a moras da ides u expozituru...:wall:

Nije me mrzelo da ih pozovem. Kazu "za sada" mora da se ide u ekspozituru, a kasnije ce biti i online zahtevi.
Dinom je moguce placati samo u dinarima i ne moze se dizati na svim bankomatima bez provizije. Dakle nema onih prednosti MC.

Znaci mora u ekspozituru. Ima ih i van BG ali nigde u Vojvodini.
 
Kako nema u Vojvodini, pa NBG je Vojvodina :D

Sent from my SM-N950U1 using Tapatalk
 
Nije me mrzelo da ih pozovem. Kazu "za sada" mora da se ide u ekspozituru, a kasnije ce biti i online zahtevi.
Dinom je moguce placati samo u dinarima i ne moze se dizati na svim bankomatima bez provizije. Dakle nema onih prednosti MC.

Znaci mora u ekspozituru. Ima ih i van BG ali nigde u Vojvodini.

Bistri su kao boza...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno