Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Može preporuka za papuče sa vazdušnim đonom? Ne znam da li one kineske marke patika koje su ovde pominjane imaju nešto dobro, a Jordan modeli su sad preskupi. Pre 7 godina sam platio 2000 dinara jedne sjajne, danas bez 4000 ne vredi ni da gledam.
 
Poslao sam order 7. Aug 2018 17:40 i jos uvek pise Processing. Koliko im treba vremena? Status na paypalu je pending (authorization).
 
Nekoliko radnih dana moze da potraje, a moze i da se desi da ga posalju bez nekog artikla.
Imaju obicaj da ako ga nema stvarno na stanju, posalju ostatak porudzbine i boli ih d*** :(
 
Nekoliko radnih dana moze da potraje, a moze i da se desi da ga posalju bez nekog artikla.
Imaju obicaj da ako ga nema stvarno na stanju, posalju ostatak porudzbine i boli ih d*** :(
Zapravo im kasni malo taj status na sajtu. Posiljka je bila registrovana u DHL-u 09. a 10. na putu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Review majica koje sam kupio:

1. Firetrap "Smoke Lady" (M) los kvalitet, tanka i providna, rastegljiva. Otvor za vrat je velik i takodje rastegljiv. Stampa je dobra ali majica jednostavno ima najgori kvalitet izrade. Majica je malo duza.

2. Karrimor (M) na prvi pogled super, a i na drugi. :D Kvalitetna majica, na njoj tri etikete o "100% organic cotton-u" koji koriste pa me bas zanima kako ce se pokazati u odnosu na obican pamuk ako tako mogu da se izrazim.

3. Official "American Gods" (M) najobicnija gildan ring spun majica (znaci okej je sto se tice kvaliteta). Nisam gledao American Gods nego mi se svidela stampa. Mogao bih posle da odgledam. :)
Ova majica je kvalitetnija od firetrap.

4. & 5. Pierre Cardin (M) iskreno, ocekivao sam 2XL velicinu ali su dimenzije zapravo dobre. Mozda za koji cm vece od drugih. Sto se tice kvaliteta, odlicne su, manje vise isti nacin izrade.

6. Official "Iggy Pop" (M) jos jedna Official majica. [emoji16] Nemam blage veze ko je Iggy Pop vec mi se i na njoj svidela stampa. Razlike u odnosu na prethodnu Official majicu je ta sto ova nije gildan (nema nikakvu oznaku) i otvor za vrat mi se manje svidja (tanak i malo veci). I cini mi se da je malo tamnija crna od gildana.

Sve u svemu zadovoljan sam, pierre cardin je najbolji za sad. Em su 4.80e em su najbolje od ovih. Majice su tek stigle pa ako bude nekih promena posle pranja i sl napisacu u ovoj temi. Firetrap je bas los i preporucujem da ga zaobilazite.

Dimenzije: (sirina x duzina)
1. 50x75
2. 53x71
3. 48x72
4. 52x72
5. 52x72
6. 50x72

Cene:

1. 7.20e
2. 8.40e
3. 11.99e
4. 4.80e
5. 4.80e
6. 11.99e

Naruceno 07.08, na putu od 10. a kod mene stigle jutros, 14. [emoji4]

Sledeca tura samo pierre cardin i po koja karrimor.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
d51f9fe0dd7708b5531795d058bba473.jpg
 
eh, danasnja mladez, ne zna ko je iggy pop ali zato znaju ko je dr. iggy [emoji3]
 
Naaaaaaaopako. :D


Nego, je l' zna neko gde mogu da se nađu Fruit of the Loom heavy cotton majice? Kod nas ih nisam našao, na Ebay postoji brdo Italijana i Engleza koji ih šalju samo po Italiji i Britaniji. Ima i neki Kinez, ali mi je to sumnjivo.
Najbolje majice, po mom mišljenju.
 
Znam, ali nisam video heavy cotton majice na sajtu. Poslaću im mejl, možda ih ipak imaju u ponudi.
 
I ova od 160g/m2 je ozbiljna, IMHO. Fruit je po meni najbolji omjer ulozeno dobijeno. Da li je neko bio na adresi im? Ipak je proslo godina i kila za onlajn narucivanje...
 
Kako znate veličinu?
Nema nigde ni tabele?

@vladafkv
Odličan opis, svaka čast :)
Da li bi mogao da staviš i linkove?
Jel si širinu merio od pazuha do pazuha i koliko si težak i visok?
 
I meni je stigla ta bela pjer carden
 
@vladafkv kolika je bila postarina za te majice.Inace za Karimor majice na sjtu pise da nisu 100 % organski pamuk vec:56% Organic Cotton / 39% polyester / 5% elastane
 
@vladafkv kolika je bila postarina za te majice.Inace za Karimor majice na sjtu pise da nisu 100 % organski pamuk vec:56% Organic Cotton / 39% polyester / 5% elastane
Postarina je bila 13.99e. Da, tako pise na sajtu ali na etiketi pise 100% org. cotton.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Postarina je bila 13.99e. Da, tako pise na sajtu ali na etiketi pise 100% org. cotton.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Pre nekoliko godina kad sam uzeo samo majice postarina bila ispod 10 evra.Stalno brljave sa tim sastavom.Ranije sam uzeo Karimor safari kosulju,na sajtu pisalo 100%najlon a na njoj 100 poliester.
 
Koja je razlika?

Odaaavno shipping nije toliko jeftin :( Ja ni pre 3 godine nisam tako dobro prosao.
Ironija je da sam tada jeftinije uzeo u Becu u SD radnji, i plus vratio PDV. A sada i sa povracajem PDVa mi ispadne isto kao i da porucim sa SDa i platim postarinu :D
 
Pa jel se na kraju više isplati uzeti direktno ili preko posrednika (npr 3-4 majice do 50 e)?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Slicno ti je, bas je mala razlika, a ne cekas ako direktno porucis.
Ali sa druge strane, ovako umesto da SD i DHL zadrze preko pola kolaca, ostavis nesto i "nasima" :)
 
Po meni porudzbine do 50€ je bolje uzimati direktno od SD ( ako je postarina 14€), jer je razlika u ukupnoj ceni zanemarljiva, a dobijes robu mnogo brze

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
U redu, hvala! I meni se tako činilo...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
U poslednje vreme je dosta skup SD, u odnosu na recimo pre godinu dana, i dve. Da li neko mozda zna razlog tome, i jel ima neki sajt koji je sada popularniji i jeftiniji od ovog?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
greed_is_good 10000 :)
 
Koliko znam kad ide preko DHL-a do 50€ nema placanja pdv-a. Nisam siguran, odavno nisam porucivao preko njih

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
I dalje je tako, verovatno za sve sto ide preko DHLa (brzog, pravog). Posto znamo da SD, iHerb i sve ostalo sto su ljudi sa foruma porucivali, sve je tako prolazilo.
 
Ja sam našao nešto za 48 e. Da li bi tu moglo biti problema sa carinom?
Selektovan mi je evro u aplikaciji. Zaboravio sam... ima li beše neka fora sa valutama (izabrati funtu ili evro)?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno